2021 04 08

Rekordinę tritaškių krušą Stambule paleidęs „Real“ pačiupo bilietą į ketvirtfinalį

Ant prarajos ribos vaikščiojęs Madrido „Real“ (20-14) vis dėlto žais Eurolygos atkrintamosiose varžybose. Net 19 tritaškių pataikęs ir šio sezono rekordą pagerinęs karališkas klubas Stambule 93:67 (23:11, 26:25, 18:21, 26:10) pervažiavo vietos „Fenerbahče“ (20-14) krepšininkus.
Gabrielis Deckas
Gabrielis Deckas / Euroleague.net nuotr.

Stambulo komandai padėti negalėjo Janas Vesely ir Edgaras Ulanovas, kurie gydosi traumas, tačiau žaidė kitas lyderis Nando De Colo.

Prancūzas buvo solidus – pelnė 23 taškus ir surinko 27 naudingumo balus, bet tai „Fenerbahče“ komandos neišgelbėjo.

Motyvacijos neslėpusi „Real“ dominuoti ėmė nuo pirmųjų minučių, kai po pirmojo kėlinio jau turėjo dviženklį pranašumą.

Šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje buvo priartėję per 8 taškus (50:58), bet likęs laikas priklausė Pablo Laso kariaunai, kuri ketvirtojo kėlinio pabaigoje varžovus daužė jau 26 taškų persvara.

Madrido krepšininkai Stambule realizavo net 19 tritaškių iš 38 (50 proc.). Tai geriausias rezultatas šį sezoną, aplenkęs Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ rezultatus, kai buvo pataikyta po 18 tritaškių.

Tai antras rezultatas Eurolygos istorijoje, nusileidžiantis tik trejų metų Podgoricos „Budučnost“ pasiekimui – 21 pataikytas tritaškis.

Penkis tritaškius „Real“ gretose įsmeigė Fabienas Causeur, keturis Nicolas Laprovittola, tris – Gabrielis Deckas, po du – Rudy Fernandezas, Sergio Llullas ir Trey Thompkinsas.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 23, Lorenzo Brownas 16, Marko Guduričius 7.

„Real“: Fabienas Causeur 20, Gabrielis Deckas 19, Nicolas Laprovittola 18, Sergio Llullas 8.