2020 11 12

Šeštoji pergalė iš eilės: „Barcelona“ beveik pusšimčiu taškų pažemino E.Ulanovo ekipą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (7-1) išlieka vienvalde Eurolygos lydere. Katalonai namuose 97:55 (28:17, 23:12, 18:9, 28:17) pažemino Stambulo „Fenerbahče“ (4-4). Tai buvo jau šeštoji Šaro kariaunos pergalė iš eilės.
Nickas Calathesas
Nickas Calathesas / Euroleague.net nuotr.

„Barcelona“ dominuoti ėmė nuo pirmųjų dvikovos minučių ir visų rungtynių metu tik didino savo pranašumą.

Taiklūs tolimi „Palau Blaugrana“ šeimininkų šūviai leido jiems pirmajame kėlinyje spurtuoti net 18:2. 13-ąją mačo minutę „Barcelona“ pirmavo dvigubai – 40:20.

Rolandas Smitas, Alexas Abrinesas ir Nikola Mirotičius jau antrojo kėlinio pradžioje buvo suvertę septynis tritaškius, o pastarasis žaidėjas vien per pirmuosius du kėlinius savo sąskaitoje turėjo įsirašęs 16 taškų.

„Barcelona“ lyderis ant suolo atsisėdo trečiojo ketvirčio viduryje ir daugiau ant parketo nebežengė. N.Mirotičiaus paslaugų ir nebeprireikė – „Fenerbahče“ ketvirtadienio vakarą Ispanijoje neturėjo jokių variantų.

Įspūdingai varžovų krepšį atakavę šeimininkai vienu metu buvo įgiję 44 taškų persvarą (95:51).

Nesėkme pažymėtame mače Edgaras Ulanovas ant parketo praleido 16 tuščių minučių. Jis prametė vienintelį tritaškį, dukart suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, o naudingumo balų grafoje dega nulis.

„Barcelona“ nesustabdoma buvo abejose aikštės pusėse. Varžovus iš Stambulo ji privertė suklysti 25 kartus, o iš toli leido atakuoti vos 22,2 proc. taiklumu (4 iš 18).

Nuo metu atakuodami patys Šaro auklėtiniai tiesiog liepsnojo – tikslą pasiekė 16 tritaškių iš 30 (53,3 proc.).

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 25 (7/8 trit.), Rolandas Šmitas 20, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 12, Cory Higginsas 11.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 10, Leo Westermanas 9 (5 rez. perd.), Danilo Barthelis ir Jarrelas Eddie – po 7.