2020 10 02

Sklandus E.Ulanovo debiutas – pergalė ir pakartotas tritaškių rekordas

Edgaras Ulanovas nuostabiai prisistatė naujos savo komandos sirgaliams pirmajame Eurolygos sezono mače. Kauno „Žalgirį“ po šešerių metų palikęs puolėjas pelnė 13 taškų, o jo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ namuose 77:63 (24:20, 18:10, 15:11, 20:22) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“.

Pirmąsyk su geltonai-mėlyna apranga žaidęs E.Ulanovas pataikė 2 dvitaškius iš 4, 3 tritaškius iš 6, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų, po tris sykius prasižengė ir išprovokavo varžovų pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 17 taškų pelnęs Lorenzo Brownas.

Pataikydamas 3 tolimus metimus E.Ulanovas pakartojo savo septintą sezoną trunkančios Eurolygos karjeros rekordą. Tiek tritaškių jis pataikė jau devintą sykį.

Įdomu tai, kad visas tris tolimas bombas kaunietis įskraidino dar pirmajame kėlinyje.

Savo taškų sąskaitą E.Ulanovas atsidarė sužaidus vos minutę, o dar dviem tritaškiais atmestinai besigynusių varžovų gynybą nubaudė kėlinio viduryje.

Tai buvo pirmosios naujojo „Fenerbahče“ vyr. trenerio Igorio Kokoškovo rungtynės Eurolygoje. Jis pakeitė net septynerius metus klubui vadovavusį Željko Obradovičių.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 17 (7/9 dvit.), Edgaras Ulanovas 13 (3/6 trit.), Nando De Colo 12 (7 rez. perd.), Ali Muhammedas 11 (3/6 trit.).

„Crvena zvezda“: Jordanas Lloydas 15 (1/9 trit.), Langstonas Hallas 12, Torrianas Waldenas 9.