2021 01 08

Vilerbane – V.Micičiaus karjeros rungtynės

Solidžią pergalę Eurolygoje penktadienio vakarą iškovojo šiemet stipriai buksuojantis Stambulo „Anadolu Efes“ (9-9) klubas, svečiuose 102:80 (29:15, 25:19, 28:25, 20:21) nepalikęs šansų Vilerbano ASVEL (5-12).
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / Euroleague via Getty nuotr.

Turkai galingai pradėjo mačą ir jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavo dviženkle persvara (20:10).

Antrajame kėlinyje rezultatas tapo triuškinantis, tad antroji rungtynių pusė tebuvo formalumas.

Geriausią karjeros mačą Eurolygoje sužaidė Vasilije Micičius. Buvęs žalgirietis aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 23 taškus (3/6 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 2 ir perėmė 5 kamuolius, 4 kamuolius prarado, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

Su pastaruoju rodikliu jis pakartojo karjeros rekordą – vasario mėnesį su Berlyno ALBA Vasia surinko tiek pat naudingumo balų.

Stambulo komanda puikiai atakavo iš toli ir pataikė net 11 tolimų metimų iš 18 (61 proc.).

ASVEL: Norrisas Cole‘as 22, Williamas Howardas, Charlesas Kahudi ir Allerikas Freemanas po 11.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (9 rez. perd., 5 per. kam., 4/5 tritaškių), Shane‘as Larkinas ir Chrisas Singletonas po 16, Bryantas Dunstonas 14 , Jamesas Andersonas 12 (11 atk. kam.).