Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 10 29, 20:16

Konkursas „Lietuvos Šimtmečio automobilis“: padėkite ekspertams išrinkti labiausiai vertą titulo

Išskirtinį gimtadienį švenčiančioje Lietuvoje išskirtinė ir konkurso „Metų automobilis“ programa. Šįkart drauge su technikos istorijos žinovais, restauratoriais, kolekcininkais bei muziejininkais ryžomės surengti virtualią ekskursiją po mūsų šalies transporto pasaulį ir priminti, kokie ratuočiai geriausiai atspindi kertinius mūsų šalies automobilizacijos etapus.
Lietuvos Šimtmečio automobilio rinkimai
Lietuvos Šimtmečio automobilio rinkimai

TAIP PAT SKAITYKITE: Balsuokite ir išrinkite „Tautos automobilį 2019“

Iš kokių kraštų ir kokių gamintojų mašinos pirmiausia pasiekė Lietuvą? Kas buvo jų šeimininkai? Kuo važinėjo valstybės institucijų vadovai ar verslo magnatai?

Po 2–3 automobilius iš kiekvieno dešimtmečio

Lietuvos žurnalistų autoklubas parengė trisdešimties automobilių – po du tris iš kiekvieno dešimtmečio, pradedant 1918-aisiais, – sąrašą.

Į sąrašą įtraukė tas transporto priemones, kurias buvo galima dažniausiai pamatyti keliuose ir miestų gatvėse pastarąjį šimtmetį.

Portale 15min balsuokite už, jūsų manymu, įdomiausias ir ryškiausią pėdsaką mūsų šalies automobilizacijos istorijoje palikusias transporto priemones.

Balsavimo taisyklės ir ekspertai

Konkursui „Metų automobilis 2019“ pasiekus finišo tiesiąją, visų portalo 15min skaitytojų balsai bus susumuoti su Lietuvos žurnalistų autoklubo komandą konsultuojančių istorinės technikos restauratorių, kolekcininkų, muziejininkų bei žinovų balsais. Šie ekspertai – Ričardas Žičkus, Arvydas Šapoka ir Alfredas Eitutis.

Skaitytojų balsai priimami iki lapkričio 25 d. 23.59 val. O kas taps „Lietuvos Šimtmečio automobiliu“ paaiškės lapkričio 29-osios vakarą.

Balsuokite ir dalinkitės su draugais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas