Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 13d. 14:54

A.Gelažninkas po priešpaskutinio greičio ruožo: rizikuoti būtų buvę neprotinga

Lietingi orai Džidoje apsunkino sąlygas įvykti paskutiniajam, rytojaus ralio etapui, todėl organizatoriai vis dar svarsto, kaip pasielgti. Tuo tarpu šiandienos greičio ruože Arūnas Gelažninkas („Orion Dakar Team“) „Original by Motul“ klasėje liko 5-as (tačiau vis dar išlaiko pirmąją vietą po visų važiavimų). Bendroje motociklininkų įskaitoje lietuvis šįkart atvažiavo 41-as.

„Greičio ruožą pradėjau pilnu pajėgumu, bet vėliau sąmoningai padariau sprendimą tempą sulėtinti, kuomet pamačiau vieną stovintį motociklą sugedusiu varikliu, – įspūdžiais dalinasi Arūnas.

– Mano „Varnelėje“ tepalas taip pat jau buvo pradėjęs bėgti, tad rizikuoti tokioje situacijoje būtų buvę neprotinga. Ruožą užbaigiau puse gazo.“

Anot sportininko, šiandieninis greičio ruožas buvo pats sudėtingiausias motoro atžvilgiu, smėlis buvo ypač minkštas ir klampus.

„Variklis nuolatos kaito, ventiliatoriai nenustojo dirbti. Jeigu būčiau sugalvojęs „pjauti“ visu greičiu, visko galėjo nutikti, – tikina lenktynininkas.

– Mano tikslas buvo aiškus – neprarasti lyderio pozicijos „vienišių“ grupėje, tą ir pasiekiau. Visiškai nesijaudinu dėl šios dienos rezultato.“

Trasa 11-ajame ralio etape buvo 499 km ilgio: 154 km pravažiavimų ir 345 km greičio ruožo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas