Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 15d. 16:45

Lietuvos motociklininkai sėkmingai įveikė ištvermės pareikalavusį 8-ąjį etapą

Arūnas Gelažninkas
Komandos nuotr. / Aštuntas greičio ruožas

Motociklininkai per dieną turės įveikti 576 km, iš kurių greičio ruožas sudarys 361 km. Iš San Chuano de Markonos Dakaro karavanas pasieks Piską.

Daugiau Dakaro 2019 naujienų rasite paspaudę čia.

Rūšiavimas:
Naujausi Viršuje
Naujausi Apačioje
00:26

Iš varžybų pasitraukus klasės lyderiui, po aštuonių etapų į priekį išsiveržė austalas Toby Price`as su KTM. Antras žengia vos minute atsiliekantis Pablo Quintanilla. Trečias kol kas – praėjusių metų Dakaro nugalėtojas Matthias Walkneris.

Preliminariais duomenimis, Arūnas Gelažninkas po 8 etapų klasifikuojamas 27-oje vietoje. 69-oje rikiuojasi Balys Bardauskas. „Original by Motul“ įskaitoje pastarasis užima dešimtąją vietą, klasės lyderiui jau pralaimėdamas beveik parą. 

Dakar.com/8GR TOP10 motociklų įskaitoje
Dakar.com/8GR TOP10 motociklų įskaitoje
Dakar.com/TOP10 motociklų įskaitoje po 8GR
Dakar.com/TOP10 motociklų įskaitoje po 8GR

 

23:40

Nuo lyderio atsilikęs beveik tris valandas finišavo ir Balys Bardauskas. Jo vieta – 56-oji. Sportininkas neslėpė nuovargio ir skubėjo į bivaką tvarkyti motociklo.

 

22:33

Prie finišo artėja ir Balys Bardauskas. Jis pasiekė paskutinį WP būdamas 56-oje vietoje.

21:38

Nors Arūnas Gelažninkas šiandien parodė gana neblogą rezultatą, tačiau paaiškėjo, kad motociklininkas lenktyniavo kiek negaluodamas ir praktiškai be miego.

 

21:32

WP5 taške pasirodė Balys Bardauskas. Jo pozicija – 58-oji.

21:29

Lietuvis Arūnas Gelažninkas pasiekė finišą. Jo atsilikimas nuo lyderio 1 val. 5 min. 41 sek. Motociklininko rezultatas – 33-ia vieta.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./Arūnas Gelažninkas
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./Arūnas Gelažninkas

 

20:44

Beveik valandą atsilikęs nuo lyderio į WP6 atvyko Arūnas Gelažninkas. Jo pozicija – 32-oji. Lietuviui dabar liko pasiekti finišą.

20:15

Į WP4 tašką atvyko ir Balys Bardauskas. Jo vieta čia – 58-oji.

20:02

Kaip ir buvo prognozuojama, vėliau startavęs Pablo Quintanilla įnešė permainų lyderių rikiuotėje. Nors Matthiaso Walknerio jis nepavijo ir nuo austro atsiliko 45-iomis sekundėmis, tačiau Čilės sportininkui pavyko į trečią poziciją nustumti Toby Price`ą.

 

20:00

WP5 Arūnas Gelažninkas pakilo dar viena pozicija į viršų ir dabar klasifikuojamas 32-oje vietoje.

19:18

WP4 Arūnas Gelažninkas kyla į 32-ą vietą, nuo lyderio atsilikdamas beveik 40 min.

19:17

Pirmąją atkarpą iki neutralizacijos zonos Balys Bardauskas baigė 59-oje vietoje.

19:04

Kol kas greičiausiai šį etapą įveikė austras Matthias Walkneris, tačiau šiuo metu jo prozicija yra preliminari, nes dar greičio ruožu tebevažiuoja valanda vėliau startavęs vienas iš lyderių, vakar patyrusių nesėkmę, Pablo Quintanilla.

 

18:32

Lietuviai toliau kyla aukštyn. Arūnas Gelažninkas WP3 punkte pasirodė 34-as, Balys Bardauskas į WP2 atvyko 61-as.

17:32

Pirmą atžymos tašką pasiekė ir Balys Bardauskas. Čia jo vieta – 77-oji.

17:19

WP4 pasiekė lyderiai. Ir toliau pirmauja Toby Price`as, jam ant kulnų mina Matthias Walkneris, tačiau į trečią vietą pakilo Samas Sunderlandas, pozicija žemiau nustūmęs Andrew Shortą.

17:18

 WP1 pasiekęs Arūnas Gelažninkas šioje atkarpoje užfiksavo 41-ą laiką.

 

16:50

Panašu, kad Dakaras baigtas amerikiečiui Ricky Brabecui. Jis iki šiol pirmavo bendroje motociklų įskaitoje. Panašu, kad neatlaikė jo „Honda“ variklis.

 

16:48

Ankščiausiai, mišria tvarka startavę lyderiai jau yra pasiekę keletą tarpinių kelio punktų. Kol kas geriausiai sekasi australui su KTM Toby Price`ui. Jis antroje vietoje važiuojantį Matthiasą Walknerį lekia beveik keturiomis minutėmis. Trečias kol kas Andrew Shortas iš JAV.

16:46

Baliui Bardauskui prieš startą subyrėjo stabdžių kaladėlė, tačiau sportininkas spėjo ją pasikeisti.

 

16:44

Lietuvis Arūnas Gelažninkas dar nestartavo. Jis laukia savo eilės prie starto, tačiau šios dienos starto procedūra, panašu, vėluos. Taip pat startuoti pasiruošęs ir Balys Bardauskas. Vakar apgadinti lietuvių motociklai šiandien vėl paruošti kovai, o sportininkai išsilaižė žaizdas ir viena, kita valanda miego praturtinę savo poilsį.

 

16:40

Šiandienos starto procedūra buvo kiek neįprasta. Pagal vakar pasiektus rezultatus šiandien startavo mišri motociklų, automobilių, keturračių, motobagių ir sunkvežimių rikiuotė. Po dešimt arba penkis iš kiekvienos klasės.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-15 16:40

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas