Dabar populiaru
Publikuota: 2016 liepos 13d. 13:28

„Dynami:t Energy“ lenktynių komanda prisijungė prie akcijos „Už saugią Lietuvą“

Ne pirmus metus daug dėmesio socialinėms problemoms skirianti „Dynami:t Energy“ lenktynių komanda prisijungė prie Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kuruojamos akcijos „Už saugią Lietuvą“.

Užkietėjusių automobilininkų, „Dynami:t Energy“ lenktynių komandos vairuotojų Aistės ir Manto Matukaičių šeima praėjusiais metais su neabejingų žmonių pagalba sukūrė stebuklą: likimo nuskriaustą šeimą pastatė ant kojų.

Ir toliau, jau beveik metus jie globoja ne pačiomis geriausiomis sąlygomis gyvenančią mamą ir dvi jos dukras: aprūpina jas būtiniausiais produktais, jei reikia, ir sąskaitas sumoka, mažametėms mergaitėms suteikia tai, ko jos gyvenime neturėjo – vaikiškų neįpareigojančių pramogų.

Mūsų šeima turi tradiciją – kiekvieną mėnesį kam nors padaryti kažką gero.

„Mūsų šeima turi tradiciją – kiekvieną mėnesį kam nors padaryti kažką gero. Be jokios priežasties, tiesiog dėl to, kad mums rūpi kiti. Tai veikia kaip savotiškas narkotikas, nes matyti nuoširdžias žmonių šypsenas, laimės ašaras ir tikėjimą gražesniu gyvenimu mums patiems yra didžiulė dovana, jaučiamės reikalingi. Džiaugiamės, kad šiuose darbuose atradome puikią šeimą, kuriai likimas pašykštėjo sėkmės ir laimės, ir kuriai dabar galime pastoviai padėti. Jos tapo mūsų šeimos dalimi“ – savo socialinės veiklos priežastis nupasakojo Aistė Antanaitytė – Matukaitė.

Sandros Štabokaitės nuotr./„Dynami:t Energy“ komanda
Sandros Štabokaitės nuotr./„Dynami:t Energy“ komanda

Kartu su vyru jie nė negalvoję prisijungė prie Lietuvos respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos, skatinančios kovoti su socialinėmis problemomis „Už saugią Lietuvą“. Sako, puiki proga pasidalinti savo patirtimi, parodyti, kad kiekvienas žmogus svarbus: tas kuriam reikia pagalbos, ir tas kuris padeda.

Negana to, Matukaičių šeima į šią akciją prijungė ir „Eneos 1006 km“ lenktynėse trečius metus lenktyniausiančios „Dynami:t Energy“ komandos draugus Tadą Aganauską, Beną Sinkevičių ir vadovą Aleksandrą Dainį.

Į vieną iš pasirengiamųjų treniruočių prieš „Eneos 1006 km“ lenktynes komandos nariai pasikvietė į kompaniją globojamą šeimą, kurią supažindino su automobilių sporto specifika, leido pajusti lenktyninio automobilio greitį ir teikiamas emocijas.

„Kodėl mergaitėms ir mamai stengiamės suteikti kuo daugiau pramogų? Todėl, kad norime nukreipti jų mintis nuo problemų, kurios slegia jų pečius, kad šeima kalbėtų ne tik apie rūpesčius, bet dalintųsi ir džiaugsmais, įspūdžiais, nuotykiais, kartu patirtų kažką smagaus. Teigiamos emocijos suteikia viltį ir tikėjimą, kad gyvenimas yra gražus, o su pozityviu mąstymu viskas tiesiog paprasčiau.“ – aiškino Aistė Antanaitytė – Matukaitė.

Sandros Štabokaitės nuotr./„Dynami:t Energy“ komanda
Sandros Štabokaitės nuotr./„Dynami:t Energy“ komanda

„Dynami:t energy“ komanda davė pažadą ir toliau laikytis savo tradicijos rūpintis kitais, padaryti kažką gero kiekvieną mėnesį ir kviečia prie šios tradicijos jungtis kitus.

„Mes stengsimės būti gyvu pavyzdžiu ir tikimės, kad jis bus užkrečiamas ne žodžiais, o konkrečiais darbais. Matykime ne tik vaikus, bet ir suaugusius, senjorus, sergančius, gyvūnus... Patikėkite, geras darbas kitam, pirmiausia yra geras darbas pačiam sau,“ – užbaigė Mantas Matukaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:55
01:44
01:16

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas