Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 13d. 16:22

Likus vienam Dakaro greičio ruožui – podiumas Rokui Baciuškai pasiekiamas ranka

Ketvirtadienį, priešpaskutinę Dakaro ralio dieną, Rokas Baciuška po finišo sakė, kad tai buvo turbūt sunkiausia diena Dakare. Labai sudėtingas, dulkėtas greičio ruožas su nemažai kopų ir keletu klaidžių vietų.

Rokas Baciuška, trečiadienį laimėjęs bagių įskaitą, startavo prieš visus sunkvežimius, bet jie netrukus lietuvį pasivijo, nes gali išvystyti didesnį maksimalų greitį. Dėl to tauragiškiui jau pirmoje lenktynių dalyje teko ryti dulkes ir su jomis kankintis nuolatos.

„Šiandien beveik nebuvo vėjo, todėl mums buvo labai sunku – sunkvežimis aplenkia ir tu tiesiog nieko nematai, dulkių stulpai stovi prieš tave ir važiuoti neįmanoma“, – sakė R.Baciuška.

Be to, teko lenktyniauti su lenku A.Domžala, o vienoje kopos viršūnėje su priešininku netgi įvyko nedidelis kontaktas. Nei vienas bagis nenukentėjo, tad viskas baigėsi laimingai.

„Esu pavargęs, piktas ir alkanas, tačiau svarbiausia finiše. Šiandien nuo pat ryto valgėme tik dulkes ir dideliais kiekiais. Dabar svajoju tik apie dušą ir maistą“, – finišavęs sakė Rokas.

Rokas nusileido savo pagrindiniam priešininkui Marekui Goczalui šešias minutes ir bendroje rikiuotėje praleido jį į priekį. Tačiau kitas Goczalas, Michalas, turėjo techninių problemų ir šiandien prarado beveik pusę valandos. Dėl to Rokas išlieka ketvirtas.

Negana to, likus paskutiniam greičio ruožui lietuvis yra visiškai šalia podiumo pozicijos – iki trečios vietos jam trūksta vos nepilnų penkių minučių.

„Viskas paaiškės rytoj. Nestabdysiu ir pabandysiu iškovoti trečią vietą. Rytoj bus labai sunkus greičio ruožas, nes jis yra išplautas vandens, bet darysiu viską, kad tas kelias minutes atsikovočiau“, – prieš paskutinį Dakaro greičio ruožą sakė Rokas Baciuška.

Paskutinę Dakaro dieną, penktadienį, sportininkų laukia 164 km greičio ruožas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas