Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 14d. 08:47

Šonaslydžio renginyje – apdovanojimai iš „sprogusio“ mustango motoro

PDM Drift
Archyvo nuotr. / PDM Drift

Autosporto entuziastai jau antradienį turės galimybę atvykti į Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinę trasą, kur šonaslydžio profesionalai renkasi kilniam tikslui – rinkti lėšas vėžiu sergantiems vaikams, globojamiems paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“. Tai pirmas renginys, suburiantis „drifterius“ daugiau nei įprastai treniruotei ar varžyboms.

Žada puikų reginį

Anot organizatorių, „PDM Drift“ komandos, žiūrovų laukia daug įspūdžių. Renginio metu tokie sportininkai kaip Mantas Kulvinskas, Benediktas Čirba, Kęstutis Kelpša, Gediminas Ivanauskas ir kiti siūlys pasivažinėti „drift taxi“, o jų surinktas lėšas „Mamų unija“ skirs nekompensuojamiems vaistams, tyrimams ir vaikų gydymui užsienyje.

„Atkeliauja aukščiausio lygio sportininkai su labai galinga technika. Žiūrovams retai pasitaiko proga pasinaudoti tokių „drifterių“ siūlomomis pramogomis arba jos daug kainuoja. O svarbiausia, visi jie skiria savo laiką ir jėgas kilniam tikslui – padėti vaikams“ – pasakoja prie „PDM Drift“ komandos šiemet prisijungęs semipro lygos pilotas Vytautas Čaplikas.

Archyvo nuotr./PDM Drift
Archyvo nuotr./PDM Drift

Žiūrovai į renginį bus įleidžiami nuo 11h 30 min. Iš pradžių galės stebėti „drifterių“ treniruotę, pasinaudoti kitomis teritorijoje siūlomomis pramogomis, o vėliau – patys sėsti šalia patinkančio piloto ir išbandyti jo „drift taxi“. „Praėjusiais metais pardavinėjome „drift taxi“ kuponus, už kuriuos surinktas lėšas skyrėme „Mamų unijai“, šiemet norėjosi socialinę idėją tęsti, tad gimė „All United by Lesta“ renginys“ – dalinasi mintimis Gytis Mocekainis.

Komandai – sezonas ne iš lengvųjų

Tokį renginį „PDM Drift“ komanda, pasak Gyčio Mocekainio, organizuoja pirmą sykį: „Tikrai labai didelis iššūkis. Mums labai padeda tai, kad sulaukiame daug sportininkų, rėmėjų ir savanorių palaikymo – visi prisideda, kaip gali, kad žiūrovai sulauktų įspūdingo reginio ir kad surinktume kuo daugiau lėšų sergantiems vaikams“.

Tai – ne vienintelis iššūkis „PDM Drift“ komandai šį sezoną. Semipro čempionate turėjęs važiuoti Gytis Mocekainis vysto unikalų projektą – BMW e36 kėbule „plaka“ amerikietiško mustango širdis. Anot komandos, ši bus jau trečia.

„Kadangi didžiąją dalį darbų darome patys, projektas užtruko ilgiau nei tikėjomės, susidūrėme su keblumais dėl motoro, tepalo „padavimo“, bet atrodo, kad trečias kartas nemeluos ir pagaliau „vokietis“ bei „amerikietis“ automobilyje susidraugavo – patikrinsime Kačerginėje. Tuo tarpu džiaugiuosi, kad komandos draugas šį sezoną smarkiai tobulėja ir vis geriau važiuoja“ – neslepia džiaugsmo pilotas. Jam antrina Vytautas Čaplikas: „Galiu pasidžiaugti, kad technika kol kas manęs tikrai „nepavedė“, važiuoju stabiliai, stengiuosi kiekvienas varžybas pasirodyti kuo geriau, o antradienį Kačerginėje bus puiki proga dar pasitreniruoti“.

Renginio apdovanojimai – iš mustango širdies

Paklausti, kokias nominacijas žada renginio pabaigoje, komandos nariai susitarę šypsosi – bus keli, bet atskleis juos tik renginio metu, o vertinti „drifterius“ kvies pačius žiūrovus. Organizatoriai išduoda paslaptį, kad trofėjai bus išskirtiniai. Tai – stūmokliai ir švaistikliai iš „sprogusio“ pirmojo mustango variklio.

Archyvo nuotr./Renginio apdovanojimai
Archyvo nuotr./Renginio apdovanojimai„Negalėjome sugalvoti nieko asmeniškiau, „pdm‘iškiau“ ir labiau „iš širdies“ nei pačių mūsų puoselėjamų automobilių detalės“ – juokiasi komandos nariai ir skuba toliau ruoštis rytdienai, kada į Kačerginės trasą atvyksta geriausi Lietuvos šonaslydžio meistrai.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas