Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 15:15

Vilniuje sušvis „Mercedes“ žvaigždė, rengiamas sezono atidarymas

Po dviejų pandemijos metų „MB mėgėjų klubas“ subūrė visus „Mercedes-Benz“ vairuotojus į tradicinį sezono atidarymą. Jame laukiami ir „Mercedes“ žvaigždės gerbėjai, rašoma pranešime.
„Mercedes-Benz“ mėgėjų klubo renginys
„Mercedes-Benz“ mėgėjų klubo renginys / Organizatorių nuotr.

Renginyje gali dalyvauti visi neabejingi MB nesenstančiai klasikai ir stulbinančiai dabarčiai bei nenuspėjamai ateičiai žmonės.

Prieš pandemiją šventėje dalyvavo apie 140 skirtingais laikmečiais pagamintų „Mercedes“ automobilių. Žiūrovai galėjo išvysti įvairių modelių – nuo naujausių, pristatytų „Mercedes-Benz“ atstovų „Silberauto“, iki unikalaus 1935 m. pagaminto „Mercedes-Benz 290“.

Šio puikiai išlaikyto automobilio vertę didina visiškai autentiškas salonas ir originalus variklis. Viskas, kas jame buvo keista, tik prieš 20 metų perdažytas kėbulas, naujai pasiūtas stogas ir naujos padangos.
Tradiciniuose rinkimuose daugiausiai žiūrovų balsų pelnė raudonas klasikinis 190 SL kabrioletas. Tai – vienintelis Lietuvoje registruotas 1958 m. MB 190 SL modelis. Šie automobiliai, nuo 1954 m. iki 1963 m. buvo gaminami legendinio „Gullwing“ pagrindu, tik kaip įperkamesnė platesniam pirkėjų ratui versija.

Tuo metu naujas MB 190 SL kabrioletas kainavo apie 15 tūkst. Vokietijos markių. Dabar MB 190 SL kabrioleto kaina prasideda nuo 100 tūkst. eurų ir priklausomai nuo būklės bei automobilio biografijos gali viršyti net 175 tūkst eurų.

Šeštadienį, gegužės 28 d., „Mercedes“ žvaigždės rengėjai į Vilnių sukvietė ypač retų, galingų ir prabangių „Mercedes-Benz“ automobilių. Kai kurie iš jų šalyje dar neregėti, tad turėtų tapti malonia staigmena net tik žiūrovams, bet ir renginio dalyviams.

Pasak, „MB mėgėjų klubo“ atstovų, populiarus renginys gegužės 28 d. vyks naujoje erdvėje – Vilniuje, Gerulaičio g. 1 aikštelėje šalia „Avia Solutions group“ arenos. Į nemokamą šventę visus „Mercedes-Benz“ vairuotojus ir savininkus organizatoriai kviečia atvykti nuo 9 val. ryto. „Mercedes“ žvaigždės sezono atidarymo šventė prasidės 11 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas