2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvos mokslas ir pramonė 2021: kaip pasiruošti laukiantiems pokyčiams?

Šių metų konferencijos temą „Transformuojame pramonę: kaip pasiruošti laukiantiems pokyčiams?“ padiktavo bendra Europos, o kartu ir Lietuvos, situacija. Nors ES strategijose numatytas tvarus ekonomikos augimas, skaitmenizacija ir ambicingas siekis neutralizuoti ES valstybių poveikį klimatui, tačiau ar to nestabdo šių dienų aktualijos: energijos išteklių ir žaliavų kainų šuoliai, talentų darbo rinkoje trūkumas, imunizacijos trikdžiai, tarptautinės politikos neramumai ir kiti veiksniai? Kaip tai gali paveikti inovacijų kūrimo procesus ir visą ekosistemą?

Konferencijos metu bus diskutuojama: kaip kontinentiniu lygmeniu sukurtos strateginės vizijos atsispindi lokaliuose, taktiniuose įgyvendinimo lygmenyse, kokios paramos ir pagalbos gali tikėtis inovacijų kūrimo ekosistemos dalyviai per artimiausius keletą metų, ar visos Lietuvos įmonės gebės tinkamai prisitaikyti ir įgyvendinti Europos Žaliojo kurso keliamus reikalavimus, ar turime pakankamai įgūdžių, norint įsilieti į Europos planus, kandidatuoti į teikiamą paramą bei ją tinkamai išnaudoti?

Konferencija „Lietuvos mokslas ir pramonė“ siekiama sutelkti mokslo, verslo, politikos atstovus bendrai diskusijai ir efektyvių sprendimų paieškai. Konferenciją tradiciškai organizuoja Kauno technologijos universitetas (KTU). Šiais metais prie iniciatyvos prisijungė ir renginio partneriais tapo Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija (KKPDA).

Konferencijoje dalyvaus: LR Ministrė pirmininkė I. Šimonytė, LR švietimo, mokslo ir sporto ministrė J. Šiugždinienė, Europos komisijos komisarė Margrethe Vestager, atstovai iš KTU, LPK, KKPDA, Vokietijos pramonės federacijos ir kt.

Išsami informacija apie renginį ir jo programą skelbiama: https://lmip.ktu.edu/

Naujausi

 
Parašykite atsiliepimą apie 15min