Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Natūraliu grožiu garsėjanti banglentininkė – apie tai, kas padeda jį puoselėti

Modelių agentai ją viliojo darbu mados pasaulyje, tačiau Prancūzijoje gimusi Victoria Vergara pasirinko kitą gyvenimo kelią – paplūdimį ir banglentes. Ji niekada neskyrė per daug dėmesio grožio procedūroms ir madai, tačiau visada atrodo puikiai ir stilingai. Kaip jai tai pavyksta?
Victoria Vergara
Victoria Vergara / 123RF.com nuotr.

V.Vergara beveik užaugo ant vandens. Būdama 14-os su tėvais persikraustė gyventi į Reunjono salą Indijos vandenyne ir nuo tada banglentės tapo jos gyvenimu, o bangos ir saulė – kasdienybe.

Victoria išsiskiria savo natūraliu grožiu, kurį puoselėja paprastomis, bet veiksmingomis priemonėmis. Visu tuo ji pasidalijo su en.vogue.fr.

– Kaip vasarą rūpiniesi savo oda?

– Kai dienas leidi paplūdimyje arba vandenyje, kremas nuo saulės yra būtinybė. Naudoju du atskirus kremus veidui ir kūnui: veidui – kurio SPF 50, kūnui – kurio SPF 30.

Taip pat kasdien geriu labai daug vandens. Niekada neinu miegoti nenusivaliusi makiažo, tam naudoju avokadų aliejų – nieko nėra geriau norint išlaikyti odą pamaitintą ir minkštą.

– Daug laiko leidi sūriame vandenyje ir saulėje, kurie veikia plaukus. Kaip juos prižiūri?

– Kas keletą savaičių lepinu juos kokosų aliejaus kauke. Užtepu ir palieku per naktį, kad jis įsigertų, pamaitintų ir atgaivintų plauką. Prieš eidama plaukioti mėgstu plaukus patepti apsauginiu aliejumi, kuris neleidžia jiems išdžiūti ir vėliau padeda juos lengviau iššukuoti.

– Kokias priemones visada nešiojiesi su savimi?

– Apsauginį veido kremą nuo saulės, kurio SPF 50, vandeniui atsparų blakstienų tušą ir pudrą, kurią galima tepti ant kremo nuo saulės.

– Kokia idealiausia šukuosena plaukiant banglente?

– Tai priklauso nuo mano nuotaikos. Kartais palieku plaukus palaidus, kartais surišu į kuodą. Priešingai, nei jūs galite pamanyti, supintos kasos nėra pats geriausias variantas, nes jos gali virsti dredais.

– Ar vasarą laikaisi konkrečios mitybos?

– Tiesą sakant, neturiu specialios dietos. Tiesiog visus metus stengiuosi maitintis kuo sveikiau. Vasarą valgau daugiau vaisių ir sezoninių maisto produktų. Nevalgau raudonos mėsos ir pieno produktų, o vakarais stengiuosi neapkrauti skrandžio ir renkuosi lengvą maistą.

– Ką vilki plaukiodama banglente?

– Tai priklauso nuo oro ir vandens temperatūros. Paprastai dėviu dviejų dalių kostiumėlį – viršutinę – dengiančią kūną – ir tvirtai besilaikančias kelnaites, kad nereikėtų bijoti, jog su kiekviena banga jas pamesiu (šypsosi).

Šią vasarą itin pamėgau vientisą maudymosi kostiumėlį, kuris ir moteriškai atrodo, ir yra patogus dėvėti plaukiant banglente. Paskui galiu jį derinti su šortais ir taip apsirengusi vaikštinėti po miestą.

Mano mėgstamiausias prekių ženklas yra „Oysho“ – dėl savo sportinės, bet tuo pačiu ir moteriškos kolekcijos. Jų siuvami maudymosi kostiumėliai labai patogūs dėvėti.

– Kokia hibridinio sporto „Surf's Up“ nauda?

– Tai kasdienė mankšta, dažniausiai atliekama ant banglentės. Ji apima kiekvieną raumenį, padeda tapti lankstesniam ir geriau jausti pusiausvyrą, gerina širdies veiklą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius