15min be reklamos
2018 11 24, 12:57

Veido mankšta: trys greiti pratimai raukšlėms prie ausų naikinti

Veikiausiai sutiksite, kad kartais galvodami apie tokį dalyką kaip veido mankšta, mintyje turime veido ovalą – tai, ką geriausiai matome žiūrėdami į veidrodį. Ir jei jau kalbame apie raukšles, įsivaizduojame tik kaktos, akių, nosies ir lūpų. Tačiau tokia vieta kaip zona prie ausų irgi sensta ir čia taip pat atsiranda raukšlės.
Viktorija Baltramiejūnienė
Viktorija Baltramiejūnienė / Valdo Kopūsto / 15min nuotr.

Kaip sako veido mankštų, savimasažų ir kitų manualinių technikų specialistė, dviejų knygų „Veido revoliucija“ ir ką tik išleistos – „Veido savimasažas – maloni priklausomybė“ autorė Viktorija Baltramiejūnienė, visų pirma reikėtų nepamiršti, kad ausys ir zona aplink jas irgi yra veidas – tas vietas prausiame, tepame kremu. Tad šį kasdienės veido priežiūros laiką ji tuo pačiu siūlo išnaudoti ir mankštai, kuri, jei darysite kasdien, atneš teigiamų rezultatų.

VIDEO: Veido mankšta: trys greiti pratimai raukšlėms prie ausų naikinti

Pirmas pratimas. Kai prausite veidą, įstatykite pirštus prie ausų taip, kaip veido mankštų trenerė rodo vaizdo įraše, ir bent aštuonis kartus smarkiai paspauskite sukinėdami pirštą. „Pirštais turite jausti, kad tarsi atskiriate ausį nuo savo veido ovalo. Tai reiškia, kad jūs dirbate ir su veido raumenų karkasu, ir šiek tiek stimuliuojate kremzlę“, – aiškina V.Baltramiejūnienė.

Antras pratimas. Nuprausus veidą tepamas kremas, zona apie ausis – taip pat. Tada spaudžiant sukamaisiais judesiais pirštais einate nuo ausies apačios viršaus link, laikydamiesi vidinės pusės. Kaip tiksliai atlikti šiuos pratimus, galite pamatyti aukščiau esančiame vaizdo įraše. veido mankštų specialistė šį pratimą siūlo daryti 3–5 kartus.

Trečias pratimas. Pats paprasčiausias ir lengviausias – baigdami mankštą ausis tiesiog ištempkite – t. y. pirštais pereikite visą ausies linkį tempdami jas į viršų. Darykite šį pratimą tris kartus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką