Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 2d. 20:29

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 3 d.

Spalvoti skėčiai
Fotolia nuotr. / Spalvoti skėčiai
Graži, intensyvi ir, tikėtina, rezultatyvi diena, kuomet verta tvarkyti visus jums šiuo metu aktualius ar būtinus reikalus. Tiesa, Mėnulis jau senas, todėl verta koncentruotis į jau pradėtus darbus, ypač, jeigu norite pabaigti iki savaitgalio, arba grįžti prie anksčiau pradėtų projektų, juos tikslinti, koreguoti, numatyti galimas tolimesnes veiklos kryptis.

Sėkmės sulauks kūrybinga, inovatyvi ir tuo pačiu ilgalaikius ateinančių kartų, vaikų, jaunimo poreikius atitinkanti veikla, projektai. Pats laikas pagalvoti apie ateities vertus mokslus, švietimo sistemą, o asmeniškai – pasirūpinti jau turimų profesinių įgūdžių tobulinimu ar išmokti kažko visiškai naujo, būtino tolesnei veiklos sėkmei.

Gali kilti puikių idėjų, kaip įgyvendinti jau suplanuotus pokyčius ir asmeniniame gyvenime, puikus laikas koreguoti dietą, pasirūpinti sveikesne kūno išvaizda ir palankesne, labiau jūsų poreikius atitinkančia gyvenamąja aplinka, darbo vieta. Taip, gali tekti kai ko atsisakyti, tačiau gera proga prašviesinti horizontą, iš anksto imtis prevencinių priemonių. Parodykite dėmesį mylimam žmogui – palepinkite praktišku, bet jam maloniu siurprizu. Palankus laikas leistis į pažintinę kelionę ir apskritai kuo daugiau domėtis, analizuoti ir dalintis patirtimi. Laikykitės susitarimų.

Tikslingai darbuotis šiandien padės indigo mėlyna aprangos spalva, puoškitės šios spalvos safyrais, vario su auksu dirbiniais. Palankiausia žaliavalgiška mityba, išskyrus duoną. Prie jos tiks visos daržovės, vaisiai, riešutai, žalumynai, ypatingai aštresni – česnakai, krienai, aitri paprika, sūdyti žuvis, grybai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Intensyvus ir tuo pačiu pozityvus metas, kuomet gyvenimas suteikia daug galimybių tiesiog eiti pirmyn, tobulėti, pamatyti perspektyvias veiklos kryptis, įgyvendinti kolektyvinius veiklos projektus, koreguoti veiklos strategiją tiek su profesiniais partneriais, kolegomis, tiek ir su draugais, bičiuliais. Raskite daugiau laiko vaikams, mylimam žmogui, surenkite pažintinę iškylą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Piniginių, nekilnojamojo turto reikalų tvarkymas, veiklos krypties tikslinimas, ankstesnės veiklos tobulinimas, optimizavimas, kažkokių klaidų koregavimas ir taisymas šiandien turėtų būti prioritetais, tačiau tai ir nuostabus meilės metas, galimas praregėjimas, ar gyvenimą aukštyn kojomis verčiantis įsimylėjimas, kuomet naujai sutiktas, ar artimas žmogus, atsiskleidžia ypatingomis spalvomis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ypatingas laikas, kuomet tiesiog esate nešami įvykių bangos – puikus laikas įvairiai administracinei veiklai, bendravimui, dokumentų tvarkymui, susitikimams, taip pat ir mokymuisi ar mokymui, pradėti naują veiklą, ypatingai jeigu tai susiję su vaikų ugdymu, kūrybine veikla, amatais, smulkia prekyba kūrybinėmis, laisvalaikio, švenčių, grožio priemonėmis, amatininkų dirbiniais, žaislais. Sulauksite malonaus namiškių palaikymo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jeigu turite galimybių – likite namie, darbuokitės iš namų arba, jeigu tenka dirbti kitur, pasistenkite kuo labiau atsiriboti nuo šurmulio ir leisti sau įsigilinti į tai, kas su jumis vyksta, ką jums tai reiškia, pamatyti tas veiklos, pajamų gavimo sritis, kurios jus iš tiesų tenkintų ir ką dėl to čia ir dabar galėtumėte padaryti. Spręskite ilgalaikes finansines problemas, tik galvokite savo galva.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Panašu, kad visos problemos išsprendžiamos tarsi be didesnių pastangų – skambutis draugams, bičiuliams ar užtarėjams ir sprendimai yra ir dargi su dideliu pliusu. Tikėtinas pagerintas uždarbis ar maloni likimo dovana. Imkitės svarbiausių darbų – geras laikas deryboms, sutarčių perrašymui, veiklos pertvarkai ar naujų partnerių paieškai, svarbu likite atviri tiek naujovėms, tiek patirčiai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Kad ir kaip norite ramiai darbuotis, kuo greičiau pabaigti visus darbus atsiribojus nuo pasaulio šurmulio, atstatyti ar bent pasaugoti savo jėgas, tačiau turite nusiteikti, kad pasaulis gali pareikalauti jūsų dėmesio ir teks imtis skubiai spręsti su kelionėmis, užsieniečiais susijusias problemas, ieškoti naujos informacijos, naujų įžvalgų, ar tiesiog imtis visai naujos veiklos.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Gal pagaliau pavyks apsispręsti dėl to, ko jūs gyvenime norite ir siekiate – tiek santykyje su savimi, tiek ir asmeniniuose santykiuose? Palankus laikas priimti ilgalaikius sprendimus: išdrįskite parodyti save, savo kūrybą, veiklą, idėjas, išsakyti jas viešai ar tiems, nuo kurių gali priklausyti tolesnės veiklos galimybės, ieškokite užtarėjų ir partnerių, verta prisiminti ankstesnes pažintis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Visai tikėtina, kad gausite gana gerų veiklos pasiūlymų – esate sėkmės nešami, turite ir užnugarį, paramą, ir veiklos, tačiau kaip visa tai suderinti su asmeniniais santykiais? Tikėtinos naujos, ypatingos pažintys ir galimybės, tačiau ką rinktis? Protas šiandien šiuose reikaluose vargu ar gali padėti, leiskitės sėkmės nešami, tvarkykite finansinius reikalus, o visa kita susidėlios taip, kaip turi būti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Esate atviri pasauliui, pilni idėjų ir norų, belieka tik imtis veiklos ir daugiau bendrauti, derėtis, tartis, ieškoti partnerių užsienyje, pristatyti savo idėjas, tačiau tai ir metas rimčiau imtis mokslų, įgyti papildomų kvalifikacijų, išgryninti veiklos kryptį, sutvarkyti būtinus dokumentus. Tikėtinas ir darbinis romanas, tik pasistenkite suderinti jausmus su veikla.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Labai produktyvi diena, puikiai tinkama imtis sunkiausių uždavinių, susijusių tiek su finansais, verslu, tiek ir asmeninių svajonių įgyvendinimu, kelionėmis, investicijomis į vaikų ateitį. Skirkite daugiau dėmesio ir savo bei artimųjų sveikatos reikalams. Tikėtini ir naujai įsiplieskę jausmai, tik pasistenkite siurprizo mylimam žmogui kaštus suderinti su kitais planais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pats metas atsiduoti vasaros malonumams, vaikams, mylimam žmogui ir leistis į romantišką ar pažintinę kelionę – atsipalaiduokite ir problemos išsispręs. Puikus laikas parodyti savo jausmus artimiausiam žmogui, suteikti sau bei greta esantiems galimybę pasidžiaugti gyvenimu, o profesinius ar su būstu susijusius rūpesčius atiduokite tiems, kuo galite pasitikėti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Panašu, kad visas jūsų dėmesys bus sutelktas į namus ir jų reikalus – palanku imtis kapitalinio jų tvarkymo, remonto ir tuo pačiu gilaus permąstymo, ką jums reiškia namai, kokių jų norėtumėte, ką vertėtų išsaugoti, kas jums yra palikimas, tradicijos. Tuo pačiu pasirūpinkite ir palankesne sveikatai bei aplinkai įranga. Tai ir naujų jausmų užgimimo laikas – gali būti sunku suderinti visas veiklas.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:55
01:32
00:56

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką