Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 16d. 09:12

Astrologė apie dalinį Mėnulio užtemimą liepos 16-ąją: įtaka bus jaučiama dvi savaites

Dalinis Mėnulio užtemimas. Iliustracijos šaltinis: www.astrophoto.com
Dalinis Mėnulio užtemimas. Iliustracijos šaltinis: www.astrophoto.com

Naktį iš liepos 16-osios į 17-ą dieną įvyks dalinis Mėnulio užtemimas (piką pasieks 17 d., 00.31 val.) Ožiaragio Zodiako ženkle. Glaudi sąsaja su Saturno planeta, karmos tema, nurodo galimų įvykių bei pojūčių intensyvumą.

Santykiai ir sveikata

Mėnulio užtemimas visuomet sutampa su pilnatimi. Šiuo konkrečiu atveju, Mėnulis bus jungtyje ir su karminiu Mėnulio mazgu Ketu – tai stipri nuoroda į praeitį, ilgai gvildenamas, bet vis dar neišspręstas problemas. Stipriausia įtaka bus jaučiama dvi savaitės po užtemimo.

Astrologijoje Mėnulis turi ryšį su sveikata, vidiniais išgyvenimais, vaikystės patirtimis, mama, šeima, namais. Tai, jog šis dangaus kūnas atsiduria šaltame ir abejingame Ožiaragio zodiako ženkle, jungtyje su tokiomis griežtomis planetomis kaip Saturnas bei Plutonas, kalba apie skaudžius išgyvenimus, drastiškas permainas, galima beviltiškumo jausmą, vidinės transformacijos būtinybę.

Tai itin sudėtingas metas moterims, jautrioms, subtilioms asmenybėms.

Stipriai įjungta Venera dar kartą pabrėžia asmeninio gyvenimo temą. Tai itin sudėtingas metas moterims, jautrioms, subtilioms asmenybėms, taip pat daugiau dėmesio reikėtų skirti mažamečiams vaikams.

Tikėtinos krizės ilgalaikėse partnerystėse, finansuose. Problemos, susijusios su pinigais, kels daug įtampos, šiuo metu vertėtų susiveržti diržus, pataupyti, apie besaikį išlaidavimą negali būti nė kalbos. Kita vertus, stipri Saturno bei Plutono įtaka kalba apie būtinybę grąžinti skolas, tad pagal galimybės reikėtų dengti turimus įsiskolinimus.

Gali išryškėti sveikatos sutrikimai, paūmėti lėtiniai susirgimai. Turėtumėte skirti ypatingą dėmesį savo savijautai, jei vargina problemos, susijusios su stuburu, sąnariais, kaulais, gimda, virškinimo sistema, hormonų veikla.

Geras laikas dietos pradžiai – rezultatai bus efektyvūs

Šiuo metu bus galima daug lengviau atsisakyti žalingų įpročių, atsikratyti antsvorio. Tai tinkamas laikas sveikatinimosi procedūroms, dietos pradžiai – rezultatai bus labai efektyvūs.

Netinka planuoti tolimas keliones, vykdyti didesnes investicijas, plėsti verslą. Išaugs traumų tikimybė, ypač dėl kritimo iš aukščio, atliekant statybos darbus. Itin apdairiai reikėtų elgtis atostogaujantiems kalnuose ar prie didesnių vandens telkinių.

Tinkamas laikas sveikatinimosi procedūroms, dietos pradžiai – rezultatai bus labai efektyvūs.

Dabar turi būti sprendžiami įsisenėję klausimai, atliekamos būtinos korekcijos, atsisakoma nebeperspektyvių tikslų, prašoma atleidimo bei atleidžiama tiems, kurie įskaudino. Kardinalūs sprendimai pareikalaus daug drąsos, privers pažvelgti savo baimėms į akis. Nebandykite bėgti nuo problemų, jos vistiek jus pasivys.

Photos.com/Pilnatis
Photos.com/Pilnatis

Šių dienų sprendimai gali daug lemti jūsų gyvenime

Labai daug lems tai, ar teisingai buvo išgyventos Saulės užtemimo programos. Jeigu mėnesio pradžioje neišsprendėte komplikuotų situacijų, susijusių su šeimyniniais santykiais, galimas visiškas atitrūkimas nuo savo šaknų, ilgalaikis atsiribojimas nuo artimo žmogaus.

Liepos 16 bei 17 dienomis venkite bet kokių rizikingų veiklų, neprovokuokite konfliktinių situacijų, neskubinkite įvykių. Nerekomenduojamos kelionės, pastojimas, reikšmingų sandorių tvirtinimas, ilgalaikių įsipareigojimų prisiėmimas.

Taip pat negalima gydyti dantų, operuoti sąnarių, stuburo, sausgyslių, atlikti gražinimosi procedūras. Šių dienų sprendimai gali daug lemti jūsų gyvenime, o Merkurijui esant retrogradinėje fazėje smarkiai išauga klaidingų pasirinkimų tikimybė. Pagal galimybes atsiribokite nuo dalykinių reikalų, pasninkaukite, stebėkite savo pojūčius, peržvelgdami svarbiausius praeities įvykius.

Užtemimas savo piką pasieks naktį - atkreipkite dėmesį į aplankiusius sapnus, tikėtinos svarbios užuominos, atėjusios iš pasąmonės.

Kuriuos žmones paveiks labiausiai?

Stipriausiai Mėnulio užtemimo įtaką pajaus Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai. Iš jų gyvenimo gali būti patrauktos atitinkamos situacijos, žmonės, užsidaryti tam tikros galimybės, iškilti sveikatos problemų. Tačiau bus suteikta proga išveikti negatyvias programas, ištaisyti klaidas, naujai susidėlioti teisingesnę prioritetų sistemą.

Didesnių nuostolių bei krizių asmeniniame gyvenime gali patirti Jaučiai, Vėžiai bei Svarstyklės. Užtemimas labiau palies ir tuos žmones, kurie savo asmeninėje astrologinėje lentelėje turi planetų bei svarbių astrologinių taškų Ožiaragio 25 laipsnyje.

Tai, kas šiuo metu taps svarbiausia:

  • Gebėti sąmoningai paleisti, atsisveikinti. Siekis išlaikyti tai, kas akivaizdžiai išeina iš jūsų gyvenimo, lems itin nemalonius išgyvenimus, skaudžias patirtis.
  • Reikia kapanotis iš įsisenėjusių situacijų, kurios riboja jūsų laisvę, neleidžia jaustis laimingais, judėti pirmyn. Tai gali būti pernelyg valdingas partneris, nemylimas darbas, destruktyvūs šeimyniniai santykiai ir pan.
  • Negalima gniaužti savyje nemalonių jausmų, kitaip jie gali tapti visiškai nekontroliuojami, prasiveržti galinga jėga, kuri griauna viską aplinkui. Išdrįskite sąžiningai pažvelgti į savo vidų – atpažinkite, traukite iš pasąmonės baimes, kurios trukdo harmoningai judėti evoliucijos link.
  • Teisinga kryptis: disciplina, gebėjimas save apriboti vardan ilgalaikių perspektyvų, ištvermė vaduojantis iš sudėtingų aplinkybių, atsakomybės už savo veiksmus prisiėmimas, priimtų taisyklių paisymas, garbingas elgesys.

Esame skatinami išsilaisvinti iš praeities gniaužtų, sąmoningai rinktis šviesą ir tikėjimą – juk į gyvenimą pritraukiame būtent tai, kas slypi mūsų viduje.

Parengė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką