Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 02, 10:57

Astrologo Naglio Šulijos prognozės 2019 metams

„Gero vakaro šou“ studijoje viešėjęs astrologas Naglis Šulija pristatė 2019 metų prognozes visiems horoskopo ženklams. Ką lydės sėkmė versle, o kam seksis meilėje?
Laiminga kiaulaitė
Laiminga kiaulaitė / 123RF.com nuotr.

Pasak Naglio, Šauliai – šių metų laimės čempionai. „Nesidrovėkite, semkite laimę pilnais samčiais. Būsite laimės lyderiai!” – užtikrintai kalba astrologas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip prognozuoja N.Šulija, Ožiaragiams labai lengva bus būti savimi, jie sklandžiai ir nuosekliai galės žengti savo tikslo link ir jiems pasiseks. Kovo mėnesį iš Vandenio ženklo pasitrauks Juodasis Mėnulis, ir Vandeniai atsigaus. Bet jie tą juodą mėnulį perleis Žuvims, todėl jų vidinė būsena svyruos nuo nulio iki visiško absurdo.

Elžbietos Šulijaitės nuotr./Naglis Šulija
Elžbietos Šulijaitės nuotr./Naglis Šulija

Avinas gali tikėtis geros kelionės. Dvyniams labai svarbi bus partnerystė. Vėžys padūsauti priežastį visada ras. Liūtai trauks visų dėmesį į save, bus labai kūrybiški. Mergelės kruopščiai dirbs ir kantriai žingsnis po žingsnio lipdys savo laimę. Svarstyklėms teks daug bendrauti.

„Jautis galės nuosekliai dirbti ir galbūt užtai jam net bus atlyginta. Panašiai ir Skorpionams – reikia turėti gerą verslo planą, nes bus tikimybė uždirbti, o kam įsmeigti savo geluonį – jie visad ras“, pokštauja Naglis.

Be Naglio pranašysčių, trečiadienio „Gero vakaro šou“ laidoje žiūrovai galės sužinoti ir ką prognozuoja metų šeimininkė kiaulė ir jos magiškasis ratas. Ką jie atsakys į opiausius klausimus: Ar lietuviai laimės Euroviziją? Ar bus pastatytas Nacionalinis stadionas? Ar Lietuvos Nacionalinė krepšinio rinktinė laimės medalius Pasaulio čempionate? Ar ištiks Lietuvą dar viena krizė?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką