Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 31d. 20:15

E.Gubino lapkričio mėnesio horoskopas: pranašystės pildosi?

Egidijus Gubinas Ypatingos
Laima Gulbinienė / Egidijus Gubinas

Laikas bėga greitai ir jau paskutinis rudens mėnuo beldžiasi į mūsų duris. Lapkritį kelios planetos keičia savo pozicijas panašiu metu. Jupiteris, kuris yra atsakingas už vaikus, išmintį, dvasines žinias, finansus ir sėkmę lapkritį pereina į savo silpniausią ženklą – tai mums šiose gyvenimo srityse, susijusiose su Jupiteriu, sukels sunkumų.

Lapkričio pirmoje pusėje Saulė vis dar bus silpnoje padėtyje, todėl rekomenduojama labiau rūpintis savo sveikata ir stiprinti imunitetą. Mėnesio viduryje Marsas nustos savo atgalinį judėjimą, todėl mums bus lengviau įgyvendinti savo tikslus, planus ir pajausime daugiau energijos.

Lapkričio antroje pusėje Venera pereis į sau palankią poziciją, kas turės teigiamą poveikį geresnei nuotaikai, kūrybinėms idėjoms, su transporto priemonėmis susijusiems reikalams ir santykių srityje. Taip pat visą lapkritį geroje padėtyje bus Merkurijus, kas padės mums lengviau rasti bendrą kalbą šeimoje, su verslo partneriais, užmegzti naujas pažintis ir naudingus kontaktus.

Fotolia nuotr./Zodiako ženklai
Fotolia nuotr./Zodiako ženklai

Pranašystės ir prognozės, kurios pildosi

Jeigu grįšime šiek tiek į netolimą praeitį, tai balandžio mėnesį minėjau, kad senovės astrologijos raštuose buvo minima, kad „nuo 2020 03 24 iki 2020 12 31 visuomenėje gali padidėti moterų įtaka, paslaptingų sąjungų sudarymas, mokymo įstaigų uždarymas ir ugnies veržimasis iš žemės“.

Pranašystė apie moterų įtaką visuomenėje pasireiškė Baltarusijoje. Trys moterys S.Cichanouskaja, V.Cepkala ir M.Kolesnikova toje šalyje sukėlė didelį perversmą, kuris nuskambėjo per visą pasaulį. Kalbant apie moterų įtaką, kaip matome, ir Lietuvoje po Seimo rinkimų dominuoja trys moterys: Ingrida Šimonytė, Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Aušrinė Armonaitė.

Kitas pranašautas reiškinys buvo „ugnies veržimasis iš žemės“, jį siečiau su sprogimu Beirute, per kurį buvo suniokota didelė dalis Libano sostinės ir žuvo per 150 žmonių, liko 43 metrų gylio krateris.

Kovo mėnesį, kada dauguma jautė baimę ir nerimą dėl koronaviruso, tada minėjau, kad pagerėjimą galime pradėti jausti nuo gegužės mėnesio vidurio. Tai buvo susiję su tuo, kad nuo gegužės 15 dienos Jupiterio planeta, kuri atsako už mūsų gerovę, pradėjo po truputį judėti link savo Šaulio ženklo. Tada dauguma šalių pradėjo išeidinėti iš karantino.

Birželio mėnesį minėjau, kad nuo birželio antrosios pusės dėl atgal judančio Merkurijaus, silpnos Marso ir Rahu panetų įtakos situacija su karantinu ir koronavirusu gali kartotis, tada po truputį ir vėl buvo pradėti taikyti įvairūs ribojimai.

Liepos mėnesį minėjau, kad nuo spalio pabaigos Lietuvoje galime pradėti jausti sunkėjančią ekonominę situaciją, kurią gali pajausti daugelis žmonių, kad gali padaugėti bankrotų, pasunkėti situacijos susijusios su virusais ir bendrai galime pajausti visos situacijos pablogėjimą. Kas ir buvo paskelbta, kad nuo spalio 26 dienos įvedamas karantinas daugelyje Lietuvos savivaldybių.

Rugpjūčio mėnesį rašiau, kad senovės astrologijos raštuose minima, kad šių metų periodas „nuo rugsėjo 17 iki gruodžio 14 dienos gali atnešti išbandymų sąjungoms ir susitarimams, draugas gali paleisti strėlę į draugą, o sąjungininkas į sąjungininką, taip pat gali nutikti stichinės nelaimės, susijusios su vandeniu“. Šią pranašystę siečiau su spalio pradžioje prasidėjusiu karu Kalnų Karabache tarp Azerbaidžano ir Armėnijos.

Astrologinės pranašystės ir prognozės nėra noras įbauginti, o labiau kelrodis, kuris gali mums padėti išvengti negatyvių įvykių. Mes esame tuo didesnėje planetų įtakoje, kuo mumyse mažiau sąmoningumo ir daugiau išdidumo.

Kuo daugiau žmonių pradės elgtis sąmoningai, atsisakys išdidumo, negatyvių ir neharmoningų veiksmų, tuo gyvenimas gali tapti geresnis.

Neharmoningi ir nuodėmingi veiksmai padaro mus šaltus, abejingus ir tada meilės mumyse mažėja. Be meilės mes tampame žiauresni, godūs ir mums pradeda trūkti energijos.

Negalėjimas savanoriškai keisti savo charakterio, gyvenimo būdo ir pasaulėžiūros dažnai priveda prie ligų ir didelių išbandymų, tam kad žmogus pradėtų keisti savo mąstymą.

Tai reiškia, kad kiekvienam iš mūsų vertėtų kiekvieną dieną bent kažkiek tobulėti ir siekti išminties. Jeigu mes to nenorime daryti, tai pas mus būtinai prasidės problemos.

Jeigu mes atsisakome ieškoti ryšio su Kūrėju, mokytis mylėti, tokiu atveju mes prarandame ir galimybę daryti pokyčius savo gyvenime.

Išoriniame gyvenime tai gali atrodyti kaip progresas. Ekonominiai pasiekimai, nauji atradimai, naujausios technologijos, naujos galimybės, tačiau tai nepadeda mums keisti savo vidaus, savo charakterio ir neišmoko mylėti.

Išdidumas ir noras tenkinti tik savo instinktus nepadeda daryti vidinio gyvenimo progreso. Jeigu pokyčiai nevyksta mūsų viduje, tada atsiranda pokyčiai mūsų išoriniame gyvenime. Tada norime mes to ar ne, likimas gali mus versti keistis.

Todėl prasideda stichinės nelaimės, epidemijos, žmogaus laisvių ribojimas ir karai. Tik tada žmogus labiau prisimena sielą, Kūrėją ir vidinio gyvenimo svarbą. Tai reiškia, kad dabar atėjo laikas mokytis ir keistis. Įveikdami savo problemas ir silpnybes, mes augame ir tobulėjame. Prisiminkite tai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šį mėnesį galite turėti daug naujų minčių. Šiuo laikotarpiu galite turėti galimybių įgyvendinti planus savo veikloje. Kai kurie iš jūsų gali išvykti į tolimą kelionę susijusią su darbu. Jums gali kilti naujų minčių, kaip patobulinti save ir savo verslą. Jūsų veiksmai ir mintys gali suteikti motyvacijos kitiems ir žmonės gali prašyti jūsų patarimo asmeniniais klausimais.

Karjera: Darbe galite jausti spaudimą, tačiau dėl to kai kurios situacijos gali atnešti naujų galimybių. Stenkitės darbe išlikti produktyvūs.

Finansai: Finansinė padėtis gali išlikti stabili. Galite įvykdyti visus savo finansinius įsipareigojimus. Galite suteikti finansinę pagalbą artimiesiems ir atgauti skolas.

Santykiai: Skirkite daugiau dėmesio savo antrąjai pusei, nes šį mėnesį bus nemažai įtampos. Vienišiai gali tikėtis sutikti savo antrąja pusę.

Sveikata: Sveikatos būklė turėtų išlikti stabili. Nevenkite fizinių pratimų ir sveikos gyvensenos, kad turėtumėte daugiaue energijos.

Palankios mėnesio dienos: 1, 3, 6, 10, 13, 18, 20, 27, 29 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 8, 9, 17, 22, 25 ir 28.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučiams gali būti geras mėnuo. Jūsų gabumai jums gali atnešti naudos, ypač jūsų bendravimas. Pasistenkite būti kantresni ir pakantesni bendravime su artimaisiais. Galite išlikti energingi visose savo veiklose.

Karjera: Šis periodas veikloje turėtų išlikti stabilus jei jūsų sprendimai bus protingi. Kai kuriems iš jūsų gali būti tam tikrų pokyčių esame darbe, o neturintiems darbo šansų įsidarbinti. Jūsų vadovai gali įvertinti jūsų iniciatyvą ir tai gali suteikti jums geresnių galimybių darbe.

Finansai: Finansinė padėtis turėtų išlikti stabili. Gali būti galimybės patenkinti visas savo reikmes. Vertėtų apdairiai skolinti pinigus arba to visai nedaryti.

Santykiai: Galite tikėtis sulaukti atsako į savo jausmus. Santykiuose gali išsaugti abipusis supratimas. Galite likti patenkinti šeimoje sprendžiant buitinius klausimus.

Sveikata: Šį mėnesį jūsų sveikata gali pagerėti. Netolimos kelionės gali suteikti daugiauenergijos ir jėgų.

Palankios mėnesio dienos: 4, 8, 9, 11, 13. 19, 21, 28 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 7, 17, 18, 22 ir 29.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šis mėnuo jums gali būti produktyvus, o jūsų nenuilstančios pastangos gali suteikti jums pripažinimą. Šiuo metu stenkitės išlikti lankstūs. Jūsų komunikacijos gabumai gali jums padėti socialinėje veikloje. Atkreipkite daugiau dėmesio į savo mitybą.

Karjera: Kai kurie iš jūsų galite gauti finansinę naudą. Stenkitės būti nuoširdūs su vadovais ir su pavaldiniais, tai gali padėti jums geriau atlikti savo darbą. Jums gali patikėti naujas pareigas.

Finansai: Šį mėnesį jūsų finansinė padėti turėtų išlikti stabili. Galite tikėtis gauti naudos iš investicijų, padidinti savo pajamas ir patenkinti asmeninius poreikius.

Santykiai: Santykių srityje galite jaustis gerai. Vienišiai gali tikėtis sulaukti prisipažinimo meilėje iš tų, su kuriais artimai bendraujate.

Sveikata: Labiau rūpinkitės savo sveikata. Kai kuriuos iš jūsų gali kamuoti sąnarių skausmai ir virškinimo sutrikimai. Taip pat venkite ilgų kelionių, nes tai gali sukelti papildomą stresą.

Palankios mėnesio dienos: 3, 5, 8 11, 12, 15, 19, 24, 26, 29 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 7, 10, 17, 22, 27 ir 28.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šį mėnesį galite tikėti gerų galimybių. Galite įvykdyti savo įsipareigojimus darbe, kas gali padidinti jūsų reikšmę. Ryžtingi veiksmai gali padėti jūsų profesinėje srityje. Santykiai su šeimos nariais ir kitais žmonėmis gali būti nuoširdūs. Nauji ryšiai ir kontaktai jums gali padėti ateityje.

Karjera: Veikloje gali viskas sulėtėti arba būti tam tikrų vėlavimų. Dėl dirglių minčių darbe gali būti nelengva susikaupti. Venkite ginčų su kolegomis ir pabandykite būti produktyvesni. Stenkitės būti produktyvūs, kad galėtumėte laiku atlikti savo užduotis.

Finansai: Jūsų pajamos išlaidos gali būti didesnės nei jūsų pajamos. Finansinė padėtis gali nepatenkinti jūsų lūkesčių, todėl šį mėnesį būkite taupesni. Galite tikėtis atgauti skolą iš savo draugų.

Santykiai: Meilės santykiai šį mėnesį gali išlikti geri. Stenkitės savo antrajai pusei parodyti savo jausmus. Neignoruokite sutuoktinio pastangų buitiniuose klausimuose ir būkite dėkingi, jei ir ne viskas pavyko pagal jūsų norus.

Sveikata: Šiuo laikotarpiu jūsų sveikata turėtų išlikti gera. Nevenkite mankštos, pasivaikščiojimų ir sveikos mitybos, kad turėtumėte daugiau energijos.

Palankios mėnesio dienos: 2, 5, 8, 11, 13, 17, 20, 24 ir 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 4, 10, 12, 22, 28 ir 30.

Liūtas

nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šį mėnesį stenkitės palaikyti nuoširdžius santykius su šeimos nariais. Jūsų pastangos darbe gali padėti jūsų karjeros augimui. Galite dalyvauti socialiniame gyvenime ir priimti svarbius sprendimus. Labiau rūpinkitės savo sveikata, nes dėl sezoninių ligų gali būti nedidelių komplikacijų.

Karjera: Progresas veikloje gali sulėtėti. Darbe išlikite produktyvūs ir tobulinkite tarpusavio santykių įgūdžius. Stenkitės vengti ginčų su kolegomis ir verčiau elkitės su jais draugiškai. Taip pat išlaikykite konfidencialumą atlikdami jums patikėtas užduotis.

Finansai: Šį mėnesį galite gauti finansinės naudos. Gali atsirasti galimybės įsigyti nekilnojamą turtą. Tinkamas finansų planavimas gali jums padėti ateityje.

Santykiai: Meilės santykiai gali būti sėkmingi. Vienišiai gali tikėtis sukurti santykius. Stenkitės būti kantrūs ir susitelkti ties sutuoktinio prašymais, tai padės santykiams išlikti tvirtesniems.

Sveikata: Kai kurie iš jūsų galite patirti bereikalingą stresą. Stenkitės į viską žiūrėti ramiai. Skirkite pakankamai laiko miegui ir fiziniams pratimams, kad sveikata būtų geresnė.

Palankios mėnesio dienos: 3, 8, 11, 18, 24, 28 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 11, 15, 22, 27 ir 29.

Mergelė

nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šis mėnuo jums gali būti perspektyvus. Galite įsigyti nekilnojamo turto arba turėti galimybių išpildyti savo ankstesnius norus. Jums gali gana gerai pavykti išspręsti daugelį kasdienio gyvenimo problemų. Darbe gali pavykti įveikti vadovybės keliamus iššūkius. Tačiau kai kurie iš jūsų gali patirti netikėtų išlaidų, tad stenkitės viską planuoti atsakingai. Pabandykite kasdien praktikuoti meditaciją, kad jūsų protas išliktų ramesnis.

Karjera: Tai gali būti perspektyvus laikotarpis. Galite laiku atlikti užduotis ir reikalavimus. Galite tapti gerais patarėjais sprendžiant svarbius darbinius klausimus

Finansai: Jūsų finansinė padėtis gali išlikti gera. Jegu planuojate kažką įsigyti, tai kruopščiai patikrinkite dokumentus prieš sandorį. Yra tikimybė, kad galite patirti daugiau išlaidų dėl šeimos poreikių. Stenkitės išlaidauti atsargiai ir protingai.

Santykiai: Galite turėti galimybių pagerinti savo meilės santykius. Jus gali įvertinti dėl jūsų bendravimo. Santykių srityje galite tikėtis gerų rezultatų.

Sveikata: Jūsų sveikata turėtų išlikti gera. Tačiau kai kuriuos iš jūsų gali kamuoti virškinimo problemos. Venkite vartoti riebų ir greitą maistą, kuris gali būti sveikatos problemų priežastimi. Meditacija ir malda gali padėti jums sutelkti dėmesį ir ramybę.

Palankios mėnesio dienos: 5, 6, 7, 8, 12, 17, 25, 26 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 4, 11, 13, 19, 22 ir 29.

Svarstyklės

nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šis mėnuo jums gali atrodyti išbandymų metas. Stenkitės išlikti diplomatiški su kitais žmonėmis. Neramios mintys gali trukdyti tinkamai atlikti užduotis. Gali tekti sunkiau dirbti, kad laiku atliktumėte savo užduotis, tačiau jūsų pastangos gali padėti gauti norimą pelną. Dabar geras laikas pasirūpinti savimi ir savo sveikata.

Karjera: Šį mėnesį galite susidurti su sunkumais savo karjeroje. Yra tikimybė, kad gali būti ginčų su kolegomis, todėl pasistenkite palaikyti nuoširdžius santykius. Venkite aklai pasitikėti kitais. Nenusivilkite jei jūsų pastangos nedavė norimo rezultato. Šis laikotarpis gali pareikalauti iš jūsų daugiau jėgų.

Finansai: Šį mėnesį gali padidėti jūsų išlaidos. Stenkitės būti apdairūs ir susitvarkykite savo finansus. Išlaidos gali būti didesnės, nei jūsų pajamos. Sutelkite dėmesį į taupymą, kad ateityje būtumėte ramesni dėl savo pajamų.

Santykiai: Skirkite daugiau dėmesio savo santykiams. Nesusipratimai gali būti pagrindinė konfliktų priežastis. Jūsų antroji pusė gali neteisingai jus suprasti. Būkite kantrūs, tai padės susilaukti pagarbos.

Sveikata: Šis laikotarpis gali būti palankus jūsų sveikatai. Daugiau nerimo gali suteikti jūsų psichologinė būsena. Stenkitės išlikti ramesni, išbandykite įvairius meditacijos metodus ir jums tinkamiausią paverskite savo kasdienio gyvenimo dalimi.

Palankios mėnesio dienos: 1, 7, 10, 13, 17, 18, 24, 25, 27 ir 28.

Nepalankios mėnesio dienos: 3, 5, 9, 12, 19, 22, 29 ir 30.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šį mėnesį galite jaustis drąsūs, ryžtini, įgyvendinti savo viltis ir siekius. Jūsų įgūdžiai gali jums padėti. Galite jaustis laimingi namiškių aplinkoje. Jūsų įvaizdis visuomenėje irgi gali pakilti. Labiau rūpinkitės savo sveikata ,stenkitės valgyti tik sveikus produktus.

Karjera: Stenkitės efektyviai susitvarkyti su jums patikėtomis užduotimis. Dėka savo pastangų galite tikėtis pripažinimo ir gerų rezultatų savo karjeroje.

Finansai: Finansiniu požiūriu jums gali būti neblogas periodas. Gali būti išlaidų susijusių su šeimos poreikiais, tačiau tai gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę ir būseną.

Santykiai: Vienišiai gali sulaukti antrosios pusės. Esantys santuokoje galite gerai sutarti su savo antrąją puse – tai santykiuose suteiks pilnatvės jausmą.

Sveikata: Galite jausti bendrą silpnumą ir nuovargį. Gali kankinti kūno skausmai, skrandžio sutrikimai ir pan. Vertėtų skirti daugiau dėmesio savo sveikatai ir mitybai.

Palankios mėnesio dienos: 6, 8, 9, 11, 13, 18, 23, 28 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 4, 7, 12, 24, 26 ir 29.

Šaulys

nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tai gali būti augimo mėnuo. Jūsų požiūris ir veiksmai gali duoti norimus rezultatus. Veikloje gali atsirasti naujų galimybių. Vertėtų neskubėti su nuosavybės įsigijimu, nes tai gali sukelti tam tikrų problemų arba per ilgai užsitęsti.

Karjera: Galite stengtis kruopščiai atlikti vadovų patikėtas užduotis. Jūsų nuoširdumas gali pelnyti pripažinimą. Neturintys darbo gali gauti galimybę įsidarbinti.

Finansai: Finansinė padėtis gali išlikti stabili. Jūsų ankstesni veiksmai gali duoti jums palankių rezultatų dabar. Gali būti, kad kai kurie jūsų artimi draugai prašys finansinės pagalbos.

Santykiai: Jūsų pozityvus požiūris gali padėti turėti harmoningus santykius su mylimuoju. Jei esate vieniši, tai jūsų nuoširdžios pastangos gali suteikti galimybę susirasti gyvenimo draugą.

Sveikata: Jūsų sveikata gali būti visiškai gera. Bet tęskite vaistus, jei tokių yra, ir laikykitės maistingos dietos, nes tai gali suteikti jūsų organizmui reikiamą paramą. Pabandykite atlikti ir meditaciją, kuri gali padėti padidinti jūsų dėmesį.

Palankios mėnesio dienos: 4, 7, 9, 11, 13, 19, 22, 25 ir 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 8, 12, 21, 25 ir 28.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šis mėnuo gali pareikalauti iš jūsų daugiau pastangų. Gali tekti labiau stengtis, kad jūsų veikla susilauktų sėkmės. Bendravimas su šeimos nariais gali tapti šaltesnis, todėl būkite nuoširdesni. Žmonės gali nesuprasti jūsų ketinimų, todėl stenkitės jiems viską paaiškinti. Pabandykite būti draugiškesni su savo vadovais, kad išlaikytumėte gerą ryšį.

Karjera: Tai gali būti laikas, kai darbe reikės ugdytis kantrybę ir stengtis kuo geriau atlikti savo užduotis. Nepraraskite motyvacijos ir tęskite tai ką darote. Būkite sąmoningi ir netapkite kitų amoralių veiksmų sąjungininku.

Finansai: Finansiniai klausimai gali jums dažniau kelti nerimą. Patartina dabar nesiskolinti, o bandyti gyventi su turimomis lėšomis. Pasistenkite neprisidaryti skolų.

Santykiai: Būkite kantrūs savo antrajai pusei, nes gali būti nereikalingų nesusipratimų. Iškilus sunkumams neskubėkite nutraukti santykių. Pasistenkite įvertinti savo elgesį ar viską padarėte tinkamai.

Sveikata: Jūsų sveikata gali kelti susirūpinimą. Stenkitės reguliariai atlikti fizinius pratimus, sveikai maitintis ir užsiimti meditacija, tai padėtų išlaikyti geresnę sveikatą.

Palankios mėnesio dienos: 2, 4, 6, 7, 10, 11, 13, 17, 21, 22, 29 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 5, 12, 14, 18, 23, 26, 27 ir 28.

Vandenis

nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.


Šis mėnuo jums gali būti vidutinis. Pasistenkite visu klausimus spręsti apdariai. Atsargiau rinkitės savo žodžius, nes jais galite pakenkti kai kuriems žmonėms. Pasistenkite kuo labiau sumažinti nesusipratimus, paaiškinkite kitiems savo motyvus. Gali tekti daugiau dirbti. Galite nusivilti artimaisiais. Būkite kantrūs ir stenkitės taktiškai spręsti visas problemas.

Karjera: Karjeroje gali būti vidutinis laikotarpis. Stenkitės laiku atlikti jums patikėtas užduotis, kad išvengtumėte bereikalingų problemų. Būkite produktyvesni darbe ir venkite apkalbų.

Finansai: Tai gali būti ne pats geriausias finansinis laikotarpis. Stenkitės leisti pajamas tik reikalingiems dalykams. Verčiau niekam neduokite jokių pažadų susijusių su finansais, nes tai gali sukelti papildomų bėdų.

Santykiai: Šiuo metu jūsų raktas į stabilius santykius kantrybė. Tai labiausiai gali padėti neutralizuojant konfliktines situacijas ir nesutarimus. Antrosios pusės bendravimas gali sukelti nerimą, todėl būkite pakantesni. Tai ne pats tinkamiausias laikas kurti naujus santykius.

Sveikata: Jūsų sveikata turėtų išlikti stabili. Galite užsiimti meditacija, kuri gali pagerinti jūsų psichinę būseną ir suteikti ramybės.

Palankios mėnesio dienos: 3, 4, 8, 11, 14, 19, 22, 26 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 7, 11, 24, 27 ir 29.

Žuvys

nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šį mėnesį galite tikėtis gerų rezultatų. Jums gali sektis. Galite patirti malonių įsimintinų įspūdžių, tikėtis įvertinimo arba apdovanojimo už savo darbus. Tačiau stenkitės kontroliuoti savo ego, nes tai gali atnešti nesantaikos santykiuose su kitais.

Karjera: Jūsų pastangos veikloje gali patenkinti jūsų lūkesčius. Galite susilaukti pripažinimo už savo darbus. Jūsų nuoširdus bendravimas su kolegomis taip pat gali būti jums naudingas. Lankstumas gali padėti pasiekti norimą rezultatą.

Finansai: Finansinė padėti gali išlikti stabili. Galite suteikti finansinę pagalbą kai kuriems vargstantiems draugams ir jie su dėkingumu gali prisiminti jūsų pagalbą. Galite tikėtis pajamų iš ankstesnių investicijų, tačiau galite patirti didesnių išlaidų remontuodami ar atnaujindami savo turtą.

Santykiai: Santykių srityje gali būti intrigų arba ginčų iš artimųjų pusės, jei turite santykius, kuriuos nuo jų slepiate. Pasistenkite kiek įmanoma juos informuoti, jei tai galėtų sukelti jums nemalonumų.

Sveikata: Šį mėnesį sveikata turėtų išlikti gera. Svarbu, kad tinkamai savimi rūpintumėtės, tai padėtų išlaikyti energingumą ir aktyvumą.

Palankios mėnesio dienos: 3, 7, 11, 19, 22, 29 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 12, 18, 25, 27 ir 28.

Daugiau skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

05:55
34:08
10:00

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką