Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 21d. 19:59

E.Gubino savaitės horoskopas – birželio 22–28.d.: kelias dienas bus didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Birželio 22-oji – palanki diena. Diena tinkama kelionėms, gydymo pradžiai, remontui, reikalams, susijusiems su transporto priemonėmis, žemės darbams ir statybų darbams. Šios dienos nuotaika gali būti linksma, noras bendrauti ir pajuokauti.

Saulė ir Mėnulis nepalankioje padėtyje, galite į viską reaguoti pernelyg jausmingai. Stenkitės nesipykti ir nesivelti į konfliktus.

Jupiterio planeta nepalankioje padėtyje, aplinkoje gali reikštis grubumas, amoralumas, todėl būkite atsargūs, nesivelkite į jokias pavojingas situacijas ir ginčus.

Palankiausias dienos laikas 12.47–13.55 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 6.53–09.02 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Birželio 23-oji – vidutinė diena. Diena tinkama rutininei veiklai. Šiandien vertėtų būti atsargiems kelyje, saugokitės traumų, nelaimingų atsitikimų, nesivelkite į ginčus, venkite kelionių, nepalanku spręsti teisinius klausimus ir vertėtų vengti kelionių.

Stenkitės kontroliuoti savo emocijas, nes bus didesnė tikimybė konfliktams. Šios dienos nuotaika gali būti emocionali, intuityvi ir jausminga. Mėnulis silpnoje padėtyje, todėl rekomenduojama daugiau laiko praleisti su savimi, viską gerai apgalvoti ir nesuteikti kitiems nerimo.

Palankiausias dienos laikas 12.47–13.56 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 17.40–19.49 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Birželio 24-oji – nepalanki diena. Diena tinkama aktyviai veiklai, varžyboms ir tikslo siekimui. Šiandien rekomenduojama vengti kelionių ir susilaikyti nuo didelių pirkinių. Šios dienos nuotaika gali būti emocionali, intuityvi ir jausminga. Mėnulis silpnoje padėtyje, todėl rekomenduojama daugiau laiko praleisti su savimi, nesuteikti kitiems nerimo.

Palankiausias dienos laikas 12.47–13.20 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 13.21–15.31 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Birželio 25-oji – nepalanki diena. Diena tinkama rizikingai ir konkurencingai veiklai. Šiandien būkite atsargūs, nes yra didesnis pavojus apsinuodijimui, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams ir apgaulėms. Vertėtų nepradėti kelionių ir nesiskolinti pinigų.

Šios dienos nuotaika gali būti aktyvi, norėsis teisingumo, kilnių tikslų ir bendravimo. Jupiteris silpnoje padėtyje, gali kentėti moralinės vertybės ir padaugėti amoralių veiksmų.

Saulė silpnoje padėtyje, nerekomenduojama spręsti klausimų, susijusių su vadovybe, vadovu, gali padidėti ego ir susilpnėti sveikata.

Venera sugrįžta iš savo atbulinio judėjimo, todėl iki birželio 28 dienos nerekomenduojama spręsti klausimų, susijusių su transportu, santykiais ir dideliais pirkiniais.

Marsas nepalankioje padėtyje, nerekomenduojama spręsti klausimų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, vertėtų vengti konfliktinių situacijų, didesnė tikimybė traumoms, avarijoms, nelaimingiems atsitikimams, todėl būkite atsargūs vandenyje ir ten, kur yra rizika nukentėti.

Palankiausias dienos laikas 12.47–13.56 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 15.31–17.40 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Birželio 26-oji – vidutinė diena. Diena tinkama rūpintis antrąja puse ir dovanoti dovanas. Šiandien būkite atsargūs, nes yra didesnis pavojus apsinuodijimui, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams ir apgaulėms. Vertėtų nepradėti kelionių ir nesiskolinti pinigų.

Šios dienos nuotaika gali būti aktyvi, norėsis teisingumo, kilnių tikslų ir bendravimo. Jupiteris silpnoje padėtyje, gali kentėti moralinės ir padaugėti amoralių veiksmų. Marsas nepalankioje padėtyje, nerekomenduojama spręsti klausimų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, vertėtų vengti konfliktinių situacijų, didesnė traumų, avarijų, nelaimingų atsitikimų tikimybė, todėl būkite atsargūs vandenyje ir ten, kur yra rizika nukentėti.

Palankiausias dienos laikas 13.23–13.56 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 11.13–13.22 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Birželio 27-oji – vidutinė diena. Šiandien rekomenduojama nepradėti svarbių darbų, nes viskas gali eitis kur kas lėčiau, nei tikitės. Diena tinkama poilsiui ir jėgų atstatymui.

Šios dienos nuotaika gali būti aktyvi, norėsis teisingumo, kilnių tikslų ir bendravimo. Jupiteris silpnoje padėtyje, gali kentėti moralinės ir padaugėti amoralių veiksmų. Venera geroje padėtyje, todėl palankus metas kūrybinei veiklai.

Palankiausias dienos laikas 12.48–13.56 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 9.04–11.13 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Birželio 28-oji – vidutinė diena. Diena tinkama rutininei veiklai, sveikatingumo procedūroms ir jėgų atstatymui. Svarbesnius darbus vertėtų atidėti vėlesniam laikui. Šios dienos nuotaika gali būti santūri, atsargi, norėsis atlikti praktiškus darbus. Mėnulis bus veikiamas Marso, todėl gali reikštis emocijos. Venera geroje padėtyje. Palankus laikas nukreipti emocijas į kūrybinę veiklą.

Palankiausias dienos laikas 12.48–13.57 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 19.49–21.58 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Egidijus Gubinas – profesionalus astrologas, lektorius, konsultantas gyvenimo klausimais.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką