Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 23d. 10:32

Egidijaus Gubino horoskopas sausio 23–31 dienai: tai didelių permainų metas

Egidijus Gubinas – sėkmės mokytojas, astrologas, konsultantas gyvenimo klausimais Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas – sėkmės mokytojas, astrologas, konsultantas gyvenimo klausimais

Sausio 23 d. būkite budrūs. Diena tinkama atsiprašymui, saviugdai, mokymuisi, labdarai, užduočių sprendimui, problemų sprendimui, atminti išėjusius anapilin, darbams susijusiems su cheminėmis medžiagomis, ugnimi ir varžybomis. Diena nepalanki pradėti keliones ir skolintis pinigų. Šiandien tikėtinas didesnis pavojus apsinuodyti, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams ir apgaulėms.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.47 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 13.33–14.35 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.Palankiausias dienos laikas 12.14–12.47 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 13.33–14.35 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 24 – palanku pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Diena tinkama skolų grąžinimui, dovanoti gėles, gražius daiktus, gaminti saldumynus ir rūpintis savo antrąja puse. Diena nepalanki rizikai ir kovai. Šiandien venkite vienatvės.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.48 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 11.28–12.13 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 24 dieną Saturnas pereina į Ožiaragio ženklą ir bus ten iki 2022 04 29. Saturnas yra susijęs su darbu, kantrybe, išbandymais, problemomis, pastangomis, tvarka, koncentracija, sunkumais ir apribojimais. Saturnas viename ženkle būna apie trejus metus. Kadangi Saturnas susiję su darbu, statusu ir karjera, todėl daugelis pajaus šiose srityse pokyčius. Didžiausią Saturno įtaką gali pajausti Avinai, Vėžiai, Svarstyklės ir Ožiaragiai. Svarstyklės ir Ožiaragiai gali tikėtis palankių permainų.

Sausio 25 – rekomenduojama planuoti svarbius darbus. Diena tinkama poilsiui, jėgų atstatymui, meditacijai, susikaupimui, savianalizei, sveikatingumo procedūroms, konfliktų sprendimui, pirkiniams ir šventėms. Diena nepalanki iš anksto neplanuotiems veiksmams. Šiandien palanku padėti žmonėms kurie gyvena vargingiau už mus, aukoti dvasingiems ir kilniems tikslams.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.48 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 10.25–11.28 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 26 – gera diena kažko naujo pradžiai. Diena tinkama švęsti, aplankyti artimuosius, remonto pradžiai, kūrybinei veiklai, naujų rūbų pirkimui, aktyviai veiklai, kelionėms ir sveikatingumo procedūrų pradžiai. Diena nepalanki rutinai ir namų ruošos darbams. Šiandien stenkitės pabūti gamtoje, prasmingai praleiskite laisvalaikį ir suplanuokite kitos savaitės darbus.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.48 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 15.42–16.45 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 27 – gera diena aktyviai veiklai ir svarbių sprendimų priėmimui. Diena tinkama darbams susijusiems su nekilnojamu turtu, sutartimis, dokumentų tvarkymu, tvarkymuisi, švarinimuisi, sutarčių pasirašymui, mokymuisi, kelionėms, jauninimo procedūroms ir pramogoms. Diena nepalanki pirkti naujus rūbus, spręsti konfliktus ir finansinius klausimus. Šiandien stenkitės pabūti gamtoje, prasmingai praleiskite laisvalaikį ir suplanuokite kitos savaitės darbus.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.48 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 15.42–16.45 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 28 – rekomenduojama nepradėti nieko naujo. Diena tinkama užsiimti veikla apvalančia kūną ir protą. Diena nepalanki pradėti keliones ir skolintis pinigų. Šiandien būkite dėmesingi, nes yra didesnė tikimybė apsinuodyti, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams, apgaulėms, traumoms ir konfliktams. Būkite atsargūs transporto spūstyse.

Palankiausias dienos laikas 12.15–12.49 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 14.41–15.45 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 29 – palanku pradėti ilgalaikę veiklą. Diena tinkama naujiems projektams, susitikimams, bendravimui su draugais, įsikėlimui į naują būstą, priesaikos davimui, kūrybinei veiklai ir finansiniams reikalams. Diena nepalanki pinigų skolinimui ir teisiniams reikalams. Šiandien būkite dėmesingi, nes yra didesnė tikimybė apsinuodyti, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams, apgaulėms, traumoms ir konfliktams. Būkite atsargūs transporto spūstyse.

Palankiausias dienos laikas 12.15–12.31 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 12.32–13.37 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 30 – galimi pranašiški ir aiškūs sapnai. Diena tinkama finansiniams reikalams, kelionėms, dideliems pirkiniams, kūrybinei veiklai, sveikatingumo praktikoms, poilsiui, naujų rūbų apsivilkimui ir šventinėms ceremonijoms. Diena nepalanki pavojingai veiklai. Šiandien stenkitės nesipykti.

Palankiausias dienos laikas 12.15–12.49 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 13.37–14.43 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 31 – palanki veiklai, susijusiai su transporto priemonėmis. Diena tinkama prekybai, pirkimui, kelionėms, sportui, verslui, mokymų pradžiai, sveikatingumo praktikoms, juridinei veiklai, rūpintis antrąja puse, dovanoti gėles, naujų rūbų ir papuošalų užsidėjimui. Šiandien stenkitės sekti savo kalbą ir venkite melo.

Palankiausias dienos laikas 12.15–12.50 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 11.26–12.14 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 31 dieną Merkurijus pereina į Vandenio ženklą ir bus ten iki 2020 04 07. Merkurijaus planeta nurodo kur bus nukreiptas mūsų intelektas, apie ką mes kalbėsime, kas mus domins, kaip reikšis mūsų logika, komunikacija, kalba ir humoro jausmas. Šiuo metu palanku tvarkyti reikalus susijusius su dokumentais, kontaktais, ieškoti bendraminčių, domėtis sveikatingumo praktikomis, įsitikinti kelis kartus ar teisingai supratote kitų jums perduotą informaciją, ugdytis intelektą ir planuoti savo veiksmus.

Egidijus Gubinas – sėkmės mokytojas, astrologas, konsultantas gyvenimo klausimais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką