Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 8d. 16:23

Egidijaus Gubino horoskopas vasario 8–14 dienai: palankus metas naujai pradžiai

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Vasario 8  –  nepalanku pradėti naujus darbus. Diena tinkama meditacijai, susikaupimui, savianalizei, sveikatingumo procedūroms, kūrybinei veiklai ir netolimoms kelionėms. Šiandien stenkitės sekti savo kalbą, venkite melo, padėkite žmonėms, kurie gyvena vargingiau, aukokite dvasingiems ir kilniems tikslams.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:52. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 10:14–11:23. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Vasario 8 dieną Marsas pereina į Šaulio ženklą ir bus ten iki 2020 03 22. Marso planeta nurodo, kur bus nukreipta mūsų jėga, energija, gebėjimai transformuoti save, koks bus mūsų ryžtas ir valia. Šiuo periodu palanku pradėti ką nors naujo, siekti tikslų ir sėkmės. Galite jausti daugiau pasitikėjimo ir entuziazmo. Nuo vasario 6 d. pietų iki vasario 9 d. pietų rekomenduojama neremontuoti automobilio, nepirkti ir nepardavinėti automobilio, netvarkyti jokių reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, ir nepriimti jokių sprendimų, susijusių su santykiais.

Vasario 9 – prasmingai praleiskite laisvalaikį. Diena tinkama švęsti, aplankyti artimuosius, draugus, suplanuoti kitos savaitės darbus, kovai ir varžyboms. Diena nepalanki svarbiems pirkiniams ir pradėti kažką naujo. Šiandien stenkitės pabūti gamtoje.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:52. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 16:04–17:14. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Vasario 10 – dieną nerekomenduojama pradėti naujos veiklos ir naujų projektų. Diena tinkama darbams, susijusiems su cheminėmis medžiagomis, ugnimi, varžybomis, spręsti konfliktus ir karjeros klausimus. Diena nepalanki skolintis pinigų ir tikrintis sveikatą. Šiandien palanki diena vakariniam pasivaikščiojimui.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:52. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 09:01–10:12. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Vasario 11 – vertėtų būti atsargiems transporto spūstyse. Diena tinkama aktyviai veiklai, svarbių sprendimų priėmimui, tvarkymuisi, švarinimuisi, sutaisyti sulūžusius daiktus ir remontuoti automobilį. Diena nepalanki pinigų skolinimui. Šiandien saugokitės traumų, konfliktų ir nelaimingų atsitikimų.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:52. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 14:55–16:07. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Vasario 12 – rekomenduojama nepradėti naujos veiklos. Diena tinkama naujų rūbų apsivilkimui, bendravimui, įvairiems pranešimams, publikacijoms, kūrybinei veiklai, deryboms ir netolimoms kelionėms. Diena nepalanki planuoti ilgalaikius tikslus. Šiandien būkite dėmesingi, nes yra tikimybė priimti neteisingus sprendimus.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:32. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 12:33–13:45. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Vasario 13 – nepalanki diena pradėti svarbius darbus. Diena tinkama rutininei veiklai, naujų rūbų apsivilkimui, šventinėms ceremonijoms, mokymuisi ir viešiems pranešimams. Diena nepalanki konfliktų sprendimui. Šiandien palanku skaityti knygas.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:52. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 13:45–14:58. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Vasario 13 dieną Saulė pereina į Vandenio ženklą ir bus ten iki kovo 14 dienos. Šis periodas palankus gyvenimo prasmės paieškoms, pokyčiams, savęs realizacijai su bendraminčiais, tam, kad kiti padėtų pamatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses. Šiuo metu vertėtų planuoti savo biudžetą, kad išvengti netikėtumų su finansais.

Šiuo periodu gali būti populiarios idėjos apie įvairias sąmokslo teorijas, todėl vertėtų savo protą labiau saugoti nuo neigiamos informacijos. Taip pat nevertėtų aiškintis santykių su savo vadovais, nes gali būti priimami netinkami sprendimai. Tai geras laikas saviugdai, savęs pažinimui ir vidinės ramybės paieškoms.

Vasario 14 – palanki diena kažko naujo pradžiai. Diena tinkama naujiems projektams, pasipuošti naujais rūbais, užsidėti naujus papuošalus, susitikimams, bendravimui su draugais, remontui, kūrybinei veiklai, transporto priemonės įsigijimui, labdarai, pirkti papuošalus, rūbus, gėles, gražius daiktus, rūpintis antrąja puse ir draugystės pradžiai. Diena nepalanki agresijai ir kovai. Šiandien daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei.

Palankiausias dienos laikas 12:14–12:52. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 11:20–12:13. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

E.Gubinas sėkmės mokytojas, astrologas, konsultantas gyvenimo klausimais.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką