Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 7d. 22:00

Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 8 d.

Mergina
„Fotolia“ nuotr. / Mergina

Pradedame naują dieną. Ar žvaigždės bus palankios?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmoje dienos pusėje tikėtina daugiau neigiamų emocijų. Bus sunku apsispręsti, norai ir pareigos trauks jus į skirtingas puses. Galimos sveikatos problemos – virškinamojo trakto sutrikimai bei stipresni galvos skausmai. Venkite protinės įtampos, ieškokite būdų kokybiškai atsipalaiduoti. Diena palanki finansiniams klausimams spręsti, tikėtini apdovanojimai, premijos, kitokia praktinė nauda.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tai palankus metas teisiniams reikalams tvarkyti, stambioms investicijoms atlikti, taip pat palanku vykdyti derybas ar pasirašyti reikšmingas verslo sutartis. Seksis plėtoti tarptautinius santykius, tinkamas laikas keliauti, tarpininkauti, kreiptis į autoritetus. Fortūna šypsosis finansininkams, buhalteriams, bankų darbuotojams. Šiuo metu užmegzti kontaktai ateityje gali puikiai atsispindėti jūsų profesinėje veikloje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ketvirtadienis bus kupinas nesusipratimų ir painiavos, tai ypač pasakytina apie dalykinę sritį. Būkite itin atidūs, du kartus tikrinkite pas jus ateinančią ir iš jūsų išeinančią informaciją – klaidų tikimybė labai didelė. Painiavos netrūks ne tik išorėje, bet ir viduje – bus sunku susigaudyti savo mintyse ir jausmuose. Šią dieną verčiau nesiimti pernelyg atsakingų užduočių, atsiriboti nuo svarbesnių sprendimų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien daug nuveiksite jei nesėdėsite rankų sudėję. Norėsis kurti, įgyvendinti savo sumanymus, siekti užsibrėžtų tikslų. Ketvirtadienį viskas eisis puikiai, sėkmė bus jūsų pusėje, sulauksite reikiamos pagalbos ir palaikymo. Pirmoje dienos pusėje būsite gana impulsyvūs, tad galimi šiokie tokie konfliktai su šeimos nariais, kitais artimos aplinkos žmonėmis. Vakaras padovanos malonių netikėtumų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Būsite linkę slapukauti, nesinorės atskleisti savo tikrųjų jausmų bei motyvų. Norėsis vadovauti ir dominuoti – šiandien lengvai pavyks išreikšti savo valią. Diena tinkama kūrybinei veiklai, meniniams talentams puoselėti, įvaizdžiui atnaujinti. Pirmoji dienos pusė bus kiek pasyvesnė, monotoniškesnė, o štai vakare prasidės linksmybės ir pramogos, atsidursite dėmesio centre.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Saugokitės netikrų draugų ir įvairaus plauko aferistų – ir vienų, ir kitų pasitaikys jūsų kelyje šiandien. Tai nėra Mergelėms palanki diena – verčiau atsiriboti nuo svarbios veiklos. Vargu, ar šiuo metu duoti pažadai bus tęsiami, galite susidurti su rimtomis apgaulėmis. Visą dieną akylai saugokite savo daiktus, būkite itin apdairūs kelyje. Antroje dienos pusėje tikėtini konfliktai su šeimos nariais, bičiuliais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ketvirtadienį bus tvarkomi svarbūs popieriai, laukia rimti pokalbiai su autoritetais bei reikšmingi dalykiniai susitikimai. Puiki iškalba ir šaunios idėjos padės sublizgėti reikiamų žmonių akyse. Tai itin tinkamas metas remontuoti ar įsigyti transporto priemones. Palanku leistis į kelią – sėkmė lydės tiek trumpesnėse, tiek tolimesnėse kelionėse. Vakarą leisite išskirtinėje kompanijoje, tikėtinos įspūdingos pažintys.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ketvirtadienį bus realizuojami sumanymai, pasiteisins kūrybinė veikla. Gali įvykti ilgai planuoti svarbūs dalykiniai susitikimai. Šiandien turėsite reikalų su įtakingais vyrais – tikėtini reikšmingi sandėriai. Tik nuo jūsų pasirinktos strategijos priklausys, ar tai bus sėkminga diena - elkitės itin sąmoningai, gerai apmąstykite savo žingsnius. Palanku tvarkyti finansinius reikalus, galima praktinė nauda.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulio zodiako ženklo atstovų gyvenimas gali pradėti ženkliai keistis nuo ketvirtadienio – Jupiteris, šio ženklo valdovas, grįžta į savo valdas. Nepaisant to, jog tai nebus nei itin aktyvi nei labai dinamiška diena – jausitės puikiai. Kiekvieną žingsnį ir veiksmą lydės pasitenkinimas ir tikėjimas savimi. Kurkite gražius ateities planus, kelkitės didelius tikslus – tai jūsų laikas. Puikus metas tolimoms kelionėms, tarptautiniams santykiams puoselėti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien lengvai pasiduosite kitų įtakai - tiek teigiamai, tiek neigiamai. Svarbu atsakingai rinktis savo aplinką bei atsiriboti nuo negatyvios informacijos. Ketvirtadienį daugiau laiko skirkite ateities planams kurti, tačiau neskubėkite imtis aktyvių veiksmų. Galite išgirsti puikių patarimų iš jums artimų žmonių. Antroje dienos pusėje verčiau nesiimti nieko pernelyg atsakingo – bus sunku objektyviai vertinti situaciją.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ketvirtadienį būsite linkę smerkti ir apkalbėti, bus daug vidinės sumaišties ir neadekvačių sprendimų. Šiuo metu geriausią plaukti pasroviui, nesiveržti į permainas, neskubinti įvykių. Pasistenkite taktiškiau bendrauti su aplinkiniais, atsisakykite arogancijos ir pasipūtimo. Antroji dienos pusė bus kur kas palankesnė – puikiai eisis komandinis darbas, sulauksite vadovų palaikymo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien strigs reikalingi raštai ir leidimai, bus itin sunku susikalbėti su kolegomis, klientais, vadovais, kitais darbo aplinkos žmonėmis. Tai nėra palanki diena kanceliarinei veiklai, verčiau neplanuoti svarbių dalykinių susitikimu. Reikia būti itin atidiems už vairo – kelyje taip pat tikėtini nesusipratimai. Antroje dienos pusėje tikėtini profesiniai įvertinimai, apdovanojimai. Puikiai eisis kūrybinė veikla.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką