Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 4d. 23:14

Pirmadienio horoskopas – vasario 5 d.

Kava
123RF.com nuotr. / Kava

Linkime darbingo ir kūrybingo pirmadienio!

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Skirkite pakankamai dėmesio savo išvaizdai ir pasistenkite prisiderinti prie aplinkos, kurioje būsite. Tinkamas įvaizdis garantuos išties nemažą sėkmę. Tai puikus metas skirti susitikimus, tartis dėl svarbių dalykų, sudaryti sutartis, ieškoti partnerių. Taip pat gana neblogas metas meilės pasimatymams, tačiau tik tuo atveju, jei antrąją pusę jau turite.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nusimato daug smulkių, tačiau būtinų darbų. Padarykite viską, kad maksimaliai išnaudotumėte laiką ir nešvaistytumėte jo beprasmiams dalykams. Jei tinginiausite ar bandysite išsisukti - tai atneš daug sunkesnių padarinių, nei galėjote numatyti. Darbštumas, konkretumas ir profesionalumas užtikrins, kad diena praeitų be didesnių nesklandumų ir suteiks pasitenkinimo savimi.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Tai jūsų populiarumo ir sėkmės diena, tad būkite veiklūs, pasitikėkite savimi ir imkitės tokių darbų, kurie leistų pademonstruoti geriausias savo turimas savybes. Palankus metas skirti meilės pasimatymus, draugiškus susitikimus, dalyvauti linksmuose susibūrimuose arba patiems organizuoti renginį. Šypsodamiesi ir dovanodami smulkias dovanas šiandien lengvai galėsite pasiekti savo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės horoskopas – vasario 5–11 d.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Produktyvus metas tiems, kurie ketina persikraustyti, ieško sau tinkamo būsto, planuoja remontą ar interjero tobulinimo darbus. Tai puikus metas užsiimti reikalais, kurie susiję su namais, šeima, buitimi ir panašiais baziniais gyvenimo reikalais. Taip pat palanku pasirūpinti savo išvaizda, apsilankyti grožio salone, atnaujinti garderobą ar pakoreguoti mitybą.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Neleiskite aplinkiniams įtraukti į apkalbas, apgavystes, venkite dalyvauti neaiškiuose projektuose. Atsirinkite kontaktus ir laiką skirkite tik išties nuoširdiems žmonėms. Bendravimo bus išties daug, tačiau tik nuo jūsų priklauso, ar sugebėsite jį išnaudoti pozityviai. Tai taip pat puikus metas tiems, kurie nori išmokti ko nors naujo, nes itin lengvai pavyks suprasti gaunamą informaciją.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Darbinga ir produktyvi diena, kuri leis neskubėti ir veikti sau priimtinu ritmu. Jei tik panorėsite, galėsite pagaliau sutvarkyti tuos reikalus, kurie anksčiau atrodė pernelyg sunkūs ir reikalaujantys daug energijos. Jūsų šios dienos kantrybės resursai leis padaryti išties daug. Meilės sferoje laukia šiltos akimirkos, smulkios, tačiau malonios dovanos ir saugumo jausmas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tai viena iš sėkmingiausių savaitės dienų, tačiau tik tuo atveju, jei būsite veiklūs ir pasitikėsite savo jėgomis. Sudėliokite iš anksto šios dienos veiksmų planą ir jo laikykitės - tai leis neišeikvoti energijos smulkiems, dėmesį blaškantiems dalykams. Jei norite pradėti ką nors naujo ir svarbaus, ši diena tam daugiau nei tinkama. Pasistenkite nevengti priimti sprendimus savarankiškai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Būtų normalu, jei šiandien norėtumėte daugiau laiko skirti savo asmeniniams poreikiams, jaustumėte norą tinginiauti, ilgiau pamiegoti, užsidaryti nuo aplinkinių. Tai išties viena tų dienų, kai reikėtų pasaugoti save, vengti triukšmingų susibūrimų ir skirti laiką savistabai, meditacijai, sveikatinimosi procedūroms. Pasistenkite vengti tų, su kuriais įprastai konfliktuojate.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jei turite idėjų ir norite jas kuo greičiau realizuoti - kreipkitės pagalbos ar patarimo į bendraminčius ar kolegas. Aplinkiniai šiandien puikiai jus supras ir suteiks maksimalų palaikymą. Nebijokite atsiverti ir papasakoti apie savo norus, nes noras viską atlikti savarankiškai, vienumoje neatneš norimų rezultatų. Palanku įsigilinti į technikos naujoves.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Darbinga ir gana griežta diena, kuri reikalaus profesionalumo ir rimtumo, tad svarbu atmesti reikalus, kurie nėra svarbūs ir gali palaukti. Imkitės darbų, kurie gali atnešti pozityvių pokyčių jūsų karjeroje. Nors šios dienos darbai gali pasirodyti varginantys ir reikalaujantys daugiau, nei duodantys, svarbu suvokti, kad rezultatai ateis ne iš karto, o netolimoje ateityje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Palanku kreiptis pagalbos ar patarimo į išmintingus, daug pasiekusius ir autoritetą užsitarnavusius žmones. Tai jūsų populiarumo ir visapusiškos sėkmės metas, tad galite save puikiai realizuoti tiek darbe, tiek meilėje. Pasidomėkite jums aktualiais mokslais, literatūra - pavyks atrasti tinkamus, teisingus dalykus. Skirkite laiko sportui ir aktyviam laisvalaikiui.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Rimtų pokyčių diena, kuri paskatins peržiūrėti savo pagrindines gyvenimo sferas ir jas pakoreguoti arba transformuoti iš esmės. Santykių sferoje galite sulaukti išties sunkiau valdomų emocijų, tad atkreipkite dėmesį į situaciją, tačiau neskubėkite daryti veiksmų būtent šiandien. Stebėkite, savo viduje padarykite išvadas ir netolimoje ateityje imkitės veikti.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką