Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 20d. 22:52

Savaitės horoskopas – sausio 21–27 d.

Pora lovoje.
Shutterstock nuotr. / Pora lovoje.

Viktorija Greviškienė pateikia savaitės astrologinę prognozę visiems zodiako ženklams.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avino zodiako ženklo atstovų laukia spalvinga savaitė. Pirmadienį įvyks visiškas Mėnulio užtemimas, tad pirmosios savaitės dienos žada įvairių netikėtumų ir trukdžių. Šiuo metu bus didesnį traumų tikimybė, galimos problemos, susijusios su vaikais. Tačiau, tai puikus metas kūrybinei veiklai. Tikėtina svarbių projektų realizacija, kažkokių gyvenimo etapų pabaiga.

Savaitės viduryje bus daug darbų bei smulkių buitinių rūpesčių, vargins prastesnė savijauta, vyraus niūresnės nuotaikos. Tinkamas laikas detoksikacijai, organizmo grūdinimui. Peržiūrėkite savo mitybos racioną, atsisakykite žalingų įpročių. O štai savaitės galas – pasakiškas. Realizuosis jūsų svajonės, kaip magnetas trauksite sėkmę. Itin palankus metas stiprinti jums svarbius santykius.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitės pradžioje verčiau susilaikyti nuo bet kokių iniciatyvų, neskubėti priimti svarbių sprendimų. Tai gali būti labai optimistiškas, tačiau itin apgaulingas periodas. Norėsis tikėti žmonėmis, būsite linkę idealizuoti, fantazuoti, matysite pasaulį pro rožinius akinius. Elkitės itin sąmoningai, kitaip neišvengsite apgaulių, apmaudžių klaidų bei nusivylimų.

Savaitės viduryje reikalai taisysis, fortūna ims plačiai šypsotis. Smarkiai išaugs jūsų populiarumas ir autoritetas – išnaudokite palankias progas. Tai tinkamas metas piniginiams reikalams tvarkyti, spręsti teisinius klausimus, pasirašyti sutartis. Savaitės gale skirkite daugiau laiko poilsiui, pasirūpinkite sveikata. Tikėtini kvietimai į romantiškus pasimatymus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovų laukia ne pats lengviausias periodas. Pirmoji savaitės pusė bus ypač įtempta ir rizikinga. Venkite skubotų veiksmų, nesiimkite esminių permainų – šiuo metu galite smarkiai suklysti ir nukentėti. Trečiadienį labai didelė traumų, konfliktų tikimybė. Laukia didesnės buitinės problemos, rūpesčiai namuose. Galite nukentėti per ugnį, elektroninius prietaisus.

Nuo ketvirtadienio atsiras daugiau laisvės, galėsite šiek tiek atsikvėpti. Aplankys ne vienas originalus sumanymas, norėsis išsiskirti iš minios, nebijosite rizikuoti. Tikėtini pokyčiai šeimyniniame gyvenime. Savaitgalis puikiai tiks kūrybinei veiklai, pramogoms kartu su vaikais, mylimaisiais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmadienis pati sudėtingiausia šios savaitės diena – įvyks visiškas Mėnulio užtemimas. Atsiribokite nuo bet kokios svarbios veiklos, stenkitės šią dieną leisti kuo ramiau, daugiau laiko skirkite apmąstymams, savianalizei. Pirmosios savaitės dienos žada finansinius sunkumus, piniginius nuostolius. Nepasiduokite impulsams, susilaikykite nuo bereikalingo išlaidavimo. Tiesa, anksčiau darytos investicijos gali pasiteisinti, pradžiuginti praktine nauda.

Savaitės viduryje visi darbai eisis sklandžiai, tačiau reikia vengti chaoso ir painių situacijų. Siekite paprastumo ir aiškumo. Geriausia imtis to, kas yra gerai žinoma. Tai nėra tinkamas laikas naujų darbų ar projektų pradžiai. Neskubėkite priimti šiuo metu atėjusių pasiūlymų. Savaitgalį tvarkykite buitinius reikalus. Palanku kraustytis, švarinti savo aplinką.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmosios savaitės dienos gali būti lemtingos – Mėnulio užtemimas smarkiai palies Liūto zodiako ženklą. Venkite bet kokių konfliktų ir rizikų. Ypač nepasiteisins dramatiškas asmeninių santykių aiškinimasis – gali ilgam, o gal ir visam laikui nutrūkti jums svarbūs ryšiai. Tačiau tai puikus metas sąmoningai paleisti, atsisveikinti su jus varginančiais žmonėmis bei situacijomis.

Tausokite sveikatą, iki pat savaitės vidurio ji bus labai pažeidžiama. Savaitės viduryje reikės tvarkyti piniginius reiklaus. Bičiuliai bei giminės gali kreiptis finansinės pagalbos. Savaitės gale atsinaujins senas ryšys arba užsimegs svarbūs santykiai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitės pradžia itin miglota ir paini. Bus lengva suklysti ir apsigauti, gali apnikti baimės, keistas nerimas. Būsite itin susirūpinę dėl savo ateities. Nepasiduokite negatyvioms mintims, nebūkite tokie kritiški. Dažniau bendraukite su optimistiškai nusiteikusiais žmonėmis, mokėkite pasijuokti iš savęs.

Savaitės viduryje laukia krizė asmeniniame gyvenime, gali suklibėti ilgalaikės partnerystės. Šiuo metu itin svarbu saugoti sveikatą, tinkamai maitintis ir pakankamai ilsėtis. Kils noras kažką keisti, laužyti nusistovėjusią tvarką. Tačiau periodas nėra tinkamas didelėms permainoms ar reformoms, vėliau dėl to gailėsitės. Atnaujinkite savo įvaizdį, sąmoningai išbandykite kažką naujo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstykles apniks nerimas ir stiprus nepasitikėjimas savimi, tai ypač pasakytina apie savaitės pradžia. Imsite abejoti savo veiksmais, labai jautriai reaguosite į bet kokias pastabas. Daugelis šio zodiako ženklo atstovų taps itin savikritiški, bus nepatenkinti savo įvaizdžiu. Verčiau susilaikyti nuo eksperimentų su išvaizda – nusivilsite. Atsargiai vertinkite naujas pažintis ir pasiūlymus – didelė apgaulių tikimybė.

Labiau trauks įvairūs svaigalai, galimas destruktyvus elgesys. Palanku užsiimti kūrybine veikla, savianalize. Savaitės viduryje sulauksite netikėtos pagalbos ir palaikymo, tikėtini pasiūlymai keliauti. Savaitgalį norėsis aktyviai veikti, bendrauti, pramogauti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionai nemokės susitaikyti su tuo, kas vyksta. Kliūtys ir apribojimai skatins aktyviai ieškoti išeičių, keisti susidariusią situaciją. Savaitės pradžioje įvyksiantis Mėnulio užtemimas skatins itin stiprias emocijas, bus sunku objektyviai įvertinti aplinkybes, vadovautis racionaliu protu. Venkite konfliktų su autoritetais, būkite strategais - mokėkite patylėti ir nusileisti.

Daugelis šio zodiako ženklo atstovų susidurs su dalykinėmis problemomis, teks įveikti ne vieną sunkumą savaitės viduryje. Savaitės gale laukia nemalonumai šeimyniniame gyvenime. Tikėtini stipresni ginčai, galite nukentėti nuo ugnies, aštrių, metalinių daiktų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nors savaitės pradžia bus gana įtempta dėl Mėnulio užtemimo, visumoje tai sėkmingas periodas Šaulio zodiako ženklo atstovams. Aplinkybės dėliosis jums palankia linkme, galite sulaukti dosnių pasiūlymų. Tai tinkamas metas keliauti, plėsti akiratį, tvarkyti piniginius reikalus.

Puikus laikas teisininkams, reklamos specialistams, visiems, užsiimantiems konsultacine veikla, dirbantiems grožio ar finansų srityse. Savaitės vidurys bus itin darbingas, sulauksite pelnytų įvertinimų dalykinėje veikloje. Šiuo metu reikia būti ryškiems, aktyviems, drąsiai demonstruoti savo talentus, profesinius įgūdžius. Savaitės galas kupinas veiksmo, nuotykių ir romantikos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmadienis kritiška diena – didelė traumų, lūžių, konfliktų, avarijų tikimybė. Sportas ir fizinis darbas puikiai padės nukrauti įtampas savaitės pradžioje, tačiau venkite bet kokių ekstremalių veiklų ar pernelyg didelių krūvių. Šiuo metu spręsite bendro biudžeto problemas, galimi didesni nuostoliai.

Daug nesusipratimų laukia šeimyniniame gyvenime, tikėtinos problemos, susijusios su namais, nekilnojamuoju turtu. Savaitės viduryje reikalai taisysis, įtampos slūgs, situacija darbe taps aiškesnė, o asmeninis gyvenimas ramesnis. Tai tinkamas laikas kelionėms, dalykinėms komandiruotėms. Savaitės gale užmegzti kontaktai bei patvirtinti susitarimai bus perspektyvūs, neš praktinę naudą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandeniai, pasisaugokite! Mėnulio užtemimas smarkiai palies jūsų asmeninį gyvenimą, taip pat fizinę bei psichologinę savijautą. Slogios vidinės būsenos, nerimas ir neviltis persekios visą savaitę. Nepamirškite, tamsiausią, visuomet prieš aušrą. Šis nelengvas periodas skatina jūs iš naujo permąstyti dviejų pastarųjų metų įvykius, pasidaryti atitinkamas išvadas.

Atėjo metas visam laikui atsisveikinti su praeitimi, versti naują gyvenimo puslapį. Paleiskite nebeperspektyvius santykius, atsikratykite žalingų įpročių, išmeskite nebenaudojamus daiktus, švarinkite savo aplinką. Savaitės galas bus kiek palankesnis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvų zodiako ženklo atstovai įsitikins – melo kojos trumpos. Savaitės pradžioje gali atsiskleisti gėdingos jūsų paslaptys ir nusižengimai. Šiomis dienomis bus lengva negrįžtamai susigadinti savo reputaciją. Venkite bet kokių avantiūrų, ypač susijusių su pinigais. Gali užsimegzti slapti romanai. Nusivilsite artimais žmonėmis.

Sveikata bus jautri tema šią savaitę, galimos problemos, susijusios su inkstais, oda, gerkle. Tikėtini finansiniai nuostoliai, priverstinės išlaidos. Regis, sunkiai seksis susitarti su reikiamais žmonėmis, laukia stipresni konfliktai darbo aplinkoje. O štai savaitės gale reikalai taisysis, gyvenimas stabilizuosis.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką