Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 1d. 23:17

Savaitės horoskopas – spalio 2–8 d.

Nuotaikingas puodelis.
Fotolia nuotr. / Nuotaikingas puodelis.

Pirmoji spalio savaitė kvies susitelkti ar atsipalaiduoti? Sužinosite perskaitę savo horoskopą.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitė nusimato gana dinamiška, tačiau pirmosiomis dienomis likimas ribos jūsų galimybes, tad ne viską, ką būsite užsibrėžę, pavyks įgyvendinti iš karto. Pasistenkite išlaikyti tai, ką turite geriausio, ir veikti neforsuodami įvykių. Savaitės viduryje jums bus keliami vis didesni reikalavimai, tačiau ir patys iš savęs pradėsite reikalauti kuo greičiau harmonizuoti kai kurias gyvenimo sferas, tad iškelsite sau naujas ir griežtas sąlygas.

Puikus metas pradėti naujus projektus, kreiptis į vadovus dėl paaukštinimo, siūlyti savo idėjas arba eiti į pokalbius dėl darbo. Pasistenkite dar iki savaitgalio sutvarkyti pačius svarbiausius, pamatinius reikalus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis nusimato daug intelektinės veiklos, įvairių pokalbių, susitikimų, rašymo, dokumentų tvarkymų, skubėjimo kuo greičiau ir kuo geriau sutvarkyti svarbius reikalus, kurių bus išties nemažai. Būkite veiklūs, netinginiaukite ir negaiškite laiko nereikalingiems pokalbiams ar bandymams kažkam įtikti ar patikti – įgyvendinkite savo idėjas, ir netolimoje ateityje jūsų reikalai pakryps dar geresne linkme.

Savaitės viduryje teks atsisakyti kažko svarbaus, išgyventi ir priimti kažko pabaigą, kuri yra būtina. Tai gali kiek išbalansuoti, tačiau savaitės pabaigoje atsigausite ir džiaugsitės maloniomis likimo dovanomis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Aplinkiniai bus linkę atsižvelgti į jūsų pageidavimus, paisyti jūsų nuomonės, išklausyti požiūrį, tačiau tik tuo atveju, jei išties išmanote savo veiklos sferą. Darbe bus griežtos kontrolės metas, tad susitelkite ir būkite rimti. Užsiimkite tik tais dalykais, kurie neša jums apčiuopiamą naudą ir gali leisti pakilti karjeros laiptais.

Tai metas, kuomet turite pasitikėti savimi, neabejoti pasirinktu keliu ir veikti ryžtingai, kitaip nepanaudosite šio laikotarpio nešamų galimybių. Draugams ir mylimiesiems raskite laiko savaitės viduryje, tačiau nuo darbų pernelyg ilgam neatsitraukite. Svarbiausius reikalus sutvarkykite iki savaitgalio.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Likimas tarsi rūpestingas gidas nurodys jums pačius geriausius ir būtent jums tinkamiausius kelius, kuriais eiti galbūt bus nelengva, tačiau verta. Įsiklausykite į ženklus aplink, jų šią savaitę sulauksite ypač daug – tai leis nesunkiai apčiuopti reikiamą veikimo būdą ir padės priimti tinkamus sprendimus, o kai kuriems – net suvokti savo misiją šiame gyvenime.

Gyvenimas jus nuneš ten, kur jums bus geriausia būti šiuo metu, o jums tereikia tam pasiduoti. Pasistenkite susitelkti į darbus, o meilės reikalams, šeimai, namams ar savo malonumams skirti tik tiek dėmesio, kiek yra būtina, ne daugiau.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitės pradžią paskirkite jėgų sukaupimui tolimesniems darbams, tačiau aktyviai veikti neskubėkite. Galite būti pernelyg jautrūs emociškai ir nesugebėti laiku sukontroliuoti savo reakcijų į kitų žmonių žodžius ar poelgius. Aplinkiniai gali išvesti jus iš pusiausvyros, net ir patys to nenorėdami, o jūsų reakcija greičiausiai bus neadekvati.

Tam, kad galima būtų išvengti audringų nesusipratimų, venkite veiklos, kuri tampriai susijusi su bendravimu, ir nesiaiškinkite santykių su mylimuoju. Kitos savaitės dienos jau visai kitokios: aiškiau matysite situaciją, suvoksite, kad gyvenimą kuriate patys, jausitės ir būsite sėkmingesni.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologė – apie moters laimę: „Negalima kabintis į svetimas svajones, į vyrus tarsi į gelbėjimosi ratą. Reikia pasikliauti tik savimi“

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Finansine prasme ši savaitė gali būti sudėtinga, tad patartina apriboti nebūtinas išlaidas, atsisakyti bet kokio išlaidavimo ir atidžiai paskaičiuoti balansą tarp savo pajamų ir išlaidų. Pinigų jums prireiks išties svarbiems dalykams netolimoje ateityje, tad sutvarkykite šią gyvenimo sferą tinkamai, pasitelkite valios jėgą ir gyvenkite kukliau dabartyje tam, kad ateityje galėtumėte maksimaliai išnaudoti galimybes.

Vienišiams, tai puikus metas įsileisti į savo gyvenimą naują žmogų, atsiverti, eiti į pasimatymus. Jau turintiems antrąją pusę gali ateiti poreikis padaryti rimtą žingsnį, kuris pakeistų nusistovėjusį santykių foną.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis daug ką lems dalykiniai susitikimai, skambučiai, susirašinėjimai, tvarkingas dokumentų tvarkymas. Laiku ir tinkamai atlikus šiuos veiksmus, nesusidursite su jokiomis problemomis. Tai šaltos logikos, išskaičiavimo ir aštrios kritikos dienos tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Jūsų aplinkos žmonės bei jus patys būsite ypač kategoriški ir reiklūs, tad nuoširdžios meilės ir draugystės gali pritrūkti.

Nuo savaitės vidurio pajausite, kad jus aplanke žymiai lengvesnė, džiugesnė nuotaika, kuri skatins skirti laiko savo meilės sferai, įvairiems gyvenimo malonumams, poilsiui, gražiai išvaizdai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmoji savaitės dalis padės sustiprėti, susigrąžinti jėgas, pasikrauti optimizmo bei traukti aplinkinių dėmesį. Būsite energingi ir žavūs bei norėsite daugiau pasirūpinti savo, o ne kitų žmonių poreikiais. Situacijos išties bus tam palankios, tačiau tuo pat metu atnešančios nemažai pagundų puikybei ir egoizmui. Stebėkite save ir neperženkite ribų, kuomet norėsite iš visos širdies pasidžiaugti gyvenimu.

Savaitės viduryje darbai užplūs tarsi galinga banga, tad laiko sau galėsite rasti vis mažiau. Tai taip pat ne pats geriausias metas meilei, užtat produktyvus darbams. Savaitės pabaigoje laukia malonūs kvietimai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Energijos ir sąmoningumo galite turėti kiek mažiau nei paprastai, tad tik po kurio laiko galite suvokti, jog kažkas kitas lemia jūsų sprendimus, jums daro įtaką arba, kitaip sakant, verčia šokti pagal jo dūdelę. Jūsų noras įtikti ir patikti aplinkiniams gali atsisukti prieš jus pačius – geranoriškumas ir draugiškumas yra nuostabūs bruožai, tačiau neleiskite kitiems jumis dėl jų manipuliuoti.

Savaitės viduryje galite sulaukti kvietimų sudalyvauti šventėje, nueiti į pasimatymą, pristatyti save arba savo veiklą visuomenei – neatsisakykite šių pasiūlymų, net jei jie atrodys tarsi smulkmena. Likusias savaitės dienas skirkite dėmesio sveikatos priežiūrai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis nusimato daug naujų kontaktų, bendravimo, judėjimo, skubėjimo ir spaudimo iš aplinkos, kuo greičiau sutvarkyti kai kuriuos reikalus. Laiku patylėti ir susilaikyti nuo nebūtinų komentarų jums gali būti tiesiog per sunku, tad galimai kitiems žmonėms pasakysite kažką, ko sakyti nereikėtų. Pasistenkite, kad smulkmeniški konfliktai neperaugtų į nereikalingus didelius. Čia daug kas priklausys nuo jūsų elgesio.

Savaitės viduryje šeimos nariai gali pareikalauti dėmesio, o ir jus patys labiau būsite linkę daugiau laiko praleisti su artimiausiais žmonėmis. Savaitės pabaiga – puikus metas meilės pasimatymams.

TAIP PAT SKAITYKITE: 3 priežastys, kodėl jūs vis dar vieniši

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmadienio pirmoji dienos pusė – jūsų jėgos laikas, tad savaitę pradėkite maksimaliai išnaudodami savo potencialą. Pirmoji savaitės dalis turėtų būti skirta darbinių reikalų tvarkymui, mokslui, aktualios informacijos rinkimui, ryšių užmezgimui, svarbių dokumentų tvarkymui. Produktyvus metas tiems, kurie planuoja kreiptis dėl naujų pareigų, didesnio atlygio, nori pristatyti savo idėjas bei talentus.

Ne viskas, ką planuosite, klostysis taip gerai ir greitai, kaip norėsite, tačiau jei būsite kantrūs, rezultatai džiugins netolimoje ateityje. Savaitės trečioje pusėje jausite norą atsitraukti nuo gyvenimo šurmulio ir būti ramioje aplinkoje, kurioje jaučiatės saugiai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitės pirmosiomis dienomis pasijusite stiprūs ir galintis nuveikti daugiau nei paprastai. Energijos ir pasitikėjimo savimi nestokosite, tad imsitės realizuoti savo planus nieko nelaukdami. Būsite savarankiški ir nesutiksite elgtis prieš savo norus, daug ko norėsite išsireikalauti, tad tai gali sukelti aplinkinių nepasitenkinimą. Svarbu stebėti situaciją, nepamiršti diplomatijos ir taip laiku užkirsti kelią ginčams.

Puiki savaitė naujų projektų pradžiai, aktyviam laisvalaikiui, kelionėms, naujų ryšių užmezgimui, savo veiklos pristatymui, reklamai. Asmeniniam gyvenimui palanku skirti laiką savaitės viduryje – nesunkiai susikalbėsite su mylimuoju.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Aktualu

Mindaugas Bastys: man reikia mandato, kad galėčiau tarnauti su nauja priesaika

Vardai

Liucinos Rimgailės atostogos Balyje: be vyro, švenčiant pasakiškas draugės vestuves

Verslas

Ekologinio ūkio savininkas: man gaila, bet turiu absoliučiai viską eksportuoti

24sek

Pažiūrėti į Ballus Jonavoje studentai ir senjorai galės nemokamai

Gazas

Atlikti „Tesla Model 3“ saugumo bandymai: ar elektromobiliai yra saugesni už automobilius su vidaus degimo varikliais?

Mokslas.IT

Surastas paskutinis Marso vandenynas

Popiežiaus vizitas Aktualu

Vytautas Landsbergis: per popiežiaus vizitą Lietuva įgijo draugą

Aktualu

Norvegijoje sulaikytas šnipinėjimu įtariamas Rusijos pilietis

Popiežiaus vizitas Aktualu

Sigitas Tamkevičius: popiežius įsijautė į lietuvių kančią

Sportas

A.Novikovo įvartis užkėlė „Jaga“ į lentelės viršūnę

Aktualu

Popiežius Kaune kvietė kunigus būti arčiau žmonių: „Sako: žmonės neateina. Eik juos atrasti“

24sek

Galingai puolę Prienų veteranai susitvarkė su „Lietkabeliu“

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Kultūra

S.Gedos dukra: „Jis buvo ryto žmogus: pusryčiai, kava, radijas, o tada jau sėdasi prie stalo iki pietų“

Gyvenimas

5 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų seksualinį gyvenimą

Aktualu

Popiežiaus Pranciškaus vizito pabaiga Vilniuje: „Te Lietuva būna vilties švyturiu“

Gyvenimas

Košmariškas lietuvės gimdymas Jungtinėje Karalystėje: dėl dukters suluošinimo bylinėjasi su ligonine

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Vardai

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?

Aktualu

Tikrieji žmogaus teisių gynėjai nepamena Petro Gražulio nuopelnų

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Aktualu

Mindaugas Bastys: man reikia mandato, kad galėčiau tarnauti su nauja priesaika

Vardai

Liucinos Rimgailės atostogos Balyje: be vyro, švenčiant pasakiškas draugės vestuves

Verslas

Ekologinio ūkio savininkas: man gaila, bet turiu absoliučiai viską eksportuoti

24sek

Pažiūrėti į Ballus Jonavoje studentai ir senjorai galės nemokamai

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką