Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 04, 22:00

Savaitgalio horoskopas – sausio 5–6 d.

Kokiomis nuotaikomis pasitiksime savaitgalį?
Kava
Kava / „Shuterstock“ nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalį darbų krūvis nei kiek nemažės, o gal net ir didės. Palanku susitelkti ties dalykine veikla, tačiau nereikėtų pradėti nieko naujo ar pernelyg atsakingo. Šeštadienį laukia daugiau blaškymosi ir sumaišties, nebus lengva suderinti savo norų ir įsipareigojimų. Sekmadienį įvyks Saulės užtemimas – tai diena, kuomet reikia vengti bet kokių konfliktinių situacijų. Daugiau laiko skirkite savianalizei, dvasiniam tobulėjimui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitgalio dienomis Jaučio zodiako ženklo atstovų laukia smagūs nuotykiai. Tinka lankytis parodose, renginiuose, dalyvauti seminaruose, prezentacijose, visokeriopai plėsti savo akiratį. Galite sulaukti kvietimų keliauti. Šeštadienį būsite linkę plaukti pasroviui, prisitaikyti prie aplinkybių. Venkite painių situacijų, neaiškių kompanijų. O štai sekmadienį tikėtinos lemtingos meilės pažintys.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiomis dienomis bus nelengva išlikti ramiems ir racionaliems. Daug galvosite apie darbus ir dalykines problemas. Palanku leistis į apmąstymus, kurti naujus planus, strateguoti, tačiau susilaikykite nuo aktyvių veiksmų, nepradėkite svarbių permainų. Sekmadienį bent trumpam sustabdykite minčių chaosą, daugiau laiko skirkite savo vidiniam pasauliui. Drąsiai pažvelkite savo baimėms į akis, paleiskite jas.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalį daugiausią sumaišties laukia asmeniniame gyvenime. Regis, neišvengsite konfliktinių situacijų bei krizių. Partneris bus sunkiai prognozuojamas, jo sprendimai gali atrodyti nelogiški, nepagrįsti. Stigs meilės ir šilumos, galite jaustis atstumti, įskaudinti. Vis tik, susilaikykite nuo dramatiško santykių aiškinimosi – viską tik dar labiau supainiosite. Vėžiai turintys dirbti, gali sulaukti konfrontacijos iš kolegų, vadovų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūtai daug galvos apie emocinį ir finansinį saugumą. Trūkumo baimė, gali paskatinti skubotus veiksmus, dėl kurių vėliau gailėsitės. Galite susidurti su didesnėmis buitinėmis problemomis, net nuostoliais. Reikėtų labiau pasaugoti sveikatą, gali atsinaujinti chroniški susirgimai, tikėtini sąnarių, nugaros skausmai. Venkite bet kokių rizikų ir avantiūrų. Sekmadienį stenkitės praleisti kuo ramiau, pasyviau.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jei didžiąją savaitės dalį norėjosi svajoti ir skrajoti padebesiais, tai savaitgalį staiga surimtėsite, imsite daugiau galvoti apie karjerą, profesinius pasiekimus. Jausitės nepaprastai kūrybingi ir įkvėpti, norėsis bendrauti, megzti naujas pažintis. Tiesa, kategoriškas požiūris ir polinkis kabinėtis sukels nemažų keblumų tiek asmeniniuose, tiek dalykiniuose santykiuose. Sekmadienį gali garsiau suskambėti meilės tema.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nuotaikos bus ne pačios giedriausios. Tikėtini stipresni šeimyniniai ginčai, aplinkybės vers susitelkti ties buitiniais reikalais. Tiek šeštadienis, tiek sekmadienis itin netinkamas laikas audringiems šventimams, verčiau rinktis jaukų ir ramų pasisėdėjimą namuose su artimiausiais žmonėmis. Antrąją savaitgalio dieną galimos staigios ir netikėtos permainos, susijusios su asmeniniais santykiais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Savaitgalis bus sudėtingas. Rekomenduojama susilaikyti nuo bet kokios atsakingos veiklos, vengti konfliktinių situacijų, nesiaiškinti santykių. Tikėtina, jog susidursite su apribojimais arba patys juos inicijuosite. Bus sunku tvardyti įsisiautėjusias emocijas, aplinkybės provokuos jūsų pyktį ir nepasitenkinimą. Reikia labiau patausoti sveikatą. Didesnė vagysčių, traumų, avarijų tikimybė.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulių zodiako ženklo atstovai tvarkys piniginius reikalus. Kils noras išlaidauti, gyventi ne pagal savo kišenę. Laikmetis reikalauja savanoriškai save apriboti, o tai padaryti prabangą ir malonumus mėgstantiems Šauliams nebus lengva. Didesnė praradimų, vagysčių tikimybė – nebūkite naivūs, akylai saugokite savo daiktus. Vieniši šio zodiako ženklo atstovai pajaus didelį poreikį susirasti savęs vertą partnerį – sekmadienis gali būti jūsų laiminga diena.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Saulės užtemimas įvyks Ožiaragio zodiako ženkle. Tai bus svarbios ir galimai lemtingos dienos. Netampykite likimo už ūsų, nerizikuokite. Būtina elgtis teisingai ir profesionaliai, vadovautis nustatytomis taisyklėmis, nemaištauti. Jokiais būdais negalima laužyti duotų pažadų, bėgti nuo savo įsipareigojimų, kitaip – ilgam susigadinsite gerą vardą bei santykius su jums svarbiais žmonėmis. Susilaikykite nuo tolesnių kelionių, ypač sekmadienį.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandenių laukia itin painus savaitgalis. Vyraus chaosas, bus nelengva rasti logiškus sprendimus. Pasikliaukite savo intuicija, ji bus nepaprastai stipri šiomis dienomis. Susidursite su daugybe pagundų – būtina elgtis sąmoningai. Nereikia pernelyg demonstruoti savo iniciatyvos, tačiau negalima ir tinginiauti – imkitės kasdienių, buitinių darbų, atsakingai vykdykite savo įsipareigojimus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalis bus gana aktyvus, netrūks bendravimo ir judesio. Itin tinkamas metas nusimatyti ilgalaikes perspektyvas, leistis į svarbius apmąstymus. Šiomis dienomis daugiau lems nuojauta nei racionalus protas, klausykite savo širdies balso. Gali spręstis svarbūs dalykiniai ar finansiniai klausimai. Skirkite laiko dvasiniam tobulėjimui, išsigryninkite savo gyvenimo filosofiją.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką