Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 3d. 21:11

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 4 d.

Moteris tarp gėlių
Fotolia nuotr. / Moteris tarp gėlių
Po gražaus, darbingo ir gana sklandaus antradienio, šios dienos nuotaikos gali nuvilti, nors Mėnulis ir toliau ir iki pat nakties keliaus tuo pačiu aktyvių, judrių, smalsių, bendraujančių Dvynių Zodiako ženklu. Kitos planetos irgi liks panašiose pozicijose, tačiau jų tarpusavio santykis keisis.

Vienas svarbiausių dalykų, į ką šiandien nuo pat ryto reikėtų atkreipti dėmesį – tai žodžiai ir neverbalinė komunikacija – pagarba sau ir kitam, saikingas kuklumas. Susilaikykite nuo noro išpūsti ar sumenkinti savo ar kitų pasiekimus, galvokite, ką sakote, kaip elgiatės, atsargiai dalinkitės informacija, tikrinkite faktus, dokumentus, tikslinkitės, jeigu trūksta aiškumo.

Atitinkamai reaguokite ir į kitų išsišokimus, venkite intrigų ar apkalbų. Ramiai tęskite pradėtus darbus, tačiau Mėnulis jau per senas pradėti naujus. Gali kilti ūpas palepinti save ar mylimus žmones daugiau, negu racionaliai mąstant, galite sau leisti, pasiduoti azartui – tai gali suteikti jums daug džiaugsmo ir būti verta išlaidų, tačiau susitaikykite su tuo, kad gali tekti kitur dėl to pataupyti.

Dėvėti šiandien palankiausia tamsiai raudonos, auksinės geltonos, oranžinės ir baltos spalvų drabužius, puoškitės raudonu špineliu. Maistui šiandien geriausiai tiks įvairūs miltiniai kepiniai, ypatingai duonelės, blynai, sausainiai, virtinukai su uogiene, medumi, varške

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Aplinkui visko daug, bandysite derinti tiek darbo, tiek draugų, tiek laisvalaikio interesus, tačiau viduje gali vis jaustis šioks toks keistas jausmas, kad dar vis kažko trūksta. Gali kilti noras imtis kažko visai naujo, gal įsigyti įmantrios maisto gaminimo įrangos, o gal kaip tik pradėti laikytis dietos ar nutarti maitintis kuo natūraliau, sveikiau ir paprasčiau – ir tai gali kainuoti tik pastangas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Panašu, kad pokyčiai namuose, šeimoje verčia jus gerokai pasukti galvą kaip gyventi ir sugyventi toliau – tai gali būti ir virsmo metas, jaudinantis, jus ir verčiantis įdėti daug vidinių pastangų, ypač kai tenka su kažkuo atsisveikinti. Kiekviena pabaiga turi naują pradžią, juolab jūsų širdis dainuoja. Ryte būkite itin atsargūs tvarkydami piniginius reikalus, galvokite tik savo galva.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Darbo atmosfera šįryt gali gerokai sugadinti jūsų nuotaiką – gali paaiškėti ankstesnės klaidos, intrigos, galite jaustis klaidingai suprastais arba apšmeižtais. Venkite aiškinimųsi – juk žinote, kur esate teisus, o klaidas tiesiog teks ištaisyti, ar kompensuoti. Sunki tiesa kartais turi didelį gydomąjį efektą, todėl bus itin svarbu išlaikyti ramybę – pasikliaukite namiškių parama.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Dar viena emociškai sunkesnė diena, kuomet norėsis tik atsijungti nuo visko ir ramiai būti savo pasaulyje, tačiau finansiniai reikalai gali pareikalauti iš jūsų greitų sprendimų ir reakcijos – atsargiai žiūrėkite į draugų pasiūlymus, juolab, pažadus greitai išspręsti visas jūsų problemas, nes rizikos laipsnis bus didelis, todėl pirma gerai viską išsiaiškinkite, ir tik tada galvokite apie įsipareigojimus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors situacija lengvėja, tačiau pokyčiai profesinėje situacijoje jus gerokai išjudino – nusiteikite kelių dienų maratonui, ko gero teks netgi pakoreguoti savo kelionių ar atostogų planus. Barniai vargu ar padės, verčiau imkitės derybų, aiškinkitės su teisininkais. Finansinius reikalus atidėkite, nes baimių ir painiavos gali būti daugiau negu naudos, nors asmeniškai visi pokyčiai jums turėtų būti naudingi.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Esate labai pozityviai nusiteikę, tačiau gautos žinios iš darbdavių gali jus gerokai suklaidinti, kelti gana daug emocijų, tad būtų gerai pasaugoti kitus, ypač antrąją pusę nuo susikaupusio erzelio ir galbūt klaidingų interpretacijų. Naujai sutikti žmonės, gauta informacija, nauji atradimai gali gerokai griauti jūsų planus, kelti vidinę sumaištį, tačiau energijos turėtų pakakti viskam – pasitikėkite savimi.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien būkite saikingi tiek dalindamiesi žiniomis, tiek ir pasitikėdami kitų, ypatingai draugų ar žiniasklaidos pateikiama informacija, verčiau įjunkite intuiciją. Taip pat leiskite sau ir antrajai pusei išsakyti tai, ką iš tiesų jaučiate – tai gali būti sunku, tačiau, tikėtina, pozityvia linkme išjudins jūsų santykius.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien iš idealistinių nusiteikimų galite pridaryti finansinių klaidų, tad susilaikykite nuo rimtesnių sprendimų ar savigraužos, kad per mažai uždirbate – viskam savo laikas. Verčiau pasistenkite suvaldyti savo darbus ir emocijas – pagaliau asmeniniai santykiai klostosi pozityvia linkme, tačiau susilaikykite nuo toli siekiančių išvadų. Taip pat vertėtų kiek daugiau dėmesio skirti sveikatai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Darbų ir buitinių rūpesčių griūva vis daugiau, tad nusiteikite siurprizams. Pats laikas labiau pasirūpinti sveikata – pasaugokite save ir aplinkinius tiek keliaudami, tiek užsiimdami įvairia veikla. Laikykitės taisyklių ir susitarimų, taip pat mažiau kaltinkite dėl savo problemų namiškius – pasistenkite juos suprasti, pasidomėkite aplinkybėmis ir raskite stiprybės pamatyti problemos šaknis.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Intensyvi, darbinga diena, tačiau taip paprastai, kaip norėtųsi, vargu ar reikalai klostysis – gali užgriūti su sveikata susiję rūpesčiai, tačiau būkite atsargūs priimdami diagnozes ar vertindami gautą informaciją – tikrinkitės įvairiuose šaltiniuose, konsultuokitės su keliais specialistais. Atsargiau tvarkykite ir finansinius reikalus – nors galimybių turite, tačiau per skubėjimą bus lengva pridaryti klaidų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nors viskas lyg ir gerai, tačiau chaoso ir rūpesčių aplink tampa jau per daug. Visų pirma susilaikykite nuo pernelyg didelių išlaidų tiesiog pasidavus vaikystės svajonėms – gana greitai gresia nusivylimas. Taip pat bus itin svarbu gerai išsiaiškinti savo ir antrosios pusės pozicijas apie tai, kaip matote savo šeimos, vaikų, namų ateitį – barniai gali tapti geromis idėjomis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Grįžta senos problemos, periodiškai išvedančios jus iš kantrybės ir sukeliančios daug emocijų – akivaizdu, kad dar yra kur pasigilinti, paieškoti savyje ar net giminės pavelde problemos šaknų. Vertėtų daugiau dėmesio skirti namams ir artimiesiems, tačiau tuo pačiu pasaugokite savo ir aplinkinių sveikatą – atsargiai važinėkite, naudokitės įvairia technika. Ir labiau pasikliaukite mylimu žmogumi.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:55
01:32
00:56

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką