Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 27d. 23:07

Trečiadienio horoskopas – vasario 28 d.

Snaigė
Luko Kodžio nuotr. / Snaigė

Linkime darbingos dienos. Na, o po jos – ir pavasaris.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šios dienos susitikimai lemtingi. Užsimezgusi pažintis gali peraugti į ilgalaikius santykius. Tai gali būti tiek romantiški, tiek su verslu susiję santykiai. Šiandien visi išgirsti patarimai, visa ateinanti informacija nėra atsitiktinė, būtina į ją įsiklausyti, pasidaryti išvadas. Trečiadienį pasistenkite skirti tik tiems darbams, kurie iš tiesų yra prasmingi. Šiandien turite galime ištaisyti savo klaidas, valyti savo karmą per suvokimą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Finansiškai sėkminga diena. Visi reikalai, susiję su pinigais, nekilnojamuoju turtu ar kita nuosavybe, eisis kaip per sviestą. Būkite dosnūs šiandien. Vakare galimi konfliktai su partneriu. Pasistenkite nepasiduoti provokacijoms, orientuokitės į taiką. Mat šios dienos simbolis pagal Mėnulio dienų kalendorių yra ratas, tad visi šiandienos įvykiai turi tendenciją užsisukti ir dar ilgai atsispindėti mūsų gyvenime.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Puikus laikas sudarinėti ilgalaikius susitarimus, pasirašinėti svarbias sutartis. Labai intensyvi diena, tad darbų ir rūpesčių tikrai netruks. Dalinkintės savo žiniomis ir turima informacija su kitais, demonstruokite savo aštrų protą ir bendravimo įgūdžius - šiandien tai atneš ypatingą sėkmę. Jei turite galimybę, daugiau laiko praleiskite kelyje lankydami klientus, neužsidarykite darbo kabinete.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien reikia nudirbti visus būtinus, kasdienius darbus, pasirūpinti buitimi, apmokėti mokesčius. Investuokite savo laiką ir pinigus į kasdienybės gerinimą. Galbūt atėjo laikas keisti buitinę techniką? O gal laikas pertvarkyti savo darbo kabinetą? Imkitės to šiandien, ir rezultatai jus nudžiugins, darbai eisis sklandžiau ir efektyviau. Labai geras laikas sveikatai stiprinti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūtai – tai jūsų sėkmingiausia diena šią savaitę. Nesnauskite! Griebkite jautį už ragų! Atsiraitokite rankoves ir visus svarbiausius savaitės darbus stenkitės nudirbti šiandien. Diena labai intensyvi ir dinamiška. Jausitės tarsi ant sparnų. Visus savo sumanymus, pasiūlymus pateikite šiandien, ir jums pasiseks. Tiesa, svarbu įveikti norą pernelyg vadovauti šeimos nariams, kitaip kils konfliktų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Daugiau laiko skirkite šeimos nariams. Nuoširdus pokalbis su tėvais šiandien gali iš esmės pakeisti jūsų santykius, daug dalykų pamatysite iš visai kitos perspektyvos. Atkreipkite dėmesį į šios nakties sapnus. Intuicija vis dar labai stipri, tad trečiadienį galite drąsiai ja remtis, priimdami svarbius sprendimus. Laikas vis dar nėra tinkamas intensyviam bendravimui, naujos informacijos įsisavinimui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Diena labai aktyvi. Labai daug intensyvaus bendravimo Svarstyklių ženklo atstovų laukia šiandien. Galimos įspūdingos komandiruotės. Tinkama diena įvairiems seminarams, mokymams. Tinka tiek juose dalyvauti, tiek juos organizuoti ar vesti. Sunku bus nusėdėti vietoje, norėsis nuolatinio veiksmo. Tad nenuostabu, kad vakare jausitės išsekętiek fiziškai, tiek emociškai. Būtinai gerai išsimiegokite.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Galimos ambicijų kovos darbe. Norėsis, kad jūsų žodis būtų paskutinis, kad visi beatodairiškai paklustų ir pripažintų jūsų autritetą. Nors ir susidursite su pasipriešinimu dėl tokios griežtos savo pozicijos, jums pavyks pasiekti savo. Šiandien jus palaikys vadovai ar kiti autoritetai. Geras laikas investuoti į savo kvalifikacijos kėlimą, darbinių įgūdžių tobulinimą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulius ir toliau lydės sėkmė. Ir tai bus jūsų pačių asmeniniai nuopelnai, jūsų pastangų, dėsningų veiksmų bei stiprios valios vaisiai. Labiausiai šiandien reikia pasikliauti būtent savimi, savo nuojauta. Puikus laikas pradėti sportuoti ar kitaip aktyviai leisti laisvalaikį. Esminė užduotis trečiadienį - veikti. Jei būsite pasyvūs, užklups nepasitenkinimas ir susierzinimas, kabinėsitės prie kitų ir ieškosite pretekstų konfliktams.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tai laimingų atsitiktinumų diena, ypač tai pasakytina apie finansinius klausimus. Labai gera diena žmonėms, kurių veikla susijusi su importu/eksportu, užsienio rinkomis. Tinka investuoti į šias veiklas. Tai taip pat diena, kuri bus kupina paslapčių, tai gali būti slapta gaunami ar mokami pinigai, slapta užmegzti santykiai ar netikėtai atskleistos svarbios detalės, kurios ankščiau buvo nuo jūsų nuslėptos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Tai svarbių sandėrių, sutarčių pasirašymo diena. Labai sėkminga diena, tačiau būtina aktyviai veikti. Šiandien neužtenka tik svajoti apie gražią ateitį, reikia aktyviais veiksmais jos siekti. Į pagalbą ateis draugai, nedvejodami kreipkitės į juos pagalbos, jei bus toks poreikis. Jei dieną nesėdėjote sudėję rankų - vakare bus ką švęsti. Būtinai taip ir padarykite geriausių draugų būryje.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Geriausia šią dieną praleisti įsisukant į darbų ratą. Svarbu susikaupti ir savo dėmesį skirti tik svarbiems dalykams. Trečiadienį stenkitės būti itin dalykiški ir etiški, nesivelkite į apkalbas, nepasiduokite norui pagražinti tiesą. Visi jūsų atlikti darbai, visos įvykdytos užduotys šiandien bus pastebėtos ir įvertintos kolegų bei vadovų. Tai teigiamai atsilieps jūsų darbiniams santykiams bei karjeros galimybėms.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką