15min be reklamos
2023 03 18, 21:08

21 tūkst. km dviračiu įveikęs Algirdas juo ketina pasiekti Lietuvą: „Laukia ilgas kelias per Aziją“

2021-ųjų rudenį Algirdas Makejenkovas, socialinėje erdvėje prisistatantis kaip Algirdas Wanders, pradėjo savo kelionę dviračiu per pasaulį. Nuo Šiaurės iki Pietų pervažiavo Afriką, po jos – Australiją, šiuo metu vieši Filipinuose. Jo sąskaitoje – 21 tūkst. numintų kilometrų. Keliautojas netrukus leisis į ilgą kelionę po Pietryčių ir Vidurio Aziją, o kitų metų pabaigoje dviračiu ketina pasiekti Lietuvą.
Algirdas dviračiu keliauja per pasaulį
Algirdas dviračiu keliauja per pasaulį / Asmeninio archyvo nuotr.

Pastarąjį kartą su Algirdu kalbėjomės praėjusią liepą, kai jis baigė savo nepaprastą kelionę dviračiu nuo Kairo iki Keiptauno. Vasaros pabaigoje atsisveikino su Afrika, po jos sekė Australija. Gavęs trijų mėnesių vizą tiek laiko šalyje ir praleido. Iš anksto buvo įsigijęs bilietus į Naująją Zelandiją, tad lapkritį jau skrido ten. Tiesa, važiuoti dviračiu per šią šalį neplanavo, turėjo kitą užmojį – bėgti per kalnus, bet šiam sumanymui koją pakišo sveikata.

Po keleto mėnesių, praleistų Naujojoje Zelandijoje, Algirdas atsidūrė Filipinuose. Artimiausi jo planai – išmaišyti Pietryčių Aziją, o tada jau žemynine dalimi pradėti kelionę namų link. „Kitų metų Kalėdas jau norėčiau sutikti namuose“, – sako pašnekovas, savo kelionių įspūdžiais besidalijantis instagramo paskyroje „Algirdas Wanders“ ir „Youtube“ kanale.

Asmeninio archyvo nuotr./Algirdo kelionė dviračiu per Australiją
Asmeninio archyvo nuotr./Algirdo kelionė dviračiu per Australiją

15min Algirdas pasakoja, kodėl Australijoje dingo stimulas minti, kaip pavyko ištrūkti iš upės, kurioje gyvena bukasnukiai rykliai, kodėl vairuotojai Naujojoje Zelandijoje užsitarnavo nedraugiškiausių vardą, kuo taip sužavėjo Filipinai, kad rekomenduoja juos aplankyti?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką