2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 11

5 žvaigždučių viešbutyje Karolis ištvėrė tik parą: įtikinau sūnų, kad neturistinis Egiptas – įdomiau

Karolis Žukauskas kartu su sūnumi Ąžuolu dviese keliauja jau ne pirmą kartą. Abu jie yra išmaišę Australiją, o ką tik prabėgusias moksleivių rudens atostogas nusprendė praleisti Egipte. Nors dalis šios kelionės priminė visiems įprastą scenarijų – gyvenimas 5 žvaigždučių viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ paslaugomis, pasyviai poilsiauti jiems neteko.
22

„Sūnaus pageidavimu užsakiau viešbutį su „viskas įskaičiuota“, bet man jau po pirmos paros pabodo viešbučio rutina: maistas – baseinas – pramogos – maistas – baseinas – jūra – paviršinis nardymas ir t. t. Todėl pradėjau dairytis, kur galime pakeliauti ir ką pamatyti“, – neslėpė Karolis.

Asmeninė nuotr./Karolio ir Ąžuolo atostogos Egipte
Asmeninė nuotr./Karolio ir Ąžuolo atostogos Egipte

Jau prieš kelionę jis buvo pasižiūrėjęs, kad nuo Hurgados, kur buvo apsistoję, iki senosios Egipto sostinės Luksoro yra maždaug 3,5 val. kelio per dykumą. Tad ieškant, ką veikti ir pamatyti, atsakymas atėjo labai greitai. Beliko tik rasti automobilį nuomai ir leistis į jiems abiem įprastus nuotykius. Apie juos Karolis sutiko papasakoti 15min skaitytojams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką