Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
06 08

Audringas vakarėlis JAV lietuviui baigėsi didžiule gėda: prabudęs šalia rado netikėtą siurprizą

Ne kartą esu minėjęs, kad kurį laiką gyvenau emigracijoje, t. y. – Jungtinių Amerikos Valstijų Naujojo Džersio valstijoje. Tai buvo jau senokai ir po to laiko atostogų tikslais JAV lankiausi dar bent 7 kartus (ir ketinu lankytis dar, nes ta valstybė man labai patinka), tačiau pastaruoju metu pastebėjau, kad atsiminimai iš to emigracinio gyvenimo užklumpa dažniau nei anksčiau. Nežinau, kodėl taip yra, gal tai artėjančio nukvakimo požymis ar kažkas panašaus, bet šiandien faktas yra toks, koks yra.
Prisiminimai iš JAV
Prisiminimai iš JAV / Vaido Mikaičio / „Google Maps“ nuotr. / „15min“ fotomontažas

Taip jau sutapo, kad kaip tik tuo metu, kai tie atsiminimai buvo užklupę, buvau paprašytas papasakoti kažką pikantiško. Tada, aišku, pagalvojau apie porą savo draugelių, kurie yra tokių kelionių ekspertai ir man dažnai pažeria įdomių pasakojimų, bet dar po sekundės prisiminiau ir vieną tokią iš savo gyvenimo, kuri įvyko būtent man gyvenant Amerikoje.

Tai nėra realiai kelioninė istorija, nes tuo metu niekur nekeliavau, o gyvenau ten ir dirbau, tačiau kad jau viskas vyko užsienyje, tai galima ją užskaityti kaip tokią, tai štai jums ir prašom – pikantiška istorija.

Vaido Mikaičio nuotr. / Prisiminimai iš gyvenimo JAV
Vaido Mikaičio nuotr. / Prisiminimai iš gyvenimo JAV

Ji įvyko teksto pradžioje paminėtoje Naujojo Džersio valstijoje. Tada dirbau viename iš pajūrio miestelių esančiame atrakcionų parke, kuriame spaudaliojau tų atrakcionų mygtukus taip amerikiečių vaikučiams teikdamas džiaugsmą beigi pasitenkinimą. Darbas nebuvo intelektualus, tad kasdien labai greitai nusibosdavo. O kartais jis nusibosdavo net ne greitai, o jam apskritai dar neprasidėjus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Užsisakykite
15min naujienlaiškius