15min be reklamos
05 16

Du dalykai, kurių bijo bebaimis A.Valujavičius, ir kodėl kartais irkluodavo nuogas

Koks jausmas pabusti vidury Atlanto vandenyno? Kokių kursų nespėjo išeiti prieš kelionę? Ar svarstė idėją nuo JAV parplaukti iki Europos? Ar ištvertų tokią kelionę, jei neturėtų jokio ryšio su išoriniu pasauliu? Kam jaučia baimę? Kokių planų turi vasarai? Ką žiūrovai pamatys dokumentiniame filme? Ko palinkėjo tiems, kurie turi svajonių, bet jos vis dar tūno kamputyje? Į šiuos ir kitus klausimus antradienį 15min studijoje atsakė vienviete irkline valtimi 8 tūkst. km per Atlanto vandenyną nuo Europos iki JAV krantų sukoręs Aurimas Valujavičius.
Aurimas Valujavičius
Aurimas Valujavičius / Gretos Skaraitienės / BNS ir asmeninio archyvo nuotr.

– Smagu jus matyti, smagu, kad kelionė per Atlantą pavyko, grįžote sveikas, gyvas. Beje, kaip keturis mėnesius irklavęs per Atlantą, atrodote labai gerai. Ar taip pat gerai ir jaučiatės?

– Dar trūksta miego, nes visur tenka važinėti. Stengiausi tuos visus susitikimus, renginius suspausti į pirmąsias savaites, bet matau, kad taip nepavyks, ir jau viskas iki liepos yra užbukinta. Net namuose praleidžiu mažai laiko, nes visur važinėju: į Vilnių, iš Vilniaus į tašką A ar B. Tai valtelėje buvo geriau.

– Kalbant apie tą atsikvėpimą ir poilsį – kokio jo reikia po tokių intensyvių kelionių, didelio fizinio krūvio, kad jaustumėtės pailsėjęs ir atgavęs jėgas?

– Standartiškai po kelionių lankausi pas masažistus, kad mane atminkytų ir tą raumenį atpalaiduotų, nes dažniausiai kažkuris raumuo būna užsispazmavęs. O po Atlanto iš tiesų dar nespėjau nei pas trenerį užsukti, nei pas kineziterapeutą, niekur. Nes tik grįžau ir prasidėjo maratonas.

Reikės labiau laiką planuotis, nors ir dabar, atrodo, planuojuosi, stengiuosi, kad niekas nesikirstų ir visus pavyktų aplankyti, bet tada sau pačiam visai jo nelieka. Gal aš per geranoriškai sutinku visur keliauti, tai gal reikės truputį griežčiau atsirinkti, tada daugiau laiko liks sau ir prasidės visos terapijos (šypteli).

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Aurimas Valujavičius 15min studijoje
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Aurimas Valujavičius 15min studijoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką