15min be reklamos

Italijoje potvynių aukų skaičius išaugo iki 11

Italijos šiaurės rytuose per potvynį žuvo dar du žmonės, o žuvusiųjų skaičius išaugo iki vienuolikos, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.
Potvynis Šiaurės Italijoje
Potvynis Šiaurės Italijoje / Vida Press nuotr.
Temos: 2 Potvynis Italija

Du skirtingi Emilijos-Romanijos Ravenos provincijos pareigūnai naujienų agentūrai AFP patvirtino, kad žuvo du 70 metų ūkininkai iš mažo Rusio miestelio.

Ravenos pareigūnai ankstų ketvirtadienio rytą išleido įsakymą kuo skubiau evakuoti tris kaimus, kuriems gresia potvynis.

Apie 10 000 asmenų jau buvo priversti palikti savo namus.

„Pylime yra ertmė, todėl jei vėl pradėtų lyti... baiminamės, kad vanduo gali vėl pakilti, tai didžiausia mūsų baimė“, – naujienų agentūrai AFP sakė netoli Imolos esančio Banjara Romanijos miestelio gyventojas Andrea Ancherani.

Vietiniai gyventojai braidė po purvyną arba gelbėjosi iš apsemtų namų.

Pareigūnai pranešė, kad elektros tiekimas iš dalies atkurtas, tačiau maždaug 27 000 gyventojų vis dar skendi tamsoje.

Po smarkaus lietaus šios savaitės pradžioje beveik dvi dešimtys upių ir upelių užtvindė pietrytinį žemumų Emilijos-Romanijos regioną bei apsėmė ištisus kvartalus, dirbamą žemę bei apgadino 400 kelių.

Didžiausia šalies žemės ūkio profsąjunga „Coldiretti“ ketvirtadienį pranešė, kad daugiau kaip 5 000 ūkių buvo apsemti vandens, nuskendo gyvuliai ir užlieta dešimtys tūkstančių hektarų vynuogynų, vaismedžių, daržovių ir grūdų laukų.

Kai kuriose vietovėse atslūgus vandeniui, gyventojai buvo priversti valyti namus ir gatves, nusėtas purvu ir šiukšlėmis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką