15min be reklamos

Kas naujo Anykščiuose? Siūlo nakvoti prie danielių ir maudytis miške

Pandemijos išvargintus žmones Anykščiai šiais metais priims dar labiau praplėtę SPA paslaugų spektrą bei kvies giliau įkvėpti, atrasti vidinę ramybę ir mėgautis gamtos teikiamais malonumais. Nuo liepos 1 d. įsigalios ir turisto mokestis, tačiau 1 Eur šiam kurortui bus tikrai verta – paskaitykit, kiek naujienų šiemet jis pasiūlys.
Šį sezoną Anykščiai bus dar įdomesni
Šį sezoną Anykščiai bus dar įdomesni

Kuriasi maži, jaukūs ir kiekvieno asmeninius poreikius atliepiantys SPA centrai – miesto centre, Parko Viloje, įsikūrė „Odorata Gamtos SPA“; SPA centras atsidarys „Nykščio Namuose“, o „Barono Vila“ įkūrė ne tik jaukų SPA centrą, bet kvies patirti „Miško maudynes“ – pirmąją Lietuvoje sertifikuotą patyrimų ir terapijos programą.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Sodyba „Barono vila“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Sodyba „Barono vila“

Net ir nakvynės vietose Anykščiuose – gamtos apsuptyje. Atsiranda vis daugiau unikalių apgyvendinimo vietų – nakvoti galėsite namelyje medyje, ant upės, ežero kranto, o nuo šių metų – namelyje, esančiame danielių aptvare „Arčiau gamtos Anykščiai“.

Naujiena – ir „glamping“ tipo stovyklavietė „TekaTeka“. Tai lyg nedidelis viešbutis gamtos apsuptyje – trys varpo formos palapinės, primenančios puikiai įrengtus kambarius. Stovyklavietė įsikūrus ant Šventosios kranto, pačiame miesto centre.

Be to, ant Rubikių ežero kranto jau galite apsistoti svečių namuose „Palaima“, kuriuos įkūrė šveicarų pora, visai neseniai apsigyvenusi Anykščiuose.

Gamtos objektus patogiai tyrinėti leis ir nuolat atnaujinama infrastruktūra – jau atidarytas ir kabantis Lynų tiltas per Šventąją bei dviračių takas link „Karalienės Liūno“ šaltinio.

Lietuvos kurortų asociacijos nuotr./Anykščiai. Lynų tiltas
Lietuvos kurortų asociacijos nuotr./Anykščiai. Lynų tiltas

Dviračiu keliauti čia galima su visa šeimyna – dviračių takai įrengti Anykščių šilelyje, dešiniajame Šventosios Upės krante esančiame sveikatingumo take, bei kairiajame krante – mažojoje Anykščių promenadoje.

Aktyviai laisvalaikį leisti kviečia ir „Safari Parkas“ – čia ne tik atkeliauja patys tikriausi kupranugariai ir zebrai, bet ir įkurtas batutų parkas. O šalia Labirintų parko apversto namo atsiras ir kreivas namas. Be to, nuo šiol galėsite Anykščius pamatyti net ir iš paukščio skrydžio – pradeda kilti karšto oro balionai!

Safari parkas
Safari parkas

Kaip visuomet Anykščiuose rasite ir daug kultūrinių objektų – atsinaujino „Angelų muziejus“, antrąjį sezoną mažuosius lankytojus kviečia „Istorijų Dvarelis“, parengęs pluoštą naujų edukacijų.

Nuo liepos 1 d. įvedamas 1 Eur siekiantis turisto mokestis. Pažiūrėkite taip – kiekvienas, apsistojantis kurorte, tiesiogiai prisidės prie Anykščių rajono augimo. Pasirinkę vieną iš galybės unikalių nakvynės vietų ir susimokėję 1 Eur turisto mokestį už naktį, miesto svečiai prisidės prie Anykščių infrastruktūros gerinimo bei aplinkos ir viešųjų erdvių atnaujinimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką