-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Lietuvių pamėgtuose kurortuose į „viskas įskaičiuota“ nebebus įtraukiamas alkoholis

Laisvai besiliejantis alkoholis Maljorkos ir Ibisos „viskas įskaičiuota“ viešbučiuose netrukus taps praeitimi. Seniai valdžios siūlomi pokyčiai – paskutinėse priėmimo stadijose.
Ibisa
Ibisa / 123rf.com nuotr.

Jau kurį laiką turistų numylėtose Balearų salose yra ieškoma būdų, kaip suvaldyti čia dažnai pernelyg labai įsisiautėjančius turistus. Pavyzdžiui, Maljorka žada dalinti tūkstantines baudas.

Dėl turistų elgesio iš dalies kaltinami viešbučiai, siūlantys „viskas įskaičiuota“ programas, į kurias įskaičiuojami ir alkoholiniai gėrimai.

Viešbučiai jau anksčiau buvo perspėti, kad bus siekiama alkoholį išbraukti iš šios programos, o galiausiai pažadai netrukus ir bus įgyvendinti.

Pagal juos viešbučių svečiai nemokamai galės alkoholinius gėrimus vartoti tik restoranuose, ir tik priešpiečių bei vakarienės metu. Visur kitur viešbučio teritorijoje jie turės už alkoholį mokėti papildomai.

Taip pat bus reikalaujama, kad svečiams alkoholinius gėrimus visuomet atneštų padavėjas – nebebus galimybės jų pasiimti iš šaldytuvo.

Numatoma ir daugiau papildomų reikalavimų viešbučiams. Jie licenciją alkoholiui gautų tik tada, jeigu restorane tuo pat metu sugebėtų aptarnauti bent 70 proc. viešbučio klientų. Šiuo reikalavimu yra siekiama išvengti eilių ir spūsčių restoranuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius