2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvius pradžiugino „Austrian Airlines“: vykdys daugiau skrydžių tarp Vilniaus ir Vienos

Austrijos oro bendrovė „Austrian Airlines“ nuo 2024 metų balandžio mėnesio tarp Vilniaus oro uosto ir Austrijos sostinės Vienos skraidys dažniau nei šių metų aviacijos vasaros sezono metu. Oro bendrovė šiuo reguliariu maršrutu planuoja skraidyti keturis kartus per savaitę, kai šių metų vasaros sezono laikotarpiu buvo vykdomi trys savaitiniai skrydžiai.
Viena, Austrija
Viena, Austrija / Shutterstock nuotr.

Tiesioginis skrydžių maršrutas Vilnius–Viena yra itin aktualus verslo keliautojams dėl plačių galimybių patogiai persėsti į „Austrian Airlines“ ar jos partnerių vykdomus jungiamuosius skrydžius.

Lietuvos oro uostai pranešime spaudai primena, kad 2023 metais viena didžiausių Europoje oro bendrovių grupė „Lufthansa“ pirmą kartą istorijoje Vilniaus oro uoste pradėjo vykdyti tiesioginius, reguliarius skrydžius net su keturiomis savo grupės kompanijomis. Vokietijos kapitalo grupei priklausančios oro bendrovės „Lufthansa“, SWISS, „Austrian Airlines“ ir „Brussels Airlines“ skraidina keleivius keturiomis kryptimis į vienus svarbiausių Europos oro uostų.

Shutterstock.com nuotr./ Viena, Austrija
Shutterstock.com nuotr./ Viena, Austrija

Detalią informaciją apie šiuo metu Lietuvos oro uostuose vykdomas tiesioginių ir užsakomųjų skrydžių kryptis galima sužinoti specialiame polapyje www.vno.lt/kryptys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką