2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Moteris pasidalijo savo košmariška patirtimi: teko 20 valandų keliauti autobusu be tualeto

Vietname Mia Challiner 20 valandų praleido miegamajame autobuse važiuodama iš Hanojaus į Hoi Aną – čia autobusai yra pigūs, tačiau juose nėra tualetų ar didelių lovų.
Moteris pasidalijo savo košmariška patirtimi
Moteris pasidalijo savo košmariška patirtimi / Mia Challiner „TikTok“ vaizdo įrašo akimirkos

Moteris pasidalijo savo košmariška patirtimi, kurią patyrė 20 valandų važiuodama miegamuoju autobusu Vietname, kuriame, jos teigimu, nebuvo tualetų, rašoma „Daily Star“.

Keliaujant po tolimas šalis yra daugybė būdų, kaip sutaupyti pinigų, pavyzdžiui, atsisakyti skrydžių ir vietoj jų rinktis autobusą ar traukinį. Tačiau Mia (@miachalliner) savo siaubinga patirtimi pasidalijo „TikTok“ vaizdo įraše, kurį jau pamatė daugiau nei 3 milijonai žmonių. Ji teigia, kad kartu su broliu užsisakė naktinį autobusą kelionei iš Hanojaus šalies šiaurėje į istorinį Hoi Ano miestą rytinėje Vietnamo pakrantėje.

123rf.com / Hanojus, Vietnamas
123rf.com / Hanojus, Vietnamas

Kelionė užtrunka apie 20 valandų, taigi tai nėra trumpa kelionė autobusu. Mia teigia, kad kai jie užsisakė kelionę, ji atrodė visai smagi, bet kai ji baigėsi, jautėsi ne taip.

Mia pasirodė esanti autobuse su lovą primenančiomis sėdynėmis, ant kurių galima miegoti mažose atskirose kapsulėse su užuolaidomis. Deja, neatrodė, kad kapsulės buvo tokios didelės, kaip ji tikėjosi.

Kelionės metu Mia taip pat buvo pasiėmusi užkandžių. Ji pažymėjo: „Aš sakau užkandžiai, bet aš tiesiogine prasme turėjau tik dietinės kolos ir vandens, kurio, kaip greitai supratau, negersiu. Užsisakydami bilietus internetu galėjome pasirinkti vietas ir pasirinkome tas, kurios yra viršuje, tačiau greitai supratome, kad tai buvo kvailas sprendimas.

Autobuse turėjome nusiauti batus ir tada keliauti tiesiai į savo vietas. Klausykite, nenumačiau, kad neturėsiu jokios vietos daiktams laikyti“.

@miachalliner I was going a little delulu after 20hrs without drinking anything @MiloC ♬ Wes Anderson-esque Cute Acoustic - Kenji Ueda

Ji tęsė: „Man davė antklodę ir butelį vandens, kurio aš neliečiau. Tiesą sakant, negėriau visą 20 valandų kelionę, nes greitai supratau, kad autobuse nėra tualetų. Iš tikrųjų sugebėjau porą valandų miegoti sulenktais keliais, o 12 val. pabudau nuo to, kad praėjimais vaikščiojo vyras ir šaukė“.

Mia parodė, kad palieka savo lovą ir išeina į tualetą. Ji pažymėjo: „Galvoje pagalvojau, kad tai turi būti pietų pertrauka ir, laimei, prieš įlipdama į autobusą pasiėmiau salotų, bet ne, paaiškėjo, kad tai buvo tik tualeto pertrauka, ir aš atsidūriau apšlapintoje skylėje su salotomis rankoje“.

Ji taip pat pasiėmė makiažo ir odos priežiūros priemonių, kad galėtų jas naudoti kelionės metu, tačiau viskas vyko ne visai pagal planą.

Mia pakomentavo: „Ką, po velnių, aš galvojau, pasiimdama odos priežiūros priemones ir makiažą į šį autobusą? Tikrai maniau, kad sėdėsiu šiame autobuse ir atliksiu savo odos priežiūros procedūrą. Turėjau savo salotų, o autobuse buvo „Wi-Fi“ ryšys, todėl susisiekiau su tėvais, kurie tiesiog juokėsi. 3 val. nakties autobusas vėl sustojo tualeto pertraukai, tačiau šį kartą tai buvo kelio pakraštyje“.

Labiausiai šokiruojanti dalis buvo ta, kad autobuse nebuvo tualetų.

Mia pažymėjo, kad kelionės pabaigoje ji apsimetinėjo, kad didžiąją kelionės dalį galėjo patogiai jaustis ir miegoti. Ji pažymėjo: „6 val. ryto visiems liepė išlipti iš autobuso, bet iki kelionės tikslo dar buvo likusi valanda. Tada mus perkėlė į kitą autobusą, kuriuo važiavome dvi valandas, kol galiausiai patekome į greitkelį, kuris mus nuvežė į viešbutį“.

Šimtai žmonių komentaruose rašė savo reakcijas, o labiausiai šokiruojanti dalis buvo ta, kad autobuse nebuvo tualetų. Vienas žmogus sakė: „Aš tikrai negalėčiau važiuoti miegamuoju autobusu, man reikia tuštintis kas 15 minučių“.

123rf.com nuotr. / Eismas Vietname
123rf.com nuotr. / Eismas Vietname

Kitas pridūrė: „Nėra pinigų, kuriuos galėčiau sutaupyti, kad tai būtų verta, 20 valandų ir jokio vonios kambario yra beprotybė“. Vienas komentatorius teigė, kad autobusas atrodė kaip „košmaras“.

Tačiau kiti, kurie taip pat naudojosi šia Azijoje paplitusia transporto rūšimi, teigė, kad jos autobusas atrodė kur kas gražesnis nei kai kurie kiti. Vienas iš jų sakė, kad šis autobusas buvo labai geras: „Žmonės turi suprasti, kad jie yra skirtingose šalyse su skirtinga infrastruktūra“.

Kitas pridūrė: „Buvau ten praėjusią savaitę. Važiuokite miegamuoju traukiniu. Aš važiavau Laman. Tai tiesiog Hogwarts‘o ekspresas. Tai neįtikėtina patirtis. Ir turi geriausią tualetą“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką