15min be reklamos
2019 12 19 /10:50

Pilis Kalėdoms: vos 50 eurų – ir esate vieni iš pilies Prancūzijoje savininkų

Ieškote originalios paskutinės minutės kalėdinės dovanos žmogui, kuris turi viską? Bet gal neturi senovinės pilies Prancūzijoje? Vos už 50 Eur galite iš dalies tai pakeisti.
Château de Vibrac
Château de Vibrac / Dartagnans.fr nuotr.

Žinoma, pilies už tiek neįsigysite. Tačiau taptumėte vienu iš Château de Vibrac – byrančios tvirtovės Konjako srityje – dalininkų. Paveldo išsaugojimo organizacija Dartagnans.fr ir restauracijos organizacija „Adopte un chateau“ organizuoja kolektyvinį šios pilies pirkimą.

Iš viso jau surinkta beveik 300 tūkst. Eur. Bent po 50 Eur prisidėjo beveik 3 tūkst. žmonių iš 68 šalių. Norint įgyvendinti visus sumanytus projektus, reikia iš viso 1,240 mln. Eur.

Kiekvienas prisidėjęs prie pilies pirkimo gaus leidimą visą gyvenimą lankytis joje, taip pat gabalėlį sodo, su savo vardu ir šansą spręsti dėl Château de Vibrac ateities.

Tikimasi pilyje atkurti buvusią jos šlovę. Pastatas apleistas jau daugiau nei 100 metų. „Ši pilys yra tarsi mažytis aukso grynuolis“, – ją apibūdina Dartagnans.fr.

Tai jau trečias Dartagnans.fr ir „Adopte un chateau“ projektas. Mothe-Chandeniers pilyje šiemet jau surengta Kalėdų šventė, ją aplankę daugiau nei 15 tūkst. lankytojų, yra pasamdyti pirmieji darbuotojai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką