15min be reklamos
2022 12 06, 10:17

Pirmieji kalėdinio siauruko keleiviai jau aplankė Kalėdų senelio rezidencijas

Gruodžio 3 d. Anykščiuose ir Panevėžyje startavo švytinčio kalėdinio siauruko reisai. Šiais metais susitikti su Kalėdų seneliu galima Troškūnuose ir Panevėžyje, siaurojo geležinkelio depe. Tad siauruku pas Kalėdų senelį organizuojamos kelionės iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties į Troškūnus ir iš Panevėžio stoties – į depą-garvežinę, rašoma Aukštaitijos siaurojo geležinkelio pranešime spaudai.
Kalėdinis siaurukas
Kalėdinis siaurukas / Aukštaitijos siaurojo geležinkelio nuotr.

Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios ir bernardinų vienuolyno ansamblio erdvės šiuo metu atviros visiems, organizuojantiems įvairias meno, mokslo bei dvasinio ugdymo veiklas ar kitus renginius. Būtent šiuose unikaliuose Troškūnų bernardinų vienuolyno požemiuose keliauninkų ir laukia jaukiai įsikūręs kalėdinis miestelis.

Panevėžyje kalėdinė pasaka prasideda 10 minučių kelione stebuklinguoju traukinuku, o linksmybės vyksta analogų neturinčiame Panevėžio depo kalėdiniame miestelyje.

Panevėžio siaurojo geležinkelio depas yra išskirtinis, statytas dar 1938 m. Tai erdvus ir aukštas pastatas, dabar pritaikytas edukaciniams ir meniniams poreikiams. Taip pat čia išsaugota traukiniams remontuoti skirta technika, vyksta įvairūs koncertai, šventiniai vakarai, kiti įvairiausi renginiai.

Kalėdinės kelionės dalyvius jau siaurojo geležinkelio stotyse pasitinka nuotaikingi nykštukai, lydintys keliautojus visą kelionę į Žiemos pasaką, kurios metu visų laukia linksmas susitikimas su Kalėdų seneliu, kalėdinio žaisliuko dirbtuvės bei šventinis stalas su šilta arbata ir gardžiais meduoliais.

„Tikrai unikali ir netradicinė aplinka. Pirmą kartą tokioje susitikome su Kalėdų seneliu. Vaikams labai patiko kelionė traukinuku, linksmi šokiai bei fotosesija su seneliu. Pasigaminome išskirtinį Kalėdinį žaisliuką, kuris dabar papuoš mūsų namų eglutę“, – sakė pas Kalėdų senelį į Panevėžio depą su šeima atvykusi Dovilė.

Kelionės pas Kalėdų senelį numatytos nuo 2022 m. gruodžio 3 d. iki 2023 m. sausio 6 d. kasdien, išskyrus Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų pirmąją dieną.

Kelionė siauruku pas Kalėdų senelį skirta šeimoms, vaikų ar moksleivių grupėms, įmonėms ir organizacijoms.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką