15min be reklamos
2023 01 13, 10:31

Sausio pabaigoje Lietuvoje vyks didžiausia virtuali kelionių mugė

Kelionės – ne tik būdas atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti, bet ir praplėsti akiratį, susipažinti su kitomis šalimis ir kultūromis. Norėdama palengvinti kelionių planavimą, Lietuvos turizmo asociacija pranešime spaudai kviečia visus turizmo industrijos atstovus ir keliautojus sausio 23–30 dienomis dalyvauti didžiausioje virtualioje kelionių mugėje „Vivattur“.
Kelionės planavimas
Kelionės planavimas / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Turizmas Kelionės

„Pastarieji metai įrodė, kaip stipriai pasikeitė klientų įpročiai įsigyjant keliones. Pastebime, kad didžioji dalis keliautojų įprato keliones įsigyti nuotoliniu būdu – virtualiai. Atsižvelgusi į rinkos pokyčius, Lietuvos turizmo asociacija šiemet organizuoja pirmąją virtualią kelionių mugę „Vivattur“. Pasaulinės tendencijos rodo, kad tokios mugės klientams yra labai patrauklios“, – sako Milda Plepytė-Rainienė, Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė.

Ji atkreipia dėmesį, kad norintys keliones įsigyti už patrauklią kainą, išsirinkti pageidaujamą viešbutį ir turėti daugiau individualių pasirinkimų, turėtų neatidėti atostogų planavimo paskutinei minutei.

„Matome, kad popandeminė realybė įpratino lengvai ir greitai apsipirkti internetu. Ne išimtis ir kelionių pasiūlymai. Virtuali turizmo šventė suteikia galimybę išsirinkti geriausią variantą ir įsigyti kelionę neišeinant iš namų. Keliautojams tai leidžia ne tik įsigyti kelionę patrauklesne kaina, tačiau ir sutaupyti laiko“, – teigia Lietuvos turizmo asociacijos vadovė.

123RF.com nuotr. / Turistai
123RF.com nuotr. / Turistai

Mugės interneto svetainėje keliautojams bus pristatyti Lietuvos turizmo asociacijos narių bei partnerių, kitų turizmo sektoriaus įmonių pasiūlymai, įvairios nuolaidos ir staigmenos. Keliautojai, norėdami išsirinkti geriausiai jų poreikius atitinkančią kelionę, galės pasikonsultuoti su kelionių organizatoriais tiek internetu, tiek telefonu.

Kelionių mugės pagrindiniais partneriais tapo kelionių organizatoriai „Tez Tour“ ir „Coral Travel“.

M.Plepytė-Rainienė pabrėžia, kad „Vivattur“ neapsiribos tik kartą metuose organizuojama virtualia kelionių muge. Šis Lietuvos turizmo asociacijos projektas bus tęstinis ir kvies turizmo sektoriaus atstovus į kitus renginius, kuriais skatins turizmo sektoriaus plėtrą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, kompetencijų ugdymą, žinių atnaujinimą.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką