15min be reklamos
2018 08 24, 17:43

„Wizz Air“ paskelbė naują rankinio bagažo taisyklę

Vengrijos avialinijų „Wizz Air“ penktadienį paskelbė apie pokyčius savo rankinio bagažo politikoje. Keleiviams didesnį bagažo vienetą dabar bus privalu užregistruoti dar prieš praeinant patikrą oro uoste.
„Wizz Air“
„Wizz Air“ / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

15min jau skelbė apie rankinio bagažo naujoves „Ryanair“ skrydžiuose. Netrukus po šių naujienų apie pasikeitimus pranešė ir „Wizz Air“.

Nuo šiol tik keleiviai su „WIZZ Priority“ į saloną galės pasiimti savo rankinį bagažą. Jiems bus leidžiama į lėktuvą pasiimti du vienetus: didelį (maksimalūs išmatavimai 55 x 40 x 23 cm) ir mažą (40 x 30 x 18 cm).

Tiems, kurie pirmenybės neįsigis, ir kurių rankinio bagažo vienetas viršys 40 x 30 x 18 cm, jį turės atiduoti ne prie laipinimo vartų, o užregistruoti oro uoste. Tai bus galima padaryti nemokamai – priešingai nei „Ryanair“ skrydžiuose.

Avialinijos pabrėžia, kad dokumentai, kompiuteriai ir kiti elektronikos prietaisai turėtų būti pasiimami kartu su savimi į saloną. Rekomenduojama su savimi pasiimti ir vertingus daiktus.

Jeigu rankinio bagažo dydis neviršys 40 x 30 x 18 cm išmatavimų, jį bus leidžiama pasiimti į saloną.

Iki šiol dėl šiuos išmatavimus viršijančio bagažo prie laipinimo vartų spręsdavo oro uosto darbuotojai – ar leisti lagaminą pasiimti į lėktuvą, ar nurodyti jį palikti prie orlaivio.

Ką tai reiškia? Dabar skrendant su „Wizz Air“ gali tekti į oro uostą atvykti anksčiau, jeigu jūsų rankinis bagažas viršija 40 x 30 x 18 cm, nes lagaminą reikės užregistruoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką