Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2013 rugsėjo 8d. 16:26

Kada gimsta energiniai vampyrai?

Energijos vampyrai neretai atrodo visai malonūs
Fotolia nuotr. / Energijos vampyrai neretai atrodo visai malonūs

Tikriausiai ne vienam yra tekę susidurti su žmonėmis, su kuriais pabendravęs jautiesi visiškai išsekęs. Apie energijos vagišius yra prirašyta įvairiausio žanro kūrinių. Galima tuo tikėti arba netikėti, bet pakalbėti tikrai yra apie ką.

Senovės astrologai energinį žmogaus potencialą nustatydavo iš jo gimimo datos. Buvo šventai tikima, kad didieji gydovai ir magai turi didelę atsargą gyvybinių jėgų, kurios sukuria vadinamąją charizmą – galingą biologinį lauką, gebantį veikti aplinkinius. Žmogus, gimęs su mažomis energijos atsargomis, priešingai, paklūsta svetimai įtakai, kuri turi nuolat „pasimaitinti“ iš aplinkos. Dalį gyvenimui būtinos energijos jis gauna su maistu (ne daugiau kaip 30 proc.), dalį – iš motinos gamtos (saulės spinduliai, grynas oras, bendravimas su augalais ir gyvūnais, vaikščiojimas basomis žeme). Bet jei šių „teisėtų“ šaltinių nepakanka, žmogus ima „vogti“ energiją iš aplinkinių. Tokiais vampyrais tampa ir tie, kurie sunaudoja daugiau energijos, negu gali generuoti ar gauti iš gamtos (pvz. sunkiai serga, patiria didelį stresą ir pan.)

Sakoma, kad rizikos grupei priklauso ir tam tikrų profesijų atstovai: pardavėjai, vadybininkai, didelių kompanijų vadovai, mokytojai ir daugybė kitų, kurie dirba nervingą darbą. Bendraujant su žmonėmis, priimant atsakingus sprendimus, emocijų ir jėgų išeikvojama labai daug, o laiko visaverčiam poilsiui ir jėgoms atkurti beveik nelieka. Todėl anksčiau ar vėliau savo energijos nebepakanka.

Kitas kelias tapti energijos „vagišiumi“ veda per nuolatinį bendravimą su vampyru. Reguliariai „penint“, t. y. eikvojant savo energiją suirzusiam vyrui įtikti, verkiančiai draugei nuraminti ar tenkinat įnoringo ligonio užgaidas, ir pačiam galima tuo užsikrėsti.

 

Kada gimstama energiniu vampyru

 

Norite sužinoti, koks  jūsų įgimtas energijos potencialas? Pasak numerologų, tai galima ir apskaičiuoti. Norėdami nustatyti, kokių energijos atsargų turite, užsirašykite savo gimimo datą. Pavyzdžiui, 1965 04 10. Sudėję skaičius, gausite tarpinį energinio potencialo rodiklį: 1 + 9 + 6 + 5 + 0 + 4 + 1 + 0 = 26. Paskui ieškokite pagrindinio rodiklio: 2 + 6 = 8. Jeigu ši suma didesnė nei 11, dar kartą skaičius sudėkite. Pavyzdžiui, gimėte 1999 09 29, taigi, 1 + 9 + 9 + 9 + 0 + 9 + 2 + 9 = 48. Tarpinis rodiklis 4 + 8 = 12, pagrindinis rodiklis – 1 + 2 = 3.

 

► Pagrindinis rodiklis rodo, koks vaidmuo energijos mainuose skirtas prigimčiai. Mažesnis nei 5 sako, kad žmogus gimė aktyviu vagišiumi vampyru.

► Jeigu rodiklis 5, 6 ar 7, iš vaikystės turite neblogą gyvybinių jėgų atsargą ir pavojus tapti energijos vampyru jums gresia tik tada, jei nuolat būsite pavargęs.

► Pagrindinis rodiklis, atitinkantis skaičius 8 ir 9, būdingas geriems donorams, kuriems pakanka „gyvybės eliksyro“ ir sau, ir kaimynui. 

► Sakoma, esą ypač didelių bioenerginių galimybių turi žmonės, kurių pagrindinis rodiklis yra 10 ar 11. Dešimtuko savininkas turi tarsi baltojo mago sugebėjimų, jam prieinami magiškų tyrų ir šviesiųjų jėgų šaltiniai. Pagrindinio rodiklio skaičius 11 byloja, kad šis žmogus turi pernelyg daug energijos ir ji gali būti nukreipta negeriems darbams. Kitaip tariant, 11 yra juodojo mago skaičius.

 

Vampyrizmas ar keitimasis energijomis?

 

Bioenergetikai skiria du energijos vampyrų tipus: Saulės ir Mėnulio. Metodai, kuriais jie siurbia energiją, absoliučiai priešingi.

Saulės vampyras puola atvirai, įveikdamas išorinį ir vidinį aukos pasipriešinimą. Mėnulio vampyras, atvirkščiai, apeliuoja į gailestį ir užuojautą. Saulės vampyras įžūlus, provokuojantis, keliantis skandalus parduotuvėse, poliklinikose ar kitose viešose vietose, net šeimoje. Tai gali būti ir nuolat nepatenkintas kolega ar amžinai bambantis gyveno draugas. Visi jie siekia vieno – žūtbūt išmušti žmogų iš pusiausvyros ir nučiupti gabalėlį svetimo biolauko. Neregimu kanalu, kuriuo konflikto metu prisitvirtino prie aukos, į juos plūsteli įprastinė gyvybinių jėgų (emocijų, nervų, sveikatos) porcija. Pabendravę su saulės vampyru, jaučiatės taip, lyg tuoj susmuksite be jėgų, nervingai ryjate raminamuosius ar apsipilate ašaromis. O jūsų pašnekovas per trumpą laiką pasikeičia. Gavęs energijos, jis kuriam laikui tampa tarsi kitu žmogumi: šypsosi, elgiasi maloniai r net lipšniai.

Mėnulio vampyras prisikabina apipildamas pašnekovą gailestį keliančiais pasakojimais apie savo nesibaigiančias bėdas ir nelaimes, dalijasi meilės išgyvenimais – žodžiu, virkauja ant jūsų peties. Tokio asmens „grobis“ – emocionali reakcija į jo pasakojimus (pasimaitina jūsų emocijomis, kurias sukėlė jo verkšlenimas). Pabendravę su juo, jaučiatės išsekę, nieko nesinori daryti, viskas krinta iš rankų, skauda galvą. Baisiausia, kad auka ilgainiui įpranta bendrauti su tokiu vampyru, net psichologiškai tampa nuo jo priklausoma.

 

Kaip apsisaugoti?

 

Apsisaugoti nuo kėsinimosi į jūsų energinę nuosavybę gana paprasta. Suvokę, kad jus užpuolė energijos vampyras, nuo jo ginkitės juoku. Gyvybingos juoko vibracijos verčia bėgti kuo toliau bet kokio plauko vampyrus. Jei į saulės vampyro šiurkštumą atsakysite juoku, dar palinkėsite jam likti tokiam pat mielam ir žavingam, nuo jūsų jis skuos kuo toliau.

Deramas atkirtis mėnulio vampyrui – nuolatinis užimtumas, neturėjimas laiko išklausyti jo verkšlenimus. Atvirai pareikškite, kad jam galite skirti ne daugiau kaip 3–5 minutes. Dar veiksmingiau – pasinaudoti jo paties ginklu. Pavyzdžiui, pokalbį pradėkite žodžiais: „Tavo nemalonumai – vieni juokai, palyginti su tuo, kas nutiko...“ Po kelių savaičių mėnulio vampyras paliks jus ramybėje ir susiras kitą auką.  

 

Kiek jūs esate energinis vampyras?

Perskaitykite teiginius ir patvirtinkite juos arba paneikite. Tada suskaičiuokite, kiek kartų jūsų atsakymas buvo teigiamas.

1. Mane traukia labai energingi žmonės. 

2. Dažnai prašau žmonių padaryti tai, ką lengvai pats padaryčiau. 

3. Paprastai visada pasiekiu tai, ko noriu.

4. Kai būnu prastai nusiteikęs, tereikia pabendrauti su žmonėmis, ir mano nuotaika kaipmat pasitaiso.

5. Nerandu sau vietos, kol nepasikalbu su žmonėmis ar tarp jų nebūnu.

6. Kartais jaučiu malonumą, kai išnaudoju kitus žmones (aišku, jeigu jie leidžia).

7. Dažnai pasikviečiu į svečius naujų draugų, nes jie gali būti man naudingi.

8. Nebijau elgtis rizikingai todėl, kad tai mane drąsina.

9. Kartais jaučiu, kad tarp manęs ir svetimų žmonių yra kažkoks ryšys.

10. Mielai priimu mane supančių žmonių energiją.

 

►Jeigu surinkote nuo 1 iki 5 „taip“, tapti energiniu vampyru jums negresia.

 

►6–8 patvirtinti teiginiai rodo, kad turite nedidelį polinkį vogti kitų žmonių energiją.

 

►8–9 teiginiai – tai ženklas, kad esate vidutinio laipsnio energijos vagišius.

 

►Patvirtinote visus 10 teiginių? Tai – jau rimta vampyrizmo forma.

 

 

Žurnalas „JI“
Temos: 1 Stresas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką