Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 30d. 09:35

„MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai

„MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai"
Partnerio nuotr. / „MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai"

Jau birželio pabaigoje vyksianti „MD summer dance camp / kids edition“ stovykla – pirmasis tokio pobūdžio „ANT studijos“ renginys. Tai – pradedantiesiems bei pažengusiems 7-11 m. šokėjams bei tik norintiems susipažinti su gatvės šokiais vaikams skirtas renginys, kurio metu visų dalyvių lauks aktyvios šokių pamokos, pramogos ant vandens, žaidimai, stovyklos olimpiada, teminiai vakarėliai ir daugelis kitų pramogų. Apie tai, kaip gimė idėja sukurti mažiesiems šokėjams skirtą renginį ir kodėl verta jame dalyvauti, kalbamės su Ogmios mieste įsikūrusios „ANT studijos“ vadovu Dainiumi Žebrausku.

Mažieji šokėjai – dažnai pamirštami

Pasak pašnekovo, idėja organizuoti stovyklą, orientuotą į mažuosius šokėjus, kilo supratus, jog šie bendruose renginiuose dažniausiai yra pamirštami. „Vyresni gali patys savimi pasirūpinti, randa, ką veikti laisvu laiku, o mažiukus dažniausiai reikia nukreipti, tad norisi sukurti kažką tik jiems – kad vaikai jaustųsi būdami centre, o ne nuošalėje. Be to ir pačios treniruotės dažniau būna orientuotos į jau vyresnius, ir gerokai pažengusius šokėjus. O juk su vaikais reikia dirbti visai kitaip“, – tikina D.Žebrauskas ir priduria, jog tikisi, kad pirmuoju renginiu pavyks nenuvilti vaikų ir ilgainiui tai taps tradiciniu įvykiu Lietuvos šokių pasaulyje.

Partnerio nuotr./„MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai"
Partnerio nuotr./„MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai"

Studijos vadovas pažymi, jog visi stovyklos lektoriai bei vadovai turi didelę darbo su vaikais patirtį, tad užtikrins tiek dalyvių įtraukimą į veiklas, tiek jų saugumą ar pagalbą ištikus bėdai. Taip pat, renginio organizatoriai didelį dėmesį skiria ir į stovyklą atvyksiančių vaikų tarpusavio ryšiui. „Stengiamės apsiriboti ne didesniu nei 80 šokėjų kiekiu. Vadovų užtektų ir didesniam kolektyvui, bet norime, kad stovyklos laiką dalyviai praleistų bendraudami glaudžiau, jaustųsi kaip vienoje didelėje šeimoje ir rūpintųsi vienas kitu“, – teigia D.Žebrauskas.

Dalyviai susipažins su visomis šokio technikomis

D.Žebrauskas pažymi, kad stovykla išsiskiria ir tuo, jog dalyviai čia lankys ne tik savo profilio treniruotes – jiems bus suteikiama galimybė su profesionalais išbandyti įvairius šokio stilius ir technikas, tokiu būdu plečiant akiratį. „Dalyvių lauks įvairiausios šokių pamokos – Hip Hop ir House su vienu perspektyviausiu vaikų mokytoju Lietuvoje Gediminu Stuku, Breikas su Mindaugu Bružu, Locking su viena linksmiausių šokėjų bei mokytojų Ugne Norkūnaite, Popping su bene geriausia šiuo metu stiliaus puoselėtojų, labai mylinčia vaikus ir puikiai perduodančia žinias nuo pat pirmojo judesio Roberta Lapienyte ir pagaliau – naujausias gatvės šokių stilius pasaulyje Litefeet su jį į Lietuvą atvežusiu Lietuvos Talentų auksinio mygtuko laimėtoju, vienu geriausių jaunosios kartos šokėjų Lietuvoje, triskart pasaulio čempionu ir publikos numylėtiniu Edgaru Kerpe“, – pasakoja D.Žebrauskas.

Partnerio nuotr./„MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai"
Partnerio nuotr./„MD summer dance camp / kids edition“ – stovykla, kurioje karaliaus mažieji šokėjai"

Pasak jo, programoje bus ir naujienų, tokių kaip šiuolaikinio šokio treniruotės bei Vogue stiliaus pamokos mergaitėms. „Kažkas yra pasakęs, jog be klasikos šokėju nebūsi. Visiškai sutinku su šiuo teiginiu ir todėl į programą įtraukėme Marijano Staniulėno, vieno geriausių specialistų Lietuvoje, vedamas šiuolaikinio šokio pamokas“, – teigia pašnekovas. „Taip pat, dažnai iš mažųjų šokėjų tėvelių girdime, jog mergaitėms trūksta geros laikysenos, konkretumo, moteriškumo. Tad pakvietėme Agnę Michailovskąją pravesti Vogue pamokas, suteikiant galimybę mūsų damoms pasijusti podiumo žvaigždėmis“, – tikina D.Žebrauskas.

Po treniruočių dalyvių lauks įtraukiančios pramogos

„Stovyklos metu skatinsime dalyvauti kuo įvairesnėse veiklose, tad tinginiauti laiko tikrai nebus. Pradedančiuosius supažindinsime su šokių stiliais, pažengusieji galės toliau tobulinti savo įgūdžius ir dalyvauti varžybose. Linksmos treniruotės, šokių turnyrai, stovyklos olimpiada ar vakarėliai suteiks dar daugiau galimybių prisiminti gerą ir prasmingą laiką kartu. Visi rungčių bei olimpiados dalyviai bus apdovanoti, labiausiai norintys galės įsigyti asmeninius marškinėlius“, – pasakoja pašnekovas.

Programoje pramoginių veiklų numatyta nemažai, tačiau studijos vadovas pažymi, jog tai – dar ne viskas. „Oficialus šios stovyklos šūkis – HEROJAI! Tad visi atvykstantys turės pasiruošti savo pasirinkto herojaus kostiumą, vyks apdovanojimų vakaras. Įsivaizduokite, kaip bus įdomu – pavyzdžiui, „Orkai“ nukaus „Kosmonautus“ ar „Keršytojai“ pamokys „Nakties Klajūnus“... O juk ir rungčių metu dalyviai turės būti apsirengę savo kostiumais! Tikrai turėtų būti linksma“, – tikina D.Žebrauskas ir priduria, jog tai – puiki galimybė vieną vasaros savaitę praleisti prasmingai, įsimintinai bei susirasti naujų draugų.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką