Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šmaikštus horoskopas: merginos, parduotuvės ir apsipirkimo ydos

Apsipirkusios laimingos moterys
Fotolia nuotr. / Apsipirkusios laimingos moterys
Šaltinis: 15min
0
A A

Nagi, merginos, atėjo metas išsiaiškinti, su kuo tikrai verta leistis į turą po parduotuves ir kokiomis tampate prieš akis išvydusios aibę gražių dalykų! Juk kas dailiosios lyties atstovėms gali būti maloniau už mėgstamų parduotuvių lentynų šlavimą...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AVINAS (nuo kovo 20 / 21 d. iki balandžio 20 / 21 d.)

Spontaniškas apsipirkimas... Žvilgsniui užkliuvus už vitrinoje demonstruojamos eilinės prekės, mergina Avinas, net jei visiškai nesiruošė eiti apsipirkti, netikėtai gali prisiminti, kad būtent šio daikto jai labai reikėjo, kad būtent jo labai ilgai ieškojo. Užsukusi į butiką, ši „avytė“ užsispokso į prekes lyg ožys į vartus: ilgai ieško tai, kas būtų artima jos sielai, ir vaiko į šonus pardavėjus-konsultantus, kad šie jai netrukdytų tokiu atsakingu momentu. Tačiau mergina Avinas, atidžiai perbėgusi akimis prekių asortimentą ir ryžtingai apsisprendusi dėl pirkinio, gali įsigyti jį nė nesimatavusi, atidžiau neapžiūrėjusi arba nusipirkti drabužį, iškart apsivilkti ir išeiti apsirengusi juo tiesiai iš parduotuvės. O baisiausia, kad, grįžusi namo, šio Zodiako ženklo panelė ilgai mąstys: „Nejau negalėjau rasti nieko geresnio?!“

Patarimas:  neskubėk įsigyti daikto, pasidairyk mažiausiai po kelias parduotuves, kad tvirtai galėtumei nuspręsti. Tuomet tau neteks tyliai kentėti, jei ką tik įsigytus nuostabius, bet brangius aukštakulnius išvysi gretimame butike, papuoštus užrašu „Nuolaida!“.

JAUTIS (nuo balandžio 20 / 21 d. iki gegužės 21 / 22 d.)

Vaikščiojimas po parduotuves po šiuo ženklu gimusiai merginai – kone šventas ritualas. Todėl nekantrų ir labai nervingą vyrą, negalintį pakęsti ilgų klaidžiojimų iš vienos parduotuvės į kitą, jai iškart vertėtų palikti namie ir neraginti eiti drauge, ypač jei ketina įsigyti tik vieną palaidinę. Panelei Jaučiui be galo svarbi kokybė, prekės ženklas, ilgai svarsto dėl spalvos, tačiau išsirinkusi prekę, vienu metu įsigyja jų net dvi – juk jei patinka, reikia čiupti iškart kelias, ar ne? Šio Zodiako ženklo atstovės sąmonės absoliučiai nedirgina iškabos „Išpardavimas“, „Nuolaidos“. Ji mieliau paspruks iš to pirkimo šurmulio ir grįš į nusižiūrėtą parduotuvę vėliau – viskam jau gerokai aprimus.

Patarimas: nepamiršk, kad tarp žodžių „patogu“ ir „man patinka“ turi figūruoti ir sąvoka „mada“. Retkarčiais derėtų pažiūrėti madų šou ir rinktis bent jau tokius aksesuarus, kurie pagyvintų tavąjį drabužių ansamblį.

DVYNIAI (nuo gegužės 21 / 22 d. iki birželio 21 /22 d.)

Šio Zodiako ženklo atstovė, užsukusi į butiką, mėgsta viską, kas ryšku ir subtiliai žvilga, o įkėlusi koją į prekybos centrą, turi neapsakomą silpnybę spaudos leidiniams ir tuo metu populiariausioms knygoms. Tačiau ir stoviniuodama prie žurnalų, ir klaidžiodama po butiką, „dvynė“ gali laaaaabai ilgai dvejoti, sunkiai apsispręsti, ką geriau įsigyti. Šiaip ne taip nusipirkusi kažką ryškaus, šio ženklo mergina sudaryto pirkinių sąrašo vieną dalį gali akimirksniu primiršti, o  kitos taip niekada ir neįgyvendinti.

Patarimas: nesiblaškyk! Jei nutarei įsigyti kažką parduotuvėje, tuomet nieko nedelsdama ir skuosk į ją. Nenukrypk nuo tikslo! Kita vertus, nuo kada Dvyniai klauso kitų patarimų...

VĖŽYS (nuo birželio 21 / 22 d. iki liepos 23 / 24 d.)

Panelė Vėžys gali minti parduotuvių slenksčius nors ir visą dieną. Dabar pagaliau aišku, kam pastatyti ir statomi tokie erdvūs prekybos centrai!  Pripirkusi visko, kas būtina, ir apsikarsčiusi pirkinių maišeliais nuo galvos iki kojų, ji niekada nepamirš pagalvoti apie save ir kažkuo palepinti savo sielą: įdomia knyga, mielu niekučiu arba gražia rankine. Aišku, vėliau šio ženklo mergina susivoks, kad tie „sielos“ pirkiniai gerokai nutolę nuo žodžio „būtina“, bet... tai juk tokia smulkmena!

Patarimas: vaikščiodama po didžiulį prekybos centrą, nepamiršk dažnai žvilgčioti į laikrodį, antraip netyčia gali būti užrakinta kokioje nors parduotuvėje.

LIŪTAS (nuo liepos 23 / 24 d. iki rugpjūčio 23 / 24 d.)

Po Liūto ženklu gimusi dailiosios lyties atstovė pirmenybę teikia prabangiems, madingiems ir ant bangos esantiems butikams. Net iki parduotuvės darbo laiko pabaigos ji gali karštai ginčytis su pardavėjais, reikalauti jų pakviesti viršininką, kad jai pasiūlė pasimatuoti nekokybišką, brokuotą drabužį. Tik po jūros atsiprašymų „liūtė“ išdidžiai pakėlusi galvą užvers butiko duris. Viena šios merginos silpnybių – papuošalai. Žiūrėk, jau ji matuojasi apyrankę, paskui – auskarus... Be jokios abejonės, pigi bižuterija panelės Liūto tikrai netenkina – tik tikri brangakmeniai ir tik taurieji metalai!

Patarimas: nereikalauk iš pardavėjų neįmanomo. Jei to, ko tau reikia, jie neturi, iš po žemių darbuotojai tikrai jo neiškas.

MERGELĖ (nuo rugpjūčio 23 / 24 d. iki rugsėjo 23 / 24 d.)

Mėgstamiausias žodis – „išpardavimas“. Šio Zodiako ženklo atstovė neadekvačiai reaguoja į įvairių prekių išpardavimą. Jos praktiškumas neleidžia ramiai praeiti pro šį visur šmėžuojantį ir kviečiantį ką nors įsigyti skambų užrašą – juk buityje viskas pravers, tiesa? Paprastai įsigytus pirkinius Mergelė naudoja tol, kol šie dar nebūna išėję iš mados ir kol dar leidžia metų laikas. Paskui daiktus po šiuo ženklu gimusioji gražiai padeda į stalčių arba nuneša į tamsųjį kambariuką ir, kaip dažniausiai nutinka, visam laikui pamiršta apie jų egzistavimą.

Patarimas: nedelsiant užmerk akis išvydusi užrašą „Išpardavimas“ ir ramiai praeik pro šalį. Jei tau žūtbūt ko nors reikės, mieste tikrai rasi parduotuvę, kurioje dar neprasidėjo prekių išpardavimas.

Fotolia nuotr./Moteris matuojasi drabužius
Fotolia nuotr. / Moteris matuojasi drabužius

SVARSTYKLĖS (nuo rugsėjo 23 / 24 d. iki spalio 23 / 24 d.)

Parduotuvėje šio ženklo mergina tampa absoliučia bejėge. Svarstyklės gali vaikščioti po parduotuves ne tik ištisas valandas, bet netgi sukdamos ratus vienoje ir toje pačioje vietoje. O kaip kitaip? Argi galima lengvai apsispręsti, kai aplink tokia milžiniška prekių pasiūla? Juk išsirinkti taip sunku... Ypač tai tampa nepakeliama apsilankius smulkių daiktų ir papuošalų parduotuvėse – viskas taip įdomu ir gražu, kad griežtai nutarti tampa kone neįmanoma misija. Tik pardavėjui patarus, Svarstyklėms pagaliau pavyksta išsirinkti. Po tokios ilgos ir alinančios dilemos, ši panelė jaučiasi be galo laiminga ir patenkinta.

Patarimas: nebijok paprašyti pagalbos pardavėjo-konsultanto – toks jo darbas. Parduotuvės darbuotojas būtinai padės tau apsispręsti.

SKORPIONAS (nuo spalio 23 / 24 d. iki lapkričio 22 / 23 d.)

„Skorpionė“ dievina antikvarines parduotuves, blusų turgų. Juk šiose vietose galima aptikti tiek daug įdomaus ir originalaus! Šiai panelei nesvarbu, kad nusižiūrėta jos skrybėlaite jau nebemadinga – užtat ji unikali ir išskirtinė. Gaila, jog šiek tiek brangoka... Vis dėlto po šiuo ženklu gimusioji niekur neskuba ir visuomet pasiruošusi palaukti, kol geidžiamo pirkinio kaina smuktelės. Tačiau jei „skorpionė“ rimtai susidomi daiktu, ji pasiruošusi pakloti bet kokią sumą, kad gautų tai, ko trokšta.

Patarimas: nepamiršk pasidomėti naujausiomis mados tendencijomis. Be abejo, kartais tau pavyksta būti madingai vadovaujantis nuojauta, bet visuomet yra rizika atrodyti kaip daržo baidyklei.

ŠAULYS (nuo lapkričio 22 / 23 d. iki gruodžio 22 / 23 d.)

Ši panelė – lyg raketa. Ji žaibišku greičiu praskrieja pro parduotuvę ir, žiūrėk, jau stovi eilėje prie kasos su pilnu glėbiu būtinų ir visiškai nereikalingų daiktų. Štai kieno judėjimo greitis matuojamas išleistais litais per minutę! Tačiau atėjus metui sumokėti, prasideda  tikrosios linksmybės, šmaikštus vaizdelis aplinkinių akims. Kodėl? Nes „šaulė“ mėgsta pasiginčyti su aptarnaujančiuoju personalu, ir neretai tai įžiebia rimtų konfliktų. Bet žinant pirkėjų teises, visuomet galima pakovoti už save, ar ne?

Patarimas: pirk tik pagal susidarytą sąrašą ir gerai išstudijuok vartotojų teises, nes dėl nežinojimo gali pakliūti į bėdą.

OŽIARAGIS (nuo gruodžio 22 / 23 d. iki sausio 20 / 21 d.)

Po Ožiaragio ženklu gimusiai merginai vienas svarbiausių momentų perkant – prekės garantija, jos grąžinimo laikotarpis. Ar galima mokėti pinigus už daiktą, kuris net nėra kokybiškas? O jei jis be garantijos ir jo negalima grąžinti, kas tuomet padės? Taigi, renkantis bet kokią prekę, būtina į šį procesą pažvelgti rimtai. Pirkti basutes mėnesiui – tai nerimta, juk avėti jas galima 2–3 sezonus, kol išeis iš mados.

Patarimas: jei nusprendei įsigyti kokybišką daiktą, neverta taupyti. Tiesa, prieš rinkdamasi prekę metams, pagalvok, ar dar bus vietos jai įsprausti savo tamsiajame sandėliuke?

VANDENIS (nuo sausio 20 / 21 d. iki vasario 19 / 20 d.)

Milžiniški prekybos centrai su mokėjimo kasomis prie išėjimo – ne panelei, gimusiai  po Vandenio ženklu. Lakstydama po parduotuvę, į pirkinių krepšelį ji meta viską: pradedant nuostabia palaidine ir baigiant  elektros lempute. Kone kosminiu greičiu „vandenė“ šluoja lentynas, kuriose išdėliotos naujausios, nematytos prekės. Juk viską reikia išbandyti! Ir nesvarbu, kad tai – madingos kelnės ar plaukų lakas. Tik štai atėjus momentui sumokėti, neretai paaiškėja, kad Vandenio ženklo mergina namie pamiršo piniginę, o jei ir randa ją rankinėje, vis tiek pristinga šlamančiųjų už „reikalingus“ pirkinius sumokėti.

Patarimas: eidama apsipirkti, nepamiršk dviejų svarbių dalykų – piniginės ir būtinų prekių sąrašo. Pasistenk nors truputį laikytis minėto sąrašiuko parduotuvėje.

ŽUVYS (nuo vasario 19 / 20 d. iki kovo 20 / 21 d.)

Parduotuvėse ji jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Šio Zodiako ženklo mergina vaikšto ramiai ir niekur neskuba. Kita vertus, kur skuosti, jei šią dieną ji nutarė skirti sau. Kad parduotuvių slenksčių mynimas netaptų pernelyg monotoniškas, „žuvytė“ mielai užsuka į kavinę puodeliui kvapios kavos ir lengvam užkandžiui. Klajonių po parduotuves metu išvydusi ką nors įstabaus, ši panelė įsigyja tai ilgai nesvarsčiusi – būtų tikra nuodėmė nenudžiuginti savęs dar viena, nors ir nelabai reikalinga dovana.

Patarimas: jei nusprendei pasivaikščioti po parduotuves – tą dieną daugiau nieko neplanuok, nes prekybos centre lengvai prarandi laiko nuovoką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką