15min be reklamos
2023 03 11, 08:00

Plaukų stilistė įvardijo, kokios spalvos ir kirpimai madingi šį pavasarį ir kaip nebedažyti

Kokios plaukų spalvos, kirpimai, sušukavimai ir aksesuarai madingi šį pavasarį? Apie tai kalbamės su plaukų stiliste, technologe Egle Saunoryte.
„Halpern“ ir „Chanel“ 2023 m. pavasario ir vasaros kolekcijų modeliai ir Eglė Saunorytė
„Halpern“ ir „Chanel“ 2023 m. pavasario ir vasaros kolekcijų modeliai ir Eglė Saunorytė / „Scanpix“/„Ik Aldama“ ir Monikos Požerskytės-Kalvelės nuotr.

Prieš pradėdama pokalbį apie tai, kokios šukuosenų tendencijos vyrauja šį pavasarį (beje, bus aktualios ir vasarą), plaukų stilistė E.Saunorytė trumpai primena, iš kur tendencijos atsiranda ir kaip galiausiai pasiekia mus.

„Labai dažnai sulaukiu klausimų, iš kur tos tendencijos atsiranda, kas jas nustato ir kokios priežastys jas nulemia. Tai ir skaitytojams norisi priminti, kad pasaulyje yra kelios agentūros, kurios daro įvairiausių mados srovių išsamų tyrimą – t. y. gatvės mada, Holivudo mada ir t. t. Tuo tyrimu agentūros bando užbėgti įvykiams už akių, suformuluodamos, sustruktūrizuodamos būsimas tendencijas.

Kitas žingsnis yra konkretūs prekių ženklai – tiek mados, tiek grožio industrijos, kurie iš agentūrų perka informaciją ir pritaiko ją savo kūryboje, kolekcijose“, – sako plaukų stilistė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką