Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 30d. 12:37

Motinos diena: save „kumutėmis“ vadinančios stilingos senjorės įsiamžino fotosesijoje

Senjorių fotosesija
Agatos Gri nuotr. / Senjorių fotosesija
Akcijų medžiojimas, medikamentų kolekcijos ir niurzgėjimas ant gyvenimo šių mamų ir močiučių visai nedomina! Pačios geriausios draugės, kaip jos save įvardina „kumutės“, vėl griebė naują gyvenimo iššūkį – sutiko įsiamžinti fotosesijoje, kuri skirta artėjančiai Motinos dienai.

Juoko, pakylėtos nuotaikos, žaismingumo ir ryškumo tikrai netrūko. Mamos-močiutės iš naujo atrado joms tinkančias spalvas, drabužių kirpimus, primirštas vizažo detales bei tobuliausias pozavimo kampus.

Nors joms daugiau kaip 60 metų, bet drąsos, pozityvumo ir įvairių veiklų tikrai netrūksta. Kelionės po pasaulį ir Lietuvą, sportas, Trečiojo amžiaus universitetas, nuolatinis domėjimasis pasauliu – šių mamų ir močiučių kasdienybė.

Pranešimo autorių nuotr./Žavios ir stilingos: senjorių fotosesija
Pranešimo autorių nuotr./Žavios ir stilingos: senjorių fotosesija

Savo vaikams ir anūkams, šios stereotipus laužančios, moterys yra puikūs pavyzdžiai, kaip susidraugauti su savimi, problemomis ir gyvenimu. Anot jų, stereotipai yra tik mūsų pačių rėmai, į kuriuos mes patys save įspaudžiame, o visi amžiai yra nuostabūs, net būti „senai“ – smagu!

Šios fotosesijos, kurią surengė „Rent Boutique“, modeliai pabrėžia, jog moteriškumas – tai šypsena veide, degančios akys, taktas, manieros ir elegancija. Taip pat priduria, jog reikia atrasti savo išskirtinį bruožą, jis – didžiausias ginklas.

„Nuotraukose visos mes tokios laimingos, paslaptingos, žavios ir nerealios, o mūsų draugystė – stipri varomoji jėga!“, – fotosesijos rezultatais džiaugiasi damos.

Artimieji iš šių modelių ne tik nuolat mokosi, bet ir skatina: „Mama, tu gali! Močiute, tu – „kieta!“. Deja, ne visi senjorai Lietuvoje sulaukia palaikymo.

Štai žurnalo „60+“ įkūrėja ir redaktorė Laura Balčiūtė sako, kad senjorams labai trūksta mūsų visų nuoširdaus, nuolatinio dėmesio. Daugiau nei ketverius metus šiai amžiaus grupei savo rūpestį ir meilę skirianti moteris atkreipia dėmesį, jog net ir šeimos nariai dažnai neranda laiko pokalbiams, skambučiui ar pagalbai. Ji ir pakvietė šias energija trykštančias damas stoti prieš objektyvą.

Pranešimo autorių nuotr./Žavios ir stilingos: senjorių fotosesija
Pranešimo autorių nuotr./Žavios ir stilingos: senjorių fotosesija

„Žaviuosi šiomis senjorėmis, kurios paneigė skarelių ir ilgų, nuobodžių sijonų mitus bei šią šventę pasitinka spinduliuodamos tiek vidiniu, tiek išoriniu grožiu!“ – džiūgauja L.Balčiūtė.

Pranešimo autorių nuotr./Žavios ir stilingos: senjorių fotosesija
Pranešimo autorių nuotr./Žavios ir stilingos: senjorių fotosesija

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

25:11
10:24
04:58

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką