Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 08, 00:00

Ar žinote, kaip išsirinkti jums tinkamiausią čiužinį?

Visi žinome, kad puikiam miegui būtinas tinkamas čiužinys – nei per minkštas, nei per kietas, tobulai atkartojantis kūno linkius ir garantuojantis stuburo sveikatą. Tada nakties poilsis bus kokybiškas, o sapnai saldūs. Tai kodėl dar neturite tinkamo miegui čiužinio?
kaip išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį?
kaip išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį? / Projekto partnerio nuotr.

Rinkdamiesi čiužinį, įsitikinkite, ar jis tiks jūsų lovai. Tam, kad tiksliai žinotumėte, kokių matmenų čiužinio jums reikia, išmatuokite vidinį lovos rėmą. Čiužinys turi būti patogus, kad galėtumėte tinkamai atsipalaiduoti ir pailsėti, todėl, prieš įsigydami pirkinį, išbandykite parduotuvėje ar namuose – įsitikinkite, ar jis suteikia reikiamą atramą jūsų stuburui. Jeigu šiuo metu ir nepatiriate nugaros skausmų, tinkamas čiužinys padės išvengti jų ateityje.

Renkantis čiužinį svarbu atkreipti dėmesį ir į higieną bei švarą užtikrinančias technologijas. Dažniausiai čiužinį perkame ilgėlesniam laikui, todėl atsiradę alergenų židiniai gali sukelti alergijas ar net astmos priepuolius. Skirtingos miego pozos skirtingai veikia mūsų kūną, todėl rinkitės čiužinį ir pagal miego pozą.

Gero čiužinio ypatybės:

  • suteikia tinkamą atramą nugarai ir kūnui;
  • puikiai prisitaiko prie kūno;
  • nesukelia alergijos;
  • apsaugotas nuo dulkių erkučių, grybelio ir bakterijų;
  • turi garantiją.
Projekto partnerio nuotr./Miegas
Projekto partnerio nuotr./Miegas

Kaip išsirinkti tinkamiausią čiužinį?

Jei dažniausiai miegate ant nugaros…

Jums reikia standesnės lovos. Nors šioje miego pozoje kūno svoris pasiskirsto po visą lovos paviršių, nugarai reikalinga tvirta atrama.

Jei dažniausiai miegate ant šono…

Pasirinkite minkštesnį čiužinį, kuris saugos Jūsų pečius, klubus ir alkūnes. Miegant ant per kieto čiužinio gali sutrikti kraujotaka, pradėti tirpti galūnės.

Jei dažniausiai miegate ant pilvo…

Jums tinkamiausias čiužinys yra tas, kuriame dera minkšto ir kieto čiužinio savybės, taigi patogumas ir tvirta atrama.

Jei miegodami dažnai keičiate pozas…

Patariame Jums rinktis minkštą – vidutinio minkštumo čiužinį, kuris gerai prisitaikytų prie Jūsų kūno linijų (pečių, klubų, kelių ir t.t.).

Jei miegate dviese...

Geriausias sprendimas Jums - dviguliai čiužiniai, kurių pagrindas yra iš dviejų atskirų dalių, sujungtų bendru užvalkalu. Tuomet kiekvienas individualiai galės pasirinkti kietesnę ar minkštesnę čiužinio pusę.

Daugiau informacijos www.dormeo.lt

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką