-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2017 09 15

Būdą išsimiegoti pora atrado tik gimus kūdikiui

Daugelis besilaukiančių porų dar iki tėvystės išgirsta ne vieną bauginančią istoriją apie būsimas bemieges naktis ir jas lydintį nuolatinį nuovargį. Ir nors atspėti, ar kūdikis naktimis miegos ramiai, iš anksto neįmanoma, tačiau pasiruošti sveikesniam, patogesniam ir kokybiškam visos šeimos poilsiui – galima. Tereikia žinoti ir pastebėti dažniausius miego kokybei kenkiančius veiksnius.
Pora
Pora / 123RF.com nuotr.

Bent jau taip tvirtina vilniečiai Žilvinas ir Ieva, kurie kol dar buvo tik dviese, nemanė, turintys bėdų, susijusių su miegu. Tačiau gimus pirmagimei Adelei, jie atkreipė dėmesį į dalykus, kurių anksčiau nė nepastebėdavo.

„Adelė nėra pats ramiausias vaikas – ji naktimis dažnai keliasi, prabudusi sunkiai užmiega vėl, tačiau tik į miegamąjį atkeliavus naujam lovos čiužiniui, supratome, jog ne vien mažylės jautrumas buvo mūsų pervargimo priežastis, kaltas buvo – senasis čiužinys,” – pasakojo Ieva.

Naująjį jauna šeima užsisakė dėl to, jog norėjo įsigyti pralaidų orui ir tokį, kuriame nesiveisia dulkių erkutės bei nesusidaro sąlygos veistis pelėsiui.

„Kadangi Adelės lova stovi tame pačiame kambaryje, o ir ji pati vis dar daugiau laiko miega kartu nei atskirai, norėjome saugaus čiužinio, taip pat – į aplinką nepraleidžiančio poliuretano dulkių. Tačiau jau po pirmosios savaitės pajutome, kad abu išmiegame po daugiau valandų, o Ievai keliantis maitinti dukros – aš prabundu rečiau,” – sakė Žilvinas.

Paaiškėjo, jog vyras anksčiau taip dažnai atsibusdavo tik dėl to, jog senasis čiužinys nebuvo pakankamai standus ir perduodavo miegančiojo šalia judesius. Įsigijus natūraliai prisitaikantį prie kūno – šios bėdos nebeliko. Čiužinio ergonomiškumas nustebino ir Ievą – jau pirmaisiais rytais ji atkreipė dėmesį į mažiau skaudančią nugarą.

„Mamos mane supras – kai rankose nuolat siūbuoji kūdikį, jau vakarop nugara primena apie save. Anksčiau ir ryte jausdavausi kaip surakinta, o dabartinis čiužinys yra geriau subalansuotas, padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį ir individualiai reaguoja į kūno spaudimą, todėl atsikėlusi jaučiuosi žymiai geriau,” – pasakojo jauna mama.

Pasak poros, tik naujojo pirkinio dėka jie apskritai sužinojo, kiek daug skirtingų ir inovatyvių medžiagų gali būti naudojama atskiroms čiužinio dalims.

„Pirmieji klausimai, kuriuos uždavėme salono „Lonas” pardavėjams, kai dar tik rinkomės čiužinį, buvo daugiau susiję su jo priežiūra ir ilgaamžiškumu, o ne ergonominėmis savybėmis ar naudojamomis medžiagomis. Iš tiesų pirmą kartą išgirdome, kad antčiužiniui naudojamas gamtai draugiškas lateksas, kad užvalkalo audinys gali būti daigstytas kartu su viskoelastine medžiaga, kuri suteikia ypatingą purumą, o į septynias anatomines zonas suskirstytos spyruoklės garantuoja tvirtą atramą,” – prisipažino tėvai.

Nors buvo apipilti nauja informacija, Žilvino ir Ievos apsisprendimą, įsigyti čiužinį „Tyla Plius”, nulėmė praktiniai sumetimai, tokie kaip nusegamas užvalkalas, siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto, dešimtmečiui suteikiama garantija bei lietuviškomis tradicijomis dvelkiantis dizainas. O kai suprato, jog iš pirkinio gavo daugiau naudos nei tikėjosi, pora dabar gailisi tik vieno – kad jiems tinkamu čiužiniu nepasirūpino anksčiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius