15min be reklamos
2015 01 06

Kinų meilės horoskopas 2015-iesiems metams

Astrologai sako, kad siaus nepastovūs, įtempti, nervingi meilės santykiai, kraują smarkiau varinės atsitiktiniai ryšiai, audringi, tačiau kelias saldžias akimirkas tetrunkantys meilės romanai.
Kaip klostysis meilės reikalai 2015-aisiais?
Kaip klostysis meilės reikalai 2015-aisiais? / Shutterstock nuotr.

Ir esmė ne tame, kad mūsų kelyje pasitaikys mūsų pačių nevertų žmonių, tačiau ir patys kelsime mylimiesiems itin aukštus reikalavimus ir į viską spjovę eisime kur akys veda.

Patys tvirčiausi ir dėmesio verti romanai, prasidėję 2015-aisiais metais, bus tie, kurie remsis abipuse nauda, pavyzdžiui, susiję su gyvenamąja vieta, finansais, darbu. Padaugės santuokų iš išskaičiavimo, o daugelis damų ieškos jų prabangų gyvenimą užtikrinančio rėmėjo.

Žinoma, negalima visų mauti ant to paties kurpalio, kadangi ne viską galima matuoti tik pinigais ir materialinėmis gėrybėmis. Pavyzdžiui, daugelis meno žmonių suras antrąją pusę tarp savo gerbėjų, meilės kibirkštimi gali tapti ir tiesiog nuoširdus žavėjimasis, asistavimas.

Trumpai tariant, gyventi nebus nuobodu – šie metai mums atneš nemažai siurprizų. Taigi, keliaujam toliau! 

Žiurkė (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Gimusieji Žiurkės metais sulauks meilės sunkumų. Jeigu turite antrąją pusę, jus nuolatos erzins jos poelgiai, net jeigu ji ir nieko nedarys, neįskaudins ir apskritai elgsis įprastai. Gal tiesiog baigėsi meilė? Jeigu ne, tuomet pasistenkite būti kuo lojalesni, kantresni, susilaikyti, kadangi dar galite išprovokuoti santykių griūtį, dėl kurios vėliau gailėsitės.

Esate vieniši? Vadinasi, 2015 metais ieškosite to, kuris norėtų jumis rūpintis visomis prasmėmis – nuo meilės iki finansų, kad tik gyvenimas būtų klotas rožėmis. Be spyglių. Tiesa, atradę tokį žmogų, kažin ar ilgai tempsite, kadangi jau po mėnesio jums bus visiškai neįdomu. Patarimas – ieškokite tokio mylimojo, su kuriuo jus sietų kūrybiniai, dvasiniai interesai ir ilgalaikė meilės sąjunga. 

Jautis (1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Asmeniniame jūsų gyvenime gali būti nesklandumų. Jeigu jau sukūrėte santuoką, galite susidurti su antrosios pusės išdavyste, neištikimybe, o dėl ko kaltinsite save. Ir greičiausiai tai bus jūsų kryžius, kadangi didelė tikimybė, jog jūs atstumsite savo mylimąjį, pasinersite tik į savo gyvenimą, nekreipsite dėmesio, todėl antroji pusė atras globą kito žmogaus glėbyje. Patarimas – viskas jūsų rankose, tad neleiskite meilei išgaruoti.

Jeigu esate vieniši, greičiausiai įsimylėsite tą, kuris jums visiškai netinka. Jus pakerės kokia nors kūrybinga, laisva asmenybė, tačiau iškart taps aišku, kad jūsų santykiai pasmerkti ir greičiausiai niekuomet nesijaustumėte laimingi. Kita vertus, tikėtina, kad susiklostys aistringas ir labai viltingas romanas su seniai žinomu žmogumi.

Tigras (1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

2015-aisiais metais Tigrai turės kaip reikiant paprakaituoti, kad išlaikytų savo mylimą partnerį, kadangi 2014-iaisiais, tikėtina, pridarėte nemažai klaidų, todėl turėsite įvertinti savo elgesį ir gal net maldauti atleidimo. Ir jeigu jūsų ketinimai rimti, o jausmai nuoširdūs, tuomet jūsų veiksmai atneš taip siekiamos naudos ir santykiai sužibs naujomis spalvomis. Tačiau kitas reikalas, jeigu jums visai neįdomu, kas dedasi antros pusės širdyje. To rezultatas – išsivaikščiojimas savais takais.

Laisvi Tigrai patirs, ką reiškia audringas asmeninis gyvenimas. Jūsų laukia grįžimas į jau buvusius santykius ar romanas su žmogumi, kurį pažįstate jau seniai, pavyzdžiui, kažkada buvote pasimatyme arba turėjote vienos nakties nuotykį. Gali būti, kad sulauksite jau seniai jus mylinčio žmogaus dėmesio, tačiau jūs jau susitikinėsite su kitu. Geriau nežaiskite dvigubų žaidimų, kadangi prarasite abudu mylimuosius.

Triušis (Kiškis) (1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Šie žmonės šiais metais patirs galybę teigiamų emocijų. Esate vieniši? Džiaugsitės įkvepiančiu romanu su tokiu žmogumi, kuris jus kasdien stebins. Būsite panašūs visomis įmanomomis prasmėmis – jus sies kultūriniai, intymus niuansai, požiūris į pasaulyje vykstančius dalykus, temperamentas. Trumpai tariant, kartu jūs mėgausitės ne tik fantastišku seksu, bet ir kūrybine, darbine sąjunga. Galimos net jungtuvės!

Na,  o jeigu jau esate susituokę, viskas bus išties puiku – sutvirtinsite savo santykius. Jūs iš naujo atsiskleisite savo gyvenimo partneriui ir tai padės atnaujinti ir sužadinti jausmus. Puikus metas pradėti mažylį, kuris santykiams suteiks dar daugiau spalvų.

Drakonas (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Deja, Drakonams kitais metais kažin ar nusimato rimtų prošvaisčių asmeniniame gyvenime. Jeigu sukūrėte rimtus santykius, ar su kuo nors susitikinėjate, gali būti, jog viskas nueis šuniui ant uodegos. Laukia krizė, kurią išspręsti bus ganėtinai sudėtinga. Gali būti, kad jūs išsiskirsite arba taip atitolsite vienas nuo kito, kad atgaivinti santykių bus beveik neįmanoma ir geriausia, ką galėsite padaryti, tai sukti skirtingais keliais, kad vienas kito nekankintumėte. O jeigu jaučiate, kad jausmai vis dar rusena, tuomet pamirškite savo egoizmą ir gyvenkite su savo antrąja puse stengdamiesi iš visų jėgų.

Vieniši Drakonai rimtų pokyčių savo gyvenime nepajus. Laukia romanų laikas – aštrių, skanių, ryškių, tačiau jie visi bus labai trumpalaikiai. Ir kažin ar jūs įsimylėsite iš tikrųjų, kadangi meilės santykiai jums primins tik žaidimą. Jūsų širdies niekas nepalies, asmeninio pasaulio nesudrebins. Tačiau būkite kantrūs, kadangi fejerverkais trykštantis džiaugsmas jūsų laukia 2016-isiais.

Taip pat skaitykite: Laiminga santuoka pagal numerologiją

Gyvatė (1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Gyvatės kitais metais ieškos ne tiek meilės, kiek jiems naudingų santykių. Net jeigu esate susieti santuokos saitais, gali būti, kad nesutiksite mylėti savo sutuoktinio tiesiog taip. Jums reikės socialinių garantijų, išaugs reikalavimai bendram šeiminiam gyvenimui, o antroji pusė be perstojo turės įrodinėti, kad yra atsidavusi. Taigi, jeigu pastangos jums priimtinos ir įtiks, santykiai klostysis puikiai, o jeigu ne, vadinasi, pradėsite galvoti apie skyrybas.

Vienišiai dėmesį kreips tik į tuos, kurie gali kažką duoti. Jūs ir pats norėsite dalintis su savo patneriu, bet tik tada, jeigu žinosite, kad kažką gaunate atgalios.

Arklys (1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Arklių gyvenime kitais metas daug kas priklausys nuo to, ko jie laukia iš savo realaus ar potencialaus meilės partnerio ir ką jie yra pasiruošę jiems duoti. Esate susituokę, padedate vienas kitam, palaikote taiką santykiuose? Vadinasi, šis periodas gali tapti net labai puikus. Tačiau jeigu jūsų gyvenime nėra supratimo, o ir nesistengiate jo atrasti, o tik puolate vienas kitą, keliate reikalavimus, vadinasi, įsisukusi rutina gali jūsų santykius stipriai supurtyti ir net grėsti skyrybomis.

Jeigu esate vieniši, laukiate priešingos lyties dėmesio, materialinės pagalbos, meilės ir susižavėjimo, tuomet teks nusivilti, kadangi jus palies tik trumpalaikiai romanai. Visgi, kryžiuko nedėkite. Svarbiausia, nebūkite klastingi savanaudžiai, kadangi tik nuoširdumas jums gali padėti sukurti darnius ir tvirtus ryšius beigi pragyventi ilgą ir laimingą gyvenimą.

Ožka (Avis) (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

2015-aisiais metais Ožkos džiaugsis – laukia naudingas metas. Esate nesusisaistę jokiais pančiais? Tuomet patirsite daugybę aistringų romanų. Būsite aktyvūs ieškotojai, be to, jums seksis, tik supraskite, kad reikia žinoti, kada sustoti. Kitaip antroji puselė išgaruos kaip dūmas. Taigi, turite puikius šansus atrasti mylimą žmogų ir ištekėti (vesti), tačiau pernelyg neįsijauskite ir neskubėkite.

Na, o tie, kurie jau yra sukūrę šeimą, taip pat trins rankas iš džiaugsmo. Pereisite į naują santykių lygmenį arba įpūsite jau išblėsusią aistrą. Greičiausiai tai gali būti susiję ir su planuojama kelione, kuri virs antru medaus mėnesiu. Jeigu esate pasiruošę kūdikio atėjimui į jūsų gyvenimą, tuomet nesnauskite – tai puikus metas pradėti gyvybę. Pasiruoškite ir tikram lepinimo ir dovanų periodui, kadangi jūsų antroji pusė nenuleis nei akių, nei rankų nuo jūsų ir skubės rūpintis visais troškimais.

Beždžionė (1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)

Beždžionės kitais metais veršis į tokius santykius, kurie bus kuriami remiantis schema „Aš tau, o tu man“. Gali būti, kad santykius jūs kursite tik su tais priešingos lyties atstovais, kurie nereikalauja meilės, tačiau ryšį suvokia kaip abipusę naudą ar sandėrį. Kažin ar tai jums suteiks galimybę ištekėti ar vesti, tačiau tikrai patenkins visus materialinius ir emocinius lūkesčius. Bent jau kurį laiką.

Sutuoktinių laukia įdomūs metai, kadangi iš esmės keisite savo santykių modelį, tačiau ar jis pasirodys naudingas – pasakyti sunku. „Bizūno ir riestainio principas“, kai už prasižengimus griežtai bausite vienas kitą, o už „gerą elgesį“ maloninsite, gali atgaivinti santykius, tačiau pernelyg dažni grasinimai ir „baudos“, išbalansuos ryšį, taigi, verčiau nepersistenkite.

Taip pat skaitykite: Koks angelas valdo jūsų zodiako ženklą?

Gaidys (1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005)

Atrodo, kad jūsų asmeninime gyvenime laukia tikri džiaugsmo fontanai. Jeigu neturite antros pusės, jūsų laukia nuostabus susitikimas su tikrąja meile, kuri įvertins pačias geriausias jūsų savybes. Būtent dėl šios priežasties sužibsite it žvaigždė, atsiversite, žavėsite visus aplinkinius, nestokosite idėjų, energijų, kūrybinių impulsų. Tikėtina, kad jūsų meilė ir laimė triumfuos, taigi, nosis aukštyn.

Vedę žmonės įvertins tai, ką turi, ar dar rūpi vienas kitam, ar jaučia aistrą, meilę. Greičiausiai jūsų santykiai apsiribos lengvumu, atlaidumu, kadangi viską, kas bloga paliksite už durų ir tyromis akimis žvelgsite į priekį. Smagu ir tai, jog atsiras noras užsiimti bendra veikla, o tai gali jus dar labiau suartinti ir atgaivinti jausmus.

Šuo (1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Deja, 2015-aisiais metais Šunų laukia liūdnas likimas – meilės reikalai klostytis sunkokai. Jeigu turite antrąją pusę, gali būti, kad neteksite kantrybės, įsižeisite ir išeisite neleidę jai nė pasiaiškinti. Tai ypač aktualu tiems, kurie jau ilgą laiką balansuoja ant pavojingos santykių ribos. Saugoti santuoką visuomet pravartu, kadangi galite likti vienui vieni, tačiau jeigu matote, kad neišvengiamos skyrybos, jaučiatės nelaimingi – ženkite žingsnį į naują gyvenimą.

Na, o vienišių pasaulyje niekas nepasikeis. Viena vertus, jūs ir patys nebūsite nusiteikę optimistiškai, kita vertus, kažin ar norėsis pradėti naujų santykių etapą. Tai gali būti susiję su tuo, kad anksčiau išgyvenote Amūro klystkelius bei tuo, kad jausitės išsekę dvasiškai ir fiziškai, tad santykiams paprasčiausiai neliks nei laiko, nei jėgų. Patarimas – tik nespjaukite į draugystę. Tai jums suteiks daug teigiamų emocijų, o ir iš pradžių asmuo, atrodęs tik draugas, gali jus nustebinti. Žinoma, maloniai.

Taip pat skaitykite: Ar seksualumas priklauso nuo kraujo grupės?

Kiaulė (Šernas) (1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

Jūsų meilės reikalai klostysis neblogai. Esate susisaistę santuokos saitais? Tuomet antroji pusė pataikaus jūsų kaprizams, garbins, lepins ir visais kitais įmanomais būdais nešios ant rankų. Besidžiaugdami tokiu dėmesiu ir jūs atsakysite tuo pačiu, o tokia abipusė nauda, vainikuodama jūsų santykius, suteiks daug malonių ir širdį džiuginančių emocijų. Vienintelė bėda – kils problemų dėl jūsų laisvalaikio ir interesų, taigi, būkite tam pasiruošę ir ieškokite kompromisų.

Neįsipareigoję kitais metais, tikėtina, atras žmogų, su kuriuo klostysis itin harmoningi santykiai. Jūs branginsite šį ryšį, todėl elgsitės taip, kaip jums nebūdinga, t. y. nusileisite ant žemės ir neskubėsite būti „kieti“ bei principingi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką