Sportas gyvai
2021 01 03

Kristina pati restauruoja baldus savo namams: neseniai ir mamai atnaujinau seną virtuvinį komplektą

Baldų restauravimo srityje mėgėja save vadinanti Kristina Kriščiūnaitė pirmą kartą pati atnaujinti baldus pabandė prieš ketverius metus, o pastaruoju metu kaip reikiant kibo į darbus ir vieną po kito restauruoja garaže gulinčius stalus, kėdes, spinteles, neseniai užbaigė virtuvinį komplektą mamai. „Pačiam atsinaujinti baldus apsimoka 101 proc. Aišku, tam reikia noro, laiko, kruopštumo ir kantrybės, – sako pašnekovė. – Šiam darbui turi ateiti ir įkvėpimas. Kai man jis ateina, dirbu iki išnaktų.“
Kristina Kriščiūnaitė
Kristina Kriščiūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Dešimt metų Kristina dirbo Kelių policijoje, kol galiausiai didžiausias gyvenimo pomėgis – gėlės – virto jos darbu – moteris įkūrė gėlininkystės ūkį. Paklausta, ar dabartinis pomėgis – atnaujinti baldus – neturi tokių pat šansų, Kristina juokdamasi sako, kad, jei pavyktų iš to uždirbti, gal ir pasvarstytų, tačiau atnaujinti baldus rankomis reikalauja labai daug laiko ir darbo, o paprašytas mokestis už baldą užsakovui neatrodytų adekvatus.

Kristina pasakoja visų šių darbų, kaip atnaujinti baldus, išmokusi pati – domėjosi, bandė, eksperimentavo.

„Esu ne kartą dažiusi sienas ar atlikusi kitus remonto darbus, tad baldų atnaujinimas man neatrodė kažkoks iššūkis. Tiesiog reikia pasidomėti medžiagomis – aš pati visą laiką domiuosi, vis išbandau ką nors nauja, nes smalsu. Taigi, imi, darai, eksperimentuoji. Dažniausiai viskas pavyksta, bet būna visaip, tenka ir perdaryti. Galiausiai ir baldas baldui nelygus“, – sako pašnekovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius